IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 6th October 2009, 14:04
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Леле...ако ми се случи пак някога, мацката задължитено ще я накарам да си затваря очите и няма да искам повече да гълтат!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 6th October 2009, 14:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Тъй е, парен каша духа, аз вече си ги затварям
Отговори с цитат
  #33  
Стар 6th October 2009, 14:19
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

И предупреждавай. То задяването идва обикновено заради изненадата)
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 6th October 2009, 14:21
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Знаеш ли как като ми идва ми е само до предупреждения - Идва...ааа идва...То тва само по филмите.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 6th October 2009, 14:22
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Не съм се задавяла, но ако трябва да съм честна гори гърлото като киселина понякога.
И в окото ми е влизало, а това вече трудно се преживява, бях с кръвоизлив няколко дни.
Хитрицата и Огнения
Отговори с цитат
  #36  
Стар 6th October 2009, 15:33
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

А, чак пък предупреждения... аз тъй съм си научила наизуст мъжа, че нямам нужда от предупреждения, знам кога наближава момента и стискам очите...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th October 2009, 15:40
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

За най сигурно си поръчайте от Пифко, водолазни очила! Хем керизите, хем не ви влиза в дзъркелите
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th October 2009, 18:23
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
На всеки мани, не искам да ти казвам кво е да си на всичкото отгоре с лещи и да не си носиш разтвор или поне контейнерче да си свалиш лещите
Даа,би се получила много кофти ситуация
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 6th October 2009, 18:53
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

За любознателните:

Сперматозоидите /остарял термин, означаващ буквално "семенно животинче", защото на първите изследователи видели го под микроскоп е изглеждал като "животинче", докато всъщност е само семенна клетка и би следвало да се говори за СПЕРМИИ, а не за сперматозоид/ се образуват в ТЕСТИСИТЕ приблизително след 11, 12 година на мъжа и този процес продължава без прекъсване на практика до края на живота на мъжкия индивид.

ТЕСТИСИТЕ /мъжки семенни жлези/ са чифтен орган с разностранна функция. Произвеждат хормони, като и спермии.
Големината на тестиса е различна през различните периоди на живота, както и при различните индивиди. Размерът на тестиса НЕ дава информация за половата мощ на индивида!

Левият тестис при около 70% от мъжете обикновено е малко по-голям от десният и лежи по ниско от него. В останалите 30% е обратното. И двете ситуации са нормални.

СЕМЕПРОВОДА започва от надсеменника и се отваря в пикочопровода.
При срез има звездообразна форма и е обвит с трипластов мускулен слой, който при свиването си осъществява всмукващи и изтаскващи въздействия върху съдържимото си.
Точно при контракцията на този мускулен слой индивида преживява върховото усещане на оргазменото преживяване.

СЕМЕННИ МЕХУРЧЕТА - чифтен орган, разположени са под пикочния мехур и представляват издънки на семепроводите с многобройни извивки. Много дълго време се е смятало, че семенните мехурчета са резервора за сперма.
Днес знаем, че това не е така.
Основния резервоар на сперматозоидите е в опашката на епидидима, а семенните мехурчета произвеждат секрет, който наред с този на простата образува еякулата.
Секрета, който отделят е с белезникав цвят, рН = 7.3, с желатиноподобна консистенция.

ПРОСТАТНАТА ЖЛЕЗА е единична жлеза с кестенообразна форма отделяща секрет със сложен състав, важна част от еякулата.
На практика жлезата отделя секрет непрекъснато, което е дало повод активността и да се раздели на две фази: на покой и на активност.

Секрета отделян във фаза на покой е по-малък като количество и по-беден като качество, отделя се чрез урината и не надхвърля 0.5 милилитра за 24 часа.
Секрета отделян при полова възбуда /фаза на активност/ е до 2 милилитра за час, като колкото по-голямо е възбуждането по време - толкова по-голямо е количеството на простатния секрет отделен с последващата еякулация.

