IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 11th August 2015, 15:06
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

О Боже ......



По принцип това трябва да ме разсмива, но по скоро ми става тъжно, хем тъжно хем смешно.

Пък представи си ако те хване запека и за няколко дена не 300гр. а няколко кила ще качиш.

Има един случай за който се сещам от многото, една жена решава, че имала нужда да сваля и няма нужда да търси информация, то има ли човек на който нещо да не му е ясно, я такъв не познавам

Та въпросната жена решава, че ще отслабва като яде само праскови и нищо друго и след 2-3 месеца на прасковена диета от която не знам какъв е бил резултата, но знам какво друго е станало. Тъй като човешкият организъм не е машина, но и машините когато се издевателства над тях и те се развалят и тази жена се разболява от диабет-инсулинозависим, който ще и напомня цял живот за тази нейна глупост.

Та извода е преди да решите да правите глупости се образовайте !

И не забравяте, че увисналия задник и корем, паласките и кофите форми, заради слаборазвити и липсващи мускули, не могат да се видят във цифри. Тоест и 10кг, да свали една жена (при някои случаи и типове тяло) с диета била тя безумна или не, тя пак може да си е същата мека баница с кофти форми, но просто с по нисък грамаж.

За това хората измислили едно нещо наречено огледало и то казва всичко.
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ГазираноБезалкохолно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:36.