IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 26th March 2013, 21:15
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

И на мен такъв надпис ми излиза, че е личен.
Отговори с цитат
  #162  
Стар 26th March 2013, 21:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ето го отново:

https://www.youtube.com/watch?v=7pP5NFYfONI
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 26th March 2013, 21:54
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Нелс, и аз първия път, когато гледах клипа, само носа гледах. Откровено казано, разбирам защо искаш корекция - от предишни снимки бях останала с впечатление, че е по-добър. Но втория път гледах цялостно и смятам, че клипът е станал много хубав, а ти си много привлекателна, въпреки носа.
Отговори с цитат
  #164  
Стар 26th March 2013, 22:20
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Аз, пък се сетих, че трябва да гледам носа чак, като свърши...свежо и денс, хареса ми много!!!!
Нелс, сега разбирам борбата ти, страхотна мадама, като теб заслужава и най-страхотното носле и съм сигурна, че ще го имаш !!!!
Отговори с цитат
  #165  
Стар 26th March 2013, 22:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Благодаря ви, наистина вашето мнение значи много за мен!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 27th March 2013, 14:31
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Вече трябва да има някакви новооперирани, хайде кжаето по нещо:
Мен тази история за изместените тампони ме втрещи, от няколко дни, колкото и смешно да звучи, съм в транс, направо не знам как ще се отпусна да заспя
Отговори с цитат
  #167  
Стар 27th March 2013, 14:57
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Ей, не се филмирайте си тия тампони, това са дълги по няколко метра бинтове натъпкани в носа, няма как да ги глътнете изцяло, може да се случи нещо от описаната ситуация, но спокойно няма да умре, като ви интубират тръбата пак ви седи в гърлото ама не я усещатате! Да, да ти влезе тампон в гърлото не е най-приятното изживяване, но се преживява, а и се случва много рядко!!!
Отговори с цитат
  #168  
Стар 27th March 2013, 22:32
warde warde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 2
По подразбиране

По повод поста с тампоните. Не искам да бъда тълкувана погрешно. Споделих част от историята ми ( имаше и още, но от куртоазия мълча) заради безсилието си по онова време да накарам някой от отговорните да се погрижи за мен. Аз не успях да изискам да ми се обърне вниманието, което мисля, че заслужавах. Надявах се на поне едно: "Добре ли си?" от него, но не го получих и сега виня себе си.. ..Аз не съм месо, а след операцията се чувствах така и аз трябваше да реагирам много по-бурно. Надявам историята ми да мотивира тези, които ще се оперират за в бъдеще да съберат сили и да са по-взискателни към Джамбазов. Той е забравил, че пациентите са най-важните. Това ми е целта. ИЗИСКВАЙТЕ внимание, защото си плащате, защото това е негово ЗАДЪЛЖЕНИЕ и защото по това, което чета в последно време на всички опериращи се гледа само като поредния брой и сума, а не трябва да е така. Историята е за пример, че дори и нещо такова да се случи, той сам няма да се сети да го направи. Само вие имате силата да промените това.
Отговори с цитат
  #169  
Стар 27th March 2013, 23:20
Melfi Melfi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Warde, трябва да има хора като теб, които да споделят мненията си и своите преживявания, за да могат тези, на които им придстоят операции независимо при кои лекар, да преценят информацията и да вземат най правилното решение за себе си при минимален риск за операции. Колкото до Джамбазов, достатъчно показателен беше факта,за разговорите които провеждах на наколко месеца с мед.сестрата на Джамбазов /или незная точно каква й е длъжността/. Беше повече от ясно, че говоря с човек без никакво възпитание, на елементарен въпрос тя повишаваше тон. Та затова се чудих колко луди има като мен, които ги ругае едва ли не тази жена, а пък ние искам ли искаме консултация с Джамбазов. Пълен цирк. А какво остава за останалия персонал..... незнам и неискам да знам. Достатъчно ми е тези няколко случай/потърпевши/, за които прочетох тук -за теб, за момичето, чийто крак е бил жестоко изгорен и др. Това е престъпна безотговорност, безхаберие към човешки живот...при това в болница.
Отговори с цитат
  #170  
Стар 28th March 2013, 00:36
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Мелфи апсолютно съм съгласна с теб. Не го познавам лично др Джамбазов имала съм контакт единствено с тази ужасно неприветлива сестра която отговаря на телефоните но съм и благодарна че ме е отказала навреме, защото с риск да бъда нападната аз не съм особено очарована от работата на професора. Носовете които прави не са особено финни за моя вкус, просто представата ми за фин нос е съвсем различна, съжалявам ако обидя някой но това е мое мнение и не искам да ангажирам никого с него.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:20.