IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th August 2010, 02:42
Darkyfish Darkyfish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране Възможна ли е следната интервенция върху пениса в България?

Здр,

Човърка ме следният въпрос...

Обрязан съм, когато съм бил на 10 (Сега съм на 25.), така че почти целият френулум ми е отрязан - може би до към 1 см и по-малко от короната на главата. Това затруднява стимулацията при секс, чувствително намалявайки площта на ерогенните тъкани по члена.

Въпросът ми е - има ли начин оперативно да се присади такава тъкан обратно и да се увеличи площта й надолу по ствола на пениса (пръстенчето с белега между френулума и нормалната кожа на члена да е например 3-4 см под главичката).

Знам, че въпросът е доста нестандартен и се чудех къде да го задам... Просто си искам кожата обратно.

Мерси предварително. [/b]
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st August 2010, 16:54
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Няма кой да ти помогне,аз съм момиче и съм в същата ситуация(прочети в темата за хилл клиник)
не могат да ти присъдят кожа от друго място на тялото. Могат да се опитат да направят някаква пластика на члена като отделят кожата от него и я издърпат по-нагоре. Резултатът няма да си струва, нито болката, нито нервите, нито парите, които ще дадеш! Много е тъжно, че си в тази ситуация и знам колко клиширано звучи, но трябва да го приемеш!
Може да ти обезобразят члена, така че по-добре не го прави.
Ако искаш все пак можеш да направиш консултация, за да получиш мнение от специалист - д-р Калчев (уролог) в Хилл Клиник.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd August 2010, 01:02
Darkyfish Darkyfish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Еееее не Члена ми в момента си изглежда супер готино направо кат за филм , само че ми липсва скапаната кожа да му са невиди щот кат сложа презерватива и тряа да разпоря мацката за да ми стане кеф и бавно свършвам бляяяя


Иначе мерси мн за съвета.... гледам само капацитети тука, пък на моя въпрос никой не отговаря .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th August 2010, 11:00
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

И да имаше начин да ти върнат кожата, чувствителността едва ли ще се върне.Ако нямаш болки или дискомфорт,по добре не се подлагай на никакви операции, които ще ти докарат само проблеми.Радвай се на пишонката си ,да ти е жива и здрава и да ощастливява момичетата в леглото ти!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъзможналиследнатаинтервенциявърхупенисаБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:23.