IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 21st August 2006, 14:33
lili212 lili212 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до lili212
По подразбиране Живот без очила! (Лазерната ми операция)

Днеска бих изкала да споделя невероятно приключение с всички вас, които носите очила и изкате да се оттървете от тях, но също като мен ви е страх........

Преди ден се върнах от Истанбул, бях на гости, и савсем случайно срещнах стар познат от Варна, и докато си говорихме и пиехме кафенце, забелязох, че няма очила, попитах го дали е минал на лещи и от тоам нататака всичко се промени....

Оказа се, че си е направил очна операция в една от най-добрите клиники в Европа, която разполага с най-добрата технология на пазара и работи не само с извесни звезди и спортици от цял свят, но и с обикновенни хора като нас. Аз бях доста скептично настроена, но накраяа се съгласих, да ми покаже за какво става дума, уредихме час за първа среща.

Аз казано честно не очаквах да е нещо койзнае какво, но когато отидохме, бях напълно изумена от невероятното обслужване, от приятната и уюутна обстановка, от чистота и хигиеничните изисквания/ трябваше да си сложиме найлонови терлици върху объвките/ и най-голямата изненада беше че цената на операцията е не по-различна от тази на нашите очни доктори, които все още ползват стара технология и апаратура.

С две думи, оперирах си очите и се прибрах в къши без очила, и зрение каквото не съм имала дори като дете. Не беше страшно, не беше дълго, не беше нищо от онова което аз очаквах, напълно положително преживяване, което си струваше 10 минути пулене в лазера! Препоръчвам го на всички, които носят очила и са се замисляли над възможността да живеят без тях!

Името на клиниката е: Eyestar lasik institute

И ако изкате повече информация отидете на следният адрес, сигурна съм че ще ви отговорят веднага на въпросите... www.eyestar.us

Невероятно обслужване и стандарт!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивотбезочилаЛазернатамиоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:30.