IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 17th December 2009, 23:53
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Не мога да ти дам конкретен отговор. Така съм го почувствала - така съм го написала...
Още повече, че с chaoslady преди седмици обсъждахме цените на лични. Бях останала с впечатление, че във форума това е по-предпочитаният начин за обмяна на инфо за цени.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 23rd February 2010, 13:16
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Момичета, да споделя за трайността на БТ и ХК, които си сложих в края на октомври 2009 г.
Вчера поднових БТ, който изтрая точно 4 месеца (както прогнозира и д-р Янков). ХК в назолабиалните си е супер, не е мръднала. Ще изчакам да минат още 2 месеца и ще отида за малко допълване (за да подсигурим дълготрайността).
Изводът: от доволна по-доволна!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 24th February 2010, 08:46
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране ботокс

Сега видях снимките, удивителен ефект! Поздравления и следващия път ще се замисля за едно пътуване до Варна. Аз си сложих тук в София преди Нова година, излезе ми по-малко парички, имаше промоция, и аз съм доволна, но не съм правила снимки преди-след и сега не мога да преценя много точно. Познати ми възхваляват новия вид, аз обаче пия и добавки с ХК, казват че се запазва по-дълго, ще видим.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 24th February 2010, 09:10
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Радвам се, че ти харесват! Следващият път си направи снимки, защото без тях наистина не можеш да усетиш сама колко много се променя видът на лицето ти. За трайността - от личен опит се убедих, че д-р Янков знае какво говори по отношение на това кое колко трае (виж темата назад).
А за бръчките под очите - аз след 2 месеца ще пробвам с попълване на скулите с по-плътна ХК. Според д-р Янков това ще подобри нещата (пак виж назад).
Ако имаш още въпроси: пиши ЛС.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 24th February 2010, 10:24
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Harriet , твоя резултат беше изумителен , радвам се за теб
Много хубаво , че можеш да разчиташ на думата на док и знаеш какво да очакваш .
Отговори с цитат
  #116  
Стар 28th February 2010, 13:36
anelia_lux anelia_lux не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 14
По подразбиране

може ли и аз да погледна симките че толкова ме заинтригувахте
Отговори с цитат
  #117  
Стар 28th February 2010, 17:22
tilia12 tilia12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Варна
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета нова съм тук . За първи път влизам. Искам и аз да знам мненията за д-р Янков или някой друг в Варна за блефаропластиката но като че ли само за това има най-малко изписано тук . Ако някой има някакви впечетления много ще съм му благодаарна и ще се радвам да сподели . Интерисува ме точно от тая интервенция която е свдързана с клепачите а не с бръчките . Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #118  
Стар 30th March 2010, 08:12
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Здравейте! Като пациентка на д-р Янков искам да ви споделя, че направих втора процедура с ботокс вчера. При мен действието му беше почти 4 месеца. Бях с настройката да го подновя към края на април, но явно при мен се наложи по-рано. Първият път не ми казаха какъв вид е бил, но този път е Vistabel. Явно всеки път слагат различен вид за да преценят кой влияе най-добре. Някой от вас, който си е слагал повече от два пъти има ли представа кой вид издържа повече?
Отговори с цитат
  #119  
Стар 30th March 2010, 09:51
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Мисля, че всеки следващ път трябва да издържи повече, а след няколко поставяния се прави пауза.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 5th July 2010, 11:42
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

какво ви е мнениета за д-ра по отношение на мамопластиката и по-скоро реоперациии....
__________________
390cc
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаниелЯнковклиникаquotДивнаquotВарнаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:17.