IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #131  
Стар 28th March 2007, 08:03
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Flakita, вземи се храни нормално без разните му там junk foods. Бъди малко по-търпелива с тялото си. Яж си зеленчуци и месо. Наблягай на зелените. Като му даваш на тялото необходимата енергия в полезни храни и то ще ти се отблагодари с изхвърляне на отровите.
Избягвай поне за 2 седмици млечните и ефекта ще дойде. 8)
Успех.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 28th March 2007, 11:31
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
поредната излишна глезотия без която може да мине живота.
живота може да мине без много работи.
И защо личито да е глезотия, само защото не е познато по нашите земи? Азиатците сигурно не са на същото мнение. Плод като плод, аз лично много го харесвам. Въпрос на вкус.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 28th March 2007, 13:28
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

милена 077, oхх мерси, че ми каза, че иначе с моя ЪкЪл . Благодаря ти много ..
alica , ами аз гледам да не ям от тези fast foods, даже изобщо не ям от там(да не чува дявола ) . Но то не знам, аз от бебе съм била със затегнат корем и едва ли че се оправи . Аз наблягам точно пък на млечните продукти , защото не ям месо и една лекарка супер много ми се скара да ям млечни продукти(поне кисело мляко и пряасно). Защото ако не съм ядяла хептен съм щяла да спра развитието на организма и т.н. 8) ...
Момичета много БЛАГОДАРЯ, че ми отговорихте на въпросите(особено за киселото мляко с лимонов сок )!
Мерси !
Отговори с цитат
  #134  
Стар 28th March 2007, 18:04
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Наблягай на зеленото. Млечните подуват. 8)
Отговори с цитат
  #135  
Стар 28th March 2007, 20:25
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

А това личи има ли го в БГ? Ще погледна в Пикадили. Мож да съм безвъглехидратна, но ще се прежаля да го пробвам, описанието много ми хареса
Аз да си призная - от една година не ми се е прияждало сладко, а напоследък ми минават такива срамни мисли през главата и си угаждам с банан Всики ми дуднат колко съм слаба, а мен от известно време много ме боли глава, особено по време на тренировка и започнах да се опасявам, че губя сили ... Освен банана и пустото кашу ме изкушава
Отговори с цитат
  #136  
Стар 28th March 2007, 20:59
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

В Пикадили можеш да намериш и личи и рамбутан(космато личи), аз там съм си купувала.
Като избираш личито внимавай да не е много сбръчкано и да няма петна, а месото вътре трябва да е бледо розово, това са признаци, че е прясно.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 28th March 2007, 21:06
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
особено по време на тренировка и започнах да се опасявам, че губя сили ... Освен банана и пустото кашу ме изкушава
Аз умирам за кашу. мога да изям цяла опаковка без да ми мигне окото! Въобще за ядки си умирам!
Аз също съм на 20-25гр въглехидрати на ден и се надявам да сваля килата, които имам да свалям и да почна бавно да вкарвам плодове, защото без тях не мога да живея просто. Сега тук е сезона на гроздето и са го изтипосали навсякъде и аз като едно Гаврошче зяпам жално...
Но ядки доколкото знам може да си позволиш при НВД...така че хапни си кашу и не се тревожи.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #138  
Стар 28th March 2007, 22:09
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Може но по-леко. Добри са бадеми, лешници, орехи.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 29th March 2007, 06:04
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
Може но по-леко. Добри са бадеми, лешници, орехи.
Знам аз... , но кашуто ми е най-вкусно, а то е с най-много въглехидрати. Освен това сурови пък хич не са сравними по вкус с печените
Успокоявам се, че все пак едно прегрешение може.
Nezinka, и аз умирах за плодове и се чудех как ще карам без тях, но се свиква. Все пак не съм ги изключила напълно: сега хапвам преди обяд портокал или киви. КОгато излязат черешите, ягодите...пак ще си хапна, но малко, да не изпусна сезона. Едно време изяждах по килограм череши наведнъж и се успокоявах, че нищо не съм яла, а тумбакът ми като бременна хлебарка :P Все пак гроздето, динята, бананите...гледам да не ме съблазняват -- калявам си волята
Отговори с цитат
  #140  
Стар 29th March 2007, 19:14
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Хех, аз гледам да ям точно сурови орехи, бадеми и лешници, но потвърждавам,че като са печени направо са неустоими. А кашуто е едно мазничко, аз пробвах да ям сурово, но няма нищо общо.
А колкото до плодовете, то наистина се свиква предполагам, но да се лишиш от такова удоволствие...парче студена диня в жарък летен ден....незнам дали съм готова на такива жертви.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:21.