IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1101  
Стар 20th May 2009, 18:09
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Моя проблема не в браулифта там само едната страна е леко по ниско толкова не се забелязва а в скулите представи две гърди едната с по - голям кубик стегната а другата сплескана и виснала в долния клепач на тази страна сплекасната се получава една вдлъбнатина много грозна между бузата и долните мигли сякаш долния глепач се свлякал и външния ъгъл на самото око виси надолу там сякаш някой дълбал.Незнам дали ти обесних точно то трябва да се види .Ще ви държа в течение на нещата .Всички вие сте чудесни момичета човек научава талкова много полезни неща продължавайте все така.
Отговори с цитат
  #1102  
Стар 20th May 2009, 19:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisa_69
Моя проблема не в браулифта там само едната страна е леко по ниско толкова не се забелязва а в скулите представи две гърди едната с по - голям кубик стегната а другата сплескана и виснала в долния клепач на тази страна сплекасната се получава една вдлъбнатина много грозна между бузата и долните мигли сякаш долния глепач се свлякал и външния ъгъл на самото око виси надолу там сякаш някой дълбал. ..
Мнооого дълго изречение Моля те, слагай по някой знак, щото съвсем объркано се получава...
По темата - зная, че проблемът ти не е с браулифта - дадох го просто като пример при мен, за да вметна, че възстановяването е дългичко и за крайния резултат чаках с месеци. В този ред на мисли подобна е и ситуацията при теб, макар и в по-тежък вариант, доколкото разбирам. Бихте помолила за снимка на лични, ако те интересува още едно мнение, макар и не на специалист
Отговори с цитат
  #1103  
Стар 23rd May 2009, 09:08
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Гуен ти знаеш ли каква е цената на липофилинга при Н.Г,и зависи ли от кубика мазнини,които ще инжектира?
Отговори с цитат
  #1104  
Стар 23rd May 2009, 09:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dupla
Гуен ти знаеш ли каква е цената на липофилинга при Н.Г,и зависи ли от кубика мазнини,които ще инжектира?
Когато аз си го правих - цената беше 350 евро; сега доколкото знам, е 400 евро.
Но ако го съчетаеш с друга интервенция, цената ще ти е по-ниска Няма значение колко кубика...
Отговори с цитат
  #1105  
Стар 23rd May 2009, 09:34
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от dupla
Гуен ти знаеш ли каква е цената на липофилинга при Н.Г,и зависи ли от кубика мазнини,които ще инжектира?
Когато аз си го правих - цената беше 350 евро; сега доколкото знам, е 400 евро.
Но ако го съчетаеш с друга интервенция, цената ще ти е по-ниска Няма значение колко кубика...
сигурно е вдигнал цените,искам да го съчетая с циците,сигурно ще се съгласи,дано не му треперят ръцете.
видях,че е вдигнал цените на киселината с 50евро,значи и липото е поскъпнало.
Ти повтори ли го при него?
Отговори с цитат
  #1106  
Стар 23rd May 2009, 09:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dupla
Ти повтори ли го при него?
Не, но смятам съвсем скоро да го направя (виж си на лични)
Отговори с цитат
  #1107  
Стар 1st June 2009, 11:10
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от sisa_69
Гуен миличка днес ми се обадиха от клиниката да отида на контролен преглед минаха 3 месеца ,
Ами принципно три месеца не е много време - още си прясна-плясна...Мен олките след брау-лифта ми продължиха четири-пет месеца и лицето ми продължи да се променя за този период.
Отиди и виж за какво става дума; надявам се, че всичко е едно голямо недоразумение, а не хирургична грешка или неточност. Всъщност, от това, което сподели и Апоклистика - вярвам, че е така. Ще те чакаме с добри новини!
Болките силни ли са и толкова много време ли продължиха?
Отговори с цитат
  #1108  
Стар 1st June 2009, 11:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Болките силни ли са и толкова много време ли продължиха?
Болките не са постоянни, в смисъл боли единствено ако тръгна да реша косата или ако допра възглавницата в близост до шевовете - иначе в спокойно състояние на главата - нищо не се усеща
Отговори с цитат
  #1109  
Стар 1st June 2009, 11:23
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dupla
сигурно е вдигнал цените,искам да го съчетая с циците,сигурно ще се съгласи,дано не му треперят ръцете.
видях,че е вдигнал цените на киселината с 50евро,значи и липото е поскъпнало.
Ти повтори ли го при него?
Този човек нещо.... май за него няма финансова криза , а нещо ми се върти като далечен спомен по ТВ , че пропагандираше някакви духовни ценности,качества.
Един пластичен хирург при запитване от моя страна, ще вдига ли цените тази год. ми отговори ,че заради фин.криза няма да вдига цените. Мисля , че така се печелят клиенти.
Между впрочем в Австралия заради кризата всички услуги примернно застраховки, самолетни билети ипотеки са се понижили в полза на клиента, извинявам се за
Отговори с цитат
  #1110  
Стар 1st June 2009, 12:09
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Гуен за какви болки говориш. Мен въобще не ме боля , даже имах еластична превръзка на клипсите заради лазерната дистрофия.Боля ме единствено едната срана като ги махаха. След 14 ден не чуствах и помен от интервенцията.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:56.