IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4051  
Стар 13th August 2009, 09:50
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

leonarons ама аз никъде не ходя, просто си го мога това, дори не ми харесва, кой знае, колко, но ми е забавно
Отговори с цитат
  #4052  
Стар 13th August 2009, 13:05
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Leonarons: Хей, добре дошла отново мила!
Честит ти страхотен, нов резултат! Спомням си, че беше зациклила на 64-65кг.
Дано вече си добре и да ни посещаваш по-често
Поздрави!
Отговори с цитат
  #4053  
Стар 13th August 2009, 14:43
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

А добрутро!
да поздравя и аз нашето Гардже,ей,ама нема други като нас!Това жените сме велика сила,глей кви метаморфози праим!Браво,Гарга-Смела,само за тебе мисля от вчера и те показвах на мъжо даже-и той цъка с език.... :P
Аз пък да се оплача-като забих на тия 90кг-та цяла неделя
Шегувам се.
В понеделник тръгвам за БГ-то и като как ще се изкара в самолетите без П-ядене,незнам...ще пия кафе май само...А там мама ще има да ме глезииииии,както не ме е виждала 4г....
Боже,каква баница прави мама,пък каква питка със сиренце пече...Някакси ще трябва да измисля дипломатически ход за избягване на тия храни без да я нараня.
Страх ме е,тя може и да се разплаче,че не ям от гозбите и....
Като нищо!
Тя не знае че съм на диета,не съм и казвала...Някакви идеи?
Отговори с цитат
  #4054  
Стар 13th August 2009, 14:52
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NatalyTake
Добро утро и от мен! Аз за съжаление нямам кантар и не мога да преценя дали съм свалила нещо, но съм на 4 ден и мога да кажа, че съм намалила сантиметри. Възможно ли е това?
О,да напълно е възможно,даже е често срещано кантара не пада,но обиколките намаляват!Поздравления!
Мимоза,не мисля че свинските кюфтета са проблем,на мене и кебапчета не ми се отразяват..
Отговори с цитат
  #4055  
Стар 13th August 2009, 15:17
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

daniski със сигурност майка ти няма да се почувства много добре, защото съм убедена, че се е старала много и много се е надявала да те зарадва с "гозбите на мама", които не могат да се сравнят с нищо друго. Ако все пак се опиташ да и обясниш колко усилия ти коства и колко важно е за теб, мисля че ще те разбере. Все пак ти е майка и ти желае най-доброто, просто трябва да я убедиш, че най-доброто за теб е да избягваш такива храни. Това става с откровен и искрен разговор. От тук-нататък си ти. Пожелавам ти успех!
Отговори с цитат
  #4056  
Стар 13th August 2009, 20:00
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

привет момичета.най-сетне и аз да имам повод да се похваля.от 3месеца нямам минус и днес кантара се отчете с едно килце надолу.хип хип ура!!!daniski по-добре кажи че си на диета защото предполагам че няма само майка ти да те глези с нашенски гозби.където и да идеш все ще те подканят ама само едно ама нищо няма да ти стане..... и т.н. а пък може и нещо режимно да ти направят за добре дошла.Leonarons радвам се че си се оправила и честито минусче.от мене чао и лека нощ аз отивам да си лягам вече.малко рано ама много съм грогиURL=http://smajliki.ru/smilie-1040169831.html][/URL]
Отговори с цитат
  #4057  
Стар 13th August 2009, 23:37
milenka1 milenka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: italia
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез MSN до milenka1
По подразбиране

zdraveite!molq vi,kajete mi kak da procedirem sled pregre6eniq??zapo4nah da qm plodove,nai ve4e dinq.napravo stomah4eto mi se spe4e ot pile i riba,ne izdarjah v letnite jegi i sega sajalqvam.imam 4uvtovoto 4e za 2 sedmizi sam stanala ujasno debela!!!!kak da deistvam ot tuk natatak???za 3 meseca svalih 10kg,trqbva6e mi o6te 1 mesec da zapo4na smeseniq,no....
Отговори с цитат
  #4058  
Стар 14th August 2009, 00:00
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milenka1
....
milenka1,
Пиши моля те на кирилица... http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
...и не се самобичувай толкова за прегрешенията...
Реши за себе си дали искаш да продължиш с диетата и ако е така, след прегрешения си направи няколко дена на чисти протеини и после ПЗ. Като хапваш зеленчуци не би трябвало да се запичаш, но организма ти явно по този начин реагира. Имаш чудесен резултат - за 3 месеца 10 кг, браво - нека това да те окуражава и за напред, че можеш да го направиш.
Успех!
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #4059  
Стар 14th August 2009, 04:55
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Dalila,мерси за съвета и честито за сваленото килце!Много време си задържала,цели 3 месеца!Режимна ли беше?ти в коя фаза си сега?
Миленка 1-маммамиа ти е отговорила вече.
Все едно си била в 3та фаза и сега се връщаш отново във втора,това и Дюкан го описва.Върна ли някои от килограмите?
Продължавай и успех!
Отговори с цитат
  #4060  
Стар 14th August 2009, 04:58
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

уф днес ми беше лош ден...
ядох 2 хапки пъпеш,едно малко кремче без захар и зеленчуци чак вечерта...за водЪтЪ да не говорим-1-2 чаши...
утре ще е риба.Купих един тлъст шаран-3кг.Ще го пека...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.