ЕЯКУЛАЦИЯ / изпразване, изхвърляне/
Спермата се изтласква на няколко порции, като първите 3-4 контракции са най-силни по мощ.
Много любопитно е да се отбележи, че след многобройни изследвания се установи, че контракциите при мъжа следват през ТОЧНО установен интервал = 0.8 секунди между тях и със същата честота едновремено пулсира и аналния сфинктер на мъжа. Това е абсолютна стойност и зависимост валидна при всички мъже!
В зависимост от предходното въздържание еякулационните вълни са от 2 до 15 и повече, като след първите 3-5 вълни тласъците стават по-слаби и през произволни времеви интервали.
При повторен полов акт броя на контакциите като цяло намалява.

Веднъж започнали еякулационните вълни не могат да бъдат спрени. Стресиращи вниманието събития / силен шум, гърмеж, влизане на непознато лице etc../ могат само да смутят и да заглушат оргазменото преживяване на момчето, без да прекратят процеса на еякулация.

Следва продължение. Статията, е позвана от http://www.teenproblem.net със съкращения.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #40  
Стар 6th October 2009, 19:14
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

ПРОЦЕНТНО ОТНОШЕНИЕ НА СЪСТАВА
Семенната течност / спермата / се образува ПО ВРЕМЕ НА ЕЯКУЛАЦИЯТА от спермийте/сперматозоидите/, секрецията на семенните мехурчета простатната жлеза и булбоуретралните жлези.

Състои се от:
- 10% спермии / сперматозоиди/
- 20% простатен секрет
- 60% секрет от семенните мехурчета
- 10% други секрети

КОЛИЧЕСТВО НА СПЕРМАТА
За нормално количество на еякулата се приема от 1.5 милилитра до 6 милилитра получени след 4-5 дни на полово въздържание.
Намаленото количество сперма, както и увеличеното му такова - НЕ Е ИНДИКАТОР нито за полова мощ, нито обратното!
Например:
системното отделяне на повече от 6милилитра сперма /милтисемия/ е налице при повишено отделяне на тестостерон / при анаболен прием, или при прием на "безвредни протеини"/, както и при възпаление на простатата. В този случай количеството на сперматозоидите остава нормално, но те се разпределят в по-голямо колиество течност и това водейки до "относителен недоимък" резултира в невъзможност за оплождане, стерилитет!
И обратното: мъж с 1.3милилитра семенна течност може да има великолепни оплодителни качества!

ВИД, АРОМАТ И ВКУС НА СПЕРМАТА

Нормалният еякулат има белезникав, сивкавобял през жълтеникавобял до млечно бял опалесциращ вид.
Цветът, миризмата и вкуса на спермата са строго индивидуални, но са променлива величина зависеща от общото здравословно състояние на момчето.
Мнозина автори сравняват аромата на мъжката сперма с този на цъфтящо кестеново дърво, но това е неоснователно.
Макар, че спермата притежава характерен тръпчив аромат - този аромат е силно индивидуално зависим. Както няма две момчета с еднакви пениси - така няма и два еякулата с еднакъв аромат, и това вероятно е част еволюционния механизъм за подбор на полов партьнор.
Вкусът на спермата е също индивидуален, но най-общо се описва като соленоват /поради концентрираното съдържание на минерални соли/ и "блудкав, лигав" /поради алкалния характер възприеман от рецепторите в устата. ако изпиете глътка силен разтвор на сода за хляб във вода ще добиете представа що е то "блудкав" вкус / Писанията на задморски хубавици за "ананасова диета" та да подобрите "вкуса на спермата" смятайте за момински фолклор или за рекламен трик на фирмата продаваща ананаси

ВОДОРОДНА СРЕДА НА СПЕРМАТА

рН на прясната сперма е между 7.2 и 7.8.
Тя е резултат от алкалните секрети на тестисите и семенните мехурчета и киселите секрети на простатата. Това рН осигурява оптиманата възможност за оплождане.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Задавялилистесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:36.