IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th November 2009, 20:45
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране Въпрос за кош за количка?

Здравейте,въпроса който ще ви задам е малко тъпичък,но не ми е ясно на 100% ето този кош http://family-bg.com/images/200810/2...193702-771.jpg го имам като комбинация на количката ми,той е за кола,но и за количката се закрепя, бебето ми е на 2-ва месеца интересувам се понеже незнам на тези месеци може ли да го сложа в този кош и да излезнем на разходка или е още рано за 2-ве месечно бебе за да не се изкреви нещо,разбира се в студа няма да я изкарамс този кош,ами да речем че ще ходя на разходка в МОЛА на шопинг и кафенца да пия с приятелки,ако някой е запознат,предварителни благодарности за отговора
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th November 2009, 21:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Можеш естествено, дори от първия ден още Аз дори не съм купувала кош за количка, реших, че само със седалката за кола ще карам. Просто не са предвидени за дълго време, препоръчва се да не стои повече от два часа непрекъснато вътре и да се прави винаги кратка пауза. Но предвид това, че са зимни бебета, и без това няма къде да се разхожда повече от два часа в това време.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th November 2009, 00:06
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Можеш естествено, дори от първия ден още Аз дори не съм купувала кош за количка, реших, че само със седалката за кола ще карам. Просто не са предвидени за дълго време, препоръчва се да не стои повече от два часа непрекъснато вътре и да се прави винаги кратка пауза. Но предвид това, че са зимни бебета, и без това няма къде да се разхожда повече от два часа в това време.
благодаря ти мила за отговора и аз сам на това мнение,но не бях сигурна
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th November 2009, 02:41
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Само да ти обърна внимание, не знам дали и в твоята седалка го има това, нашата има едно продължение на тая бежовата възглавничка, което се пада под дупето и се ползва макс до 3-тия месец, след това се маха
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th November 2009, 10:10
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Само да ти обърна внимание, не знам дали и в твоята седалка го има това, нашата има едно продължение на тая бежовата възглавничка, което се пада под дупето и се ползва макс до 3-тия месец, след това се маха
да имам я и аз на седалката ми,но аз въобще не съм я слагала трябва ли да я сложа понеже все още нямаме 3-ри месеца
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th November 2009, 10:56
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Абе ако досега не си я ползвала сигурно не е фатално, ама ако ще лежи бебето няколко часа вътре, по- добре я сложи- понеже нямат тия седалки възможност за регулиране на ъгъла, тази възглавничка играе такава роля
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th November 2009, 11:27
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

sisoni, сори за оф-топика, но кошарата, в която спи малката каква марка е. Можеш ли да ми пуснеш линк! Мернах я на едни твои снимки.
За кошницата Апо е права - някои бебета от новородени само в такава стоят. Не е хубаво да е продължително време, но иначе става.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th November 2009, 12:16
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
sisoni, сори за оф-топика, но кошарата, в която спи малката каква марка е. Можеш ли да ми пуснеш линк! Мернах я на едни твои снимки.
За кошницата Апо е права - някои бебета от новородени само в такава стоят. Не е хубаво да е продължително време, но иначе става.

честно да ти кажа не съм обръщала внимание на марката,просто ми хареса и си я купих ,ето линкче като моята кошара http://family-bg.com/prX_3919.htm
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th November 2009, 12:25
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Нашата също е сгъваема, аз си я пожелах такава заради пътуванията, иначе мъжа ми самосиндикално я купи
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th November 2009, 12:51
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

да аз също често патувам и аз поради тази причина си я взех а и тези дървените кошари много място заемат,те в сгъваемите до каква възраст могат да спинкат в тях?
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросзакошзаколичка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:59.