IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 8th September 2009, 12:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Извинявам се за невежеството, но не отварят ли пред теб опаковката и не можеш ли да видиш с какво те тъпчат
Ами не винаги се получава по този начин - просто лягаш, през това време той вече ти е приготвил спринцовката някъде в стаичката около теб - но не ми го е отварял като шампанско с етикета към мен и определено не процедират по този начин. Да речем, че вината си е моя. Но пак, даже да видя шишенцето - пак не е гаранция понякога Или поне аз съм скептично настроена, т.к. имам някои лични наблюдения в тази посока
Отговори с цитат
  #182  
Стар 8th September 2009, 12:17
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Кофти....аз така или иначе приемам всичко с презумпцията, че искат да ме прецакат.... и явно с право
Отговори с цитат
  #183  
Стар 8th September 2009, 13:09
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
А , как да разбера Денкова с какъв работи, неудобно ми е да питам, все едно изразявам недоверие.Някой ако знае с какъв работи, моля, да пише .
Ако искаш мога да се обадя да питам.
E, аз направо й се обадих.
Работи с американски ALLERGAN и с някакъв южнокорейски.
Има наличен американски!

Благодаря за бързата реакция.

Прави сте ,че трябва да знаем и да ги питаме.
Ама като започнат да го приготвят не е удобно да им се завираш в рацете , да ги следиш какво е шишето
На първото ми поставяне Тонев ни изкара цяла показна, демонстрационна лекция, за самия продукт- ботокс- как това е една от най силната отрова в света , за действието, съхранението му и пр. и пр.и за държавите производителки.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 8th September 2009, 13:23
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Извинявам се за невежеството, но не отварят ли пред теб опаковката и не можеш ли да видиш с какво те тъпчат
Ами не винаги се получава по този начин - просто лягаш, през това време той вече ти е приготвил спринцовката някъде в стаичката около теб - но не ми го е отварял като шампанско с етикета към мен и определено не процедират по този начин. Да речем, че вината си е моя. Но пак, даже да видя шишенцето - пак не е гаранция понякога Или поне аз съм скептично настроена, т.к. имам някои лични наблюдения в тази посока
Много ми хареса подчертаното
Защо моят шрифт е дребен? И как от дадено мнение да цитирам само определено изречение, че дори отделни изречения на различни участници (не съм на ти с комп.) Ако искате обяснете.Извинявам се за
Отговори с цитат
  #185  
Стар 8th September 2009, 13:29
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
И как от дадено мнение да цитирам само определено изречение, че дори отделни изречения на различни участници (не съм на ти с комп.)
Като изтриеш изреченията, които не искаш да цитираш и се увериш че цитатът ти започва и свършва със скобките между които се поставя цитата...След това копираш отново само изречението, което повторно искаш да цитираш и даваш копи-пейст на скобките преди и след цитата (както са в горния цитата). Дано си ме разбрала
Отговори с цитат
  #186  
Стар 8th September 2009, 13:31
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Работи с американски ALLERGAN и с някакъв южнокорейски.
Има наличен американски!
И аз си мислех, че имаме право да знаем какво ни се слага, ама... оказа се, че "много съм била любопитна " Както и да е, поне знам, че съм с южнокорейски в момента, а не да платя за американски и пак да съм с корейския... (щото и това се прави от тези, които работят с два вида ботокс )
Кажи сега колко време мина от поставянето му и как е.
И ще докладвяш когато му мине ефекта да му видим продължителнистта, че ако е свестен да си слагаме по ефтиното, стига да е със същия ефект.
Отговори с цитат
  #187  
Стар 8th September 2009, 13:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Да добавя само - когато искаш в същия постинг да цитираш и друг потребител - само заместваш името в скобките на цитата с неговия никнейм (потребителско име)
Отговори с цитат
  #188  
Стар 8th September 2009, 13:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Кажи сега колко време мина от поставянето му и как е.
И ще докладвяш когато му мине ефекта да му видим продължителнистта,
Ами рано е да се каже още....след няколко дни ще направя два месеца, трябва да издържи още минимум два (като за първо бодене под очите)... Засега се държи, не ме е предал още, но... малко се съмнявам дали ще издържи, колкото другия... ще видим де....
Отговори с цитат
  #189  
Стар 8th September 2009, 14:04
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Работи с американски ALLERGAN и с някакъв южнокорейски.
Има наличен американски!
(щото и това се прави от тези, които работят с два вида ботокс )
Лошо, значи и тук трябва да се уверяваш какъв ти слага ,когато има в наличност и двата. Май се справих
Ей, не съм нито яла или пила нещо и не съм ходила до wc-то от вас между р-тата все съм тук при вас .
Много сте милички, нужни и обични.Отивам
Отговори с цитат
  #190  
Стар 9th September 2009, 17:29
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Аз си имам подаръче от дерматолог - бразда от спринцовка , отпреди година-две , затова толкова разпитвах .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:59.