IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Спорт


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20th May 2007, 22:42
voleybolistkata voleybolistkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 8
По подразбиране Женският волейбол във Варна!

здравейте....искам да ви кажа че съм много тъжна от факта че женският волейбол във най -красивият град (за мен)ВАРНА е на много ниско ниво!! аз съм волейболистка живея във Варна и съм възмотена от факта че за да преуспее един спортист задължително трябва да мине през някой Софийски клуб ..... където повечето"софиянки"се мислят за много велики а всъщност 90% са яяя дъщери яяяя племенници на някой бивш или настоящ волейболист или на някой заможен софиянец.....искам да попитам А НИМА СОФИЯ ,Е БЪЛГАРИЯ! ??!?!?!?!ПИШЕТЕ МИ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th June 2007, 20:44
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Ти къде тренираш във Варна? и защо пък да не е на ниво?
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th July 2007, 14:11
Radost4e Radost4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BAPHA
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до Radost4e
По подразбиране

Щом си от Варна, имаш 2 варианта - плажен волейбол или Енерджи. Насочила ли си се към някой от двата?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th July 2007, 14:41
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

ми волейболът не само във варна е на ниско ниво..а това за софийските клубове..ми така си е...МН рядко в национала влизат момичета от други градове,дето не тренират в сф..най-много да идат на 1,2 лагера с национала и дотука...също така софийските отбори,най-вече цска взимат почти всички момичета,добрите ги купуват,купуват правата им и играят от отбора, не толко добрите просто ги взимат,без да им купят правата,държат ги резерви,като по тоя начин в другите отбори не остават волейки,които да са им конкуренция...тъжно ама факт... ама и самите софийски отбори,поне цска,славия,септември са на светлинни години подготовка от примерно варна,враца и др,дето рядко стигат даже до републиканско
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th July 2007, 14:44
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

А на ЦСКА-то в София да им имам мизерната и студена зала и понеже са две игрища са разделени с пердета постоянно се пада от тях и на всичкото отгоре зад полето има място за две крачки,то човек няма къде да си бие сервиса Ужасна мизерия
__________________
VOLLEYBALL!!! BEST SPORT!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th July 2007, 14:47
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от curka94
А на ЦСКА-то в София да им имам мизерната и студена зала и понеже са две игрища са разделени с пердета постоянно се пада от тях и на всичкото отгоре зад полето има място за две крачки,то човек няма къде да си бие сервиса Ужасна мизерия
хах нз колко е мизерна точно тама не съм играла ама клубът им си има доста парички
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st July 2007, 23:29
voleybolistkata voleybolistkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от curka94
А на ЦСКА-то в София да им имам мизерната и студена зала и понеже са две игрища са разделени с пердета постоянно се пада от тях и на всичкото отгоре зад полето има място за две крачки,то човек няма къде да си бие сервиса Ужасна мизерия
знам я тая зала играла съм там....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st July 2007, 23:31
voleybolistkata voleybolistkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Radost4e
Щом си от Варна, имаш 2 варианта - плажен волейбол или Енерджи. Насочила ли си се към някой от двата?
и към двата хах. не шегувам се ....нямя значение
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd July 2007, 21:06
voleybolistkata voleybolistkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
ми волейболът не само във варна е на ниско ниво..а това за софийските клубове..ми така си е...МН рядко в национала влизат момичета от други градове,дето не тренират в сф..най-много да идат на 1,2 лагера с национала и дотука...също така софийските отбори,най-вече цска взимат почти всички момичета,добрите ги купуват,купуват правата им и играят от отбора, не толко добрите просто ги взимат,без да им купят правата,държат ги резерви,като по тоя начин в другите отбори не остават волейки,които да са им конкуренция...тъжно ама факт... ама и самите софийски отбори,поне цска,славия,септември са на светлинни години подготовка от примерно варна,враца и др,дето рядко стигат даже до републиканско
ти от къде си на колко години си и къде тренираш
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd July 2007, 22:25
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

17 във Видин
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖенскиятволейболвъвВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:22.