IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th October 2006, 16:38
vilimart vilimart не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: SOFIA
Мнения: 59
По подразбиране някой от вас

Правил ли си е устните при д-р Ильо Стоянов? Интересуват ме мнения и отзиви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th October 2006, 16:53
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th October 2006, 19:37
vilimart vilimart не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: SOFIA
Мнения: 59
По подразбиране честито

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Аз си направих преди 3 седмици,чрез липофилинг,засега съм изключително доволна от това,което виждам в огледалото.Незнам дали ще искам да ги повтарям,защото ако остане този обем,който имам в момента,просто няма да има нужда.Ще почакам и ще видя!
Да им се радваш на новите устни, а би ли ми казала болезнено ли е, при кой лекар, какво е чувството ....много ми е странно промения ли се усещането.....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th October 2006, 20:06
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th October 2006, 10:19
vilimart vilimart не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: SOFIA
Мнения: 59
По подразбиране колко страшно ми звучи

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Самата интервенция не е болезнена,защото си под пълна упойка,после около 2 седмици устните ти са доста изтръпнали,големи и нечувствителни,болезнени не бих казала.След 2 седмица,започна на места да се появява чувствителността,омекнаха, раздвижиха се.На донорското място(пъпа) бях с превръзка,но като ми я свалиха, изобщо не можах да разбера откъде ми е вземана мазнина.Лекаря,при който си правих устните е д-р Ильо Стоянов.ПП.Сега се чувствам много добре!
Снимка имаш ли възможност да ми изпратиш, много страшно ми звучи, с местна упойка дали няма да е по добре
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th October 2006, 13:02
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th October 2006, 16:33
vilimart vilimart не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: SOFIA
Мнения: 59
По подразбиране мерси

[quote="Beauty"]Не е страшно(поне за мен),но доколкото ми е известно местната упойка уврежда мастните клетки,а и самата процедура не е много кратка като време.Ако си решила да е чрез липофилинг,така се прави,няма как. С хиал. киселина е с местна упойка,но изобщо не те съветвам,правила съм си устните и така и изобщо не искам да си спомням за преживяванията си. Както си решиш всъщност,избора е твой![/quote
мерси , за киселини и силикони дума да не става много се колебая , но май да се откажа е по- вероятно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: някойотвас
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:29.