IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st January 2009, 15:44
melinda melinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1
По подразбиране намаляваща мамопластика

най-накрая и аз се престраших да пиша следя форума от близо година и половина и въпреки че интересът към темата ме провокира да чета почти всяко едно изказано мнение имам ужасно много въпроси
...винаги съм се помнила дебела един ден прсто се реших и се взех в ръце в продължение на 8 месеца свалих 38 килограма и няма да казвам колко провиснала кожа се появи казват че се свивала е при мен не се получи може да е така когато се свалят до 10 кг. корема ми висна като торба ръцете ми са като на прилеп но най-ужасяващото нещо са гърдите ми стиггащи почти до пъпа ми ... преди около година си поставих нова задача да стана привлекателна като съфорумките си които дори не знаят за съществуването ми започнах да работя правих го без ден почивка и без това вида ми уби желанието ми да излизам да се забвлявам но това нямаше значение мечтата ми бе да нося рокля с гол граб и презрамки и да бъда с мъж без да се срамувам от тялото си ... не написах всичко това за да будя състрадание у вас не знам защо просто излях душата си
въпросите ми са свързани със следното ако недай си боже се наложи REоперация при същия хирург тя заплща ли се отново или той само поправя това което не е успял да направи от първи път ориентирала съм се към Тепавичарова (надявам се да не ме нагрубява доста за това което съм допуснла със себе си, но каквото и да е ще го изтрая дано накрая си заслужава) тъй като искам да сложа и силикон някъде из форумите прочетох че ще ми се наложат поне 2 операции еднат за намаляване на гърдите а другата за поставяне на импланти след като зараснат или нещо такова... интересувам се когато става въпрос за намаляване и повдигане как се сформира цената просто двете операции се сумират ли?
ръце и корем смятам да са при Н. Георгиев не съм запозната и с инфекциите които могат да се получат някаде бях чела че дори и развален зъб би бил първопричина за инфекция интесесувам се до какво усложнение водят те
моля ако някой си е правил подобна операция на гърди (тъй като щще се заема първо с това) да обмени информация с мен ще му бъда ужасно благодарна и признателна
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st January 2009, 18:17
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Колкото и съвети да ти дадем тук, ти най-добре отиди на поне две, три консултации.
След това сама ще намериш възможно най-правилният избор.

И не се притеснявай дали някои ще ти вика , защото тялото и парите са си твои.

Вероятно ще ти се наложи две операции, първо повдигане, и след това имплантиране, заплащането ако е при един и същ лекар предполагам ще е на два пъти, или поне аз те съветвам да е така защото ако първата операция не се получи и не ти допадне, недай си Боже, то съм почти сигурна че ще смениш хирурга.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st January 2009, 18:38
Аватара на mucka_84
mucka_84 mucka_84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Targovishte
Мнения: 45
По подразбиране

Аз доколкото знам повдигането и увеличаването може да стане с една операция. Имам приятелка, която направи точно това.
На мен също лекарката ми предложи, ако не искам да слагам големи кубици да напррави и повдигане и ми каза, че това ще стане наведнъж.
__________________
400 cc-анатомични-Макган
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd January 2009, 01:06
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mucka_84
Аз доколкото знам повдигането и увеличаването може да стане с една операция. Имам приятелка, която направи точно това.
На мен също лекарката ми предложи, ако не искам да слагам големи кубици да напррави и повдигане и ми каза, че това ще стане наведнъж.


Да права си така е, но понякога се налага две операции, зависи от Хирурга, както и от степента на птоза.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd January 2009, 03:02
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Бобето е права за броя на операциите. Наистина зависи от това каква е степентта на птозата и колко кожа имаш за обиране.
Така, както го описваш може би ще се наложат 2 опреции, но аз мога само да гадая.
Относно Тепавичарова аз знам, че е луда цифроманка, но ако е добра в това, което прави си струва според мен. За мен по-важно е качеството и крайния резултат, а не количеството пари в случая.
Но ако решиш да комбинираш операциите при един хирург, според мен ще ти излезе по-евтино, ще ти направят нещо като спешъл оферта.
Относно реоперация, знам че Никито ги прави, ако не си доволна за негова сметка и имаше някаква врътка с имплантите на ПИП, имаш нещо като гаранция и право на подмяна.
Но нека момичетата с тунинги кажат повече.
Поздравления за това, че си се взела в ръце и си решила да направиш нещо хубаво за себе си
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd January 2009, 10:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Абе Никито не прави ре-операциите с голяма охота, особено ако според него всичко си е наред, а за него е така в повечето случаи Иначе ПИП имат 5-годишен период, в който можеш да подмениш имплантите безплатно, плаща се само операцията (това в случай на неудовлетвореност от размер, форма и т.н.)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd January 2009, 11:06
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Не зная дали е с охота , но ми прави впечатление , че ги предлага и прекалено рано . Още на третия месец , което ме навежда на мисълта , че може да осъзнава , че причината за резултата може и да е в него . На мен моят ми отказа корекция , и даже искаше да ме праща на психолог .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd January 2009, 12:57
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Не зная дали е с охота , но ми прави впечатление , че ги предлага и прекалено рано . Още на третия месец , което ме навежда на мисълта , че може да осъзнава , че причината за резултата може и да е в него . На мен моят ми отказа корекция , и даже искаше да ме праща на психолог .
Кои доктор те пращаше на психолог? Кои е този откачалник?
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd January 2009, 13:51
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от дива
Не зная дали е с охота , но ми прави впечатление , че ги предлага и прекалено рано . Още на третия месец , което ме навежда на мисълта , че може да осъзнава , че причината за резултата може и да е в него . На мен моят ми отказа корекция , и даже искаше да ме праща на психолог .
Кои доктор те пращаше на психолог? Кои е този откачалник?
става въпрос за Н.Георгиев,поне аз така разбрах..... ама пък другия ГЕоргиев(Емил) преди време мен ме пращаше на психолог,така че явно им е практика,когато се опитват да се измъкнат за нещо
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd January 2009, 15:42
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

От поста на дива по-скоро става ясно, че нейният лекар не е Н.Г.
Оспамихме темата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: намаляващамамопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:06.