IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 7th August 2007, 15:31
kali.p. kali.p. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 13
По подразбиране

Момичета, извинявам се, че се включвам с въпрос не съвсем по темата, но виждам, че тук сте доста активни

Интересува ме нещо във връзка със силиконовите бюстове, тъй като вероятно и аз ще се подложа на такава операция, а именно от какво се получава хоризонталната гънка между гърдите, която се вижда при леко прегърбване при някои от познатите ми? Не ми беше удобно да разпитвам и затова питам вас? Често ли се получава така?
Отговори с цитат
  #582  
Стар 7th August 2007, 21:50
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Вероятно говориш за някакъв лек риплинг (набиране на имплантанта). Това е често срещано усложнение най-вече при надмускулно поставяне.
Отговори с цитат
  #583  
Стар 14th August 2007, 09:48
Барби Барби не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте момичета,
аз четох доста из форума и сега реших да ви пиша.
Спрях се на д-р Стоянов. На мен ми каза като цена 7400лв (после прочетох за скромното облелко), но както и да е. Дано всичко е наред. Но из форумът прочетох много добри отзиви и за д-р Георгиев. Мисля все пак и там да отида на една консултация. Вие как смятате, кой от двамата е по-добре?
Благодаря ви
Знаме, че е изписано по темата, но от толкова много четене за два дни се обърках...
Отговори с цитат
  #584  
Стар 14th August 2007, 10:52
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

и от двамата има доволни и недоволни, не очаквай някой тук да ти препоръча кой да избереш отиваш на консултации и правиш избора сама
Отговори с цитат
  #585  
Стар 14th August 2007, 12:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И аз смятам като Бимби, че личната преценка е най-важна в случая. Примерно, когато аз ходих на общо четири консултации, двама от докторите някак си ме отблъснаха, единият направо ме отврати. И двамата са добри специалисти, а няма доктор, който да не се е изложил някъде. Слава богу, това са редки случаи... Така че - отиди и при двамата и нещо в теб ще ти подскаже кой е твоя доктор. И чакаме подробности!
Отговори с цитат
  #586  
Стар 14th August 2007, 12:57
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Барби
Здравейте момичета,
аз четох доста из форума и сега реших да ви пиша.
Спрях се на д-р Стоянов. На мен ми каза като цена 7400лв (после прочетох за скромното облелко), но както и да е. Дано всичко е наред. Но из форумът прочетох много добри отзиви и за д-р Георгиев. Мисля все пак и там да отида на една консултация. Вие как смятате, кой от двамата е по-добре?
Благодаря ви
Знаме, че е изписано по темата, но от толкова много четене за два дни се обърках...
Здравей, аз съм пациентка на д-р.Стоянов и вече съм го проучила обстойно Мога със сигурност да ти потвърдя,че НЕ освобождава мускула отдолу,влиза през латералния ръб/виж го в google,ако те интересува/,което има едно голямо предимство и един голям недостатък.Предимството е,че отдолу не се напипват ръбове на импланта,както и най-голямото-че предотвратява до голяма степен провисването на гърдите.Недостатъкът е,че тъй като не реже мускула отдолу,под мускула няма достатъчно място и по-големите импланти стоят много латерално/странично,към мишниците/.
Ааа,и нещо друго има,като че ли като тенденция при него....Често ги поставя прекалено ниско и може да се образува гънка/или т.нар.ботъминг/.От друга страна той е единственият,който практукува този метод в BG.
П.П.И обикновено поставя McGhan,които са прекалено меки,мускула ги смакчва и се получава липса на горен обем и контури/което си е въпрос на вкус де/
Това е от мен-успех!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #587  
Стар 14th August 2007, 14:48
Барби Барби не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте,
много благодаря за отговорите


Аз ходих на няколко консултации и от тях избрах д-р Стоянов, но не съм ходила при Георгие и за това се запитах дали няма да е по-добре, но може би най-добре да отида и там.
А и се чудя много за големината. Аз съм ниска 158, тежа 45-6 кг и той иска да ми сложи 335, но на мен ми се струва много. Май съм по-склонна на 295, защото аз не искам да а много големи. Притеснявам се да не се получи нещо различно от това, което очаквам. Защото до колкото разбрах, когато имлантите се поставят подмускулно губят част от обема си и на вид може да ми изглеждат добре, но после на тялото ми да се окажат по-малки...
junglegirl, ти като негова пациентка, какво мислиш
На всички, ще съм ви благодарна за всякакви мнения и препоръки!
Отговори с цитат
  #588  
Стар 14th August 2007, 14:57
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

40 сс са нищо
Отговори с цитат
  #589  
Стар 14th August 2007, 15:02
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Барби
А и се чудя много за големината. Аз съм ниска 158, тежа 45-6 кг и той иска да ми сложи 335, но на мен ми се струва много. Май съм по-склонна на 295, защото аз не искам да а много големи. Притеснявам се да не се получи нещо различно от това, което очаквам. Защото до колкото разбрах, когато имлантите се поставят подмускулно губят част от обема си и на вид може да ми изглеждат добре, но после на тялото ми да се окажат по-малки...
Не мога да му разбера мярката на тоя човек?! Аз съм 174 и 58кг,той искаше да ми сложи 450,а другия път 470СС.Аз го накарах да ми сложи 375СС и сега мисля,че не искам по-големи гърди.Верно,че си е въпрос на вкус,но едно мога да те посъветвам със сигурност:Ако искаш големи импланти за малък гръден кош-Стоянов не е твоят човек със сигурност!
П.П.Да,имплантите губят част от обема си,когато са под мускула и особено,когато са меки,като обвивка и кохезия.
П.П.И още нещо винаги е правило:Колкото по-голям СС=Толкова повече вероятни усложнения.
ПП.ПП.Още нещо се сетих-Н.Георгиев има сутиена на McGhan,с който можеш да се видиш как би изглеждала с различните обеми./относително е,но все пак дава някаква представа/
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #590  
Стар 14th August 2007, 15:02
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Барби слагай по-големите, мен ме е яд че не бях по-настоятелна за по-голям кубик
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:23.