IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 16th May 2007, 12:26
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Обикновено около 14.00ч. направо заспивам пред компютъра и все се притеснявам да не ме види някой колега, как буквално заспивам.
Ох, аз съм същата! И на мен ми се случва след обяд, особенно ако съм обядвала нормално, а не както често се случва мушнала набързо някои сандвич. Знам че е супер неудобно, ама лекарство няма. Какво ли не съм правила - кафета, щипала съм се, мила съм си лицето с ледена вода... нищо не помага!!!

Излез малко на чист въздух, и после влез пак. Не яж много на обяд! И гледай да се отспиваш през нощта, аз ако не съм спала по-малко от 7 часа съм като парцал. И ако хич не върви, извини се пред колегите, но полегни си на ръцете, на масата, на мен 5 минути ми трябват и съм отново на 6. Все пак на много хора им се случва, няма да те изядат колегите!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16th May 2007, 12:30
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Айде и аз в навалицата, кръвно 85 на 55, заспивах по чиновете и класната ми казваше с 4е трябва да ми сменят името на Флегмина:) също с висок пулс докъде 100 го докарвам и е много кофти таз комбинация.

Като бременна спях дет намеря и в морската градина съм заспивала по пейките.

Няма оправя но това което каза Луна по горе за дистонията и на мен са ми го казвали а и горе долу същиtе съвети.

Незинка и останалите с ниско кръвно и висок пулс да ви стане навик където ходите малка бутилка минерална вода + некво малко блокхе черен шоколад v djoba или някоя от тия изотонични дринкс. Не пийте кафе че заради високият пулс на нас още по кофти ни действа. Другите могат.

Луна мерси за инфото тези неща съм ги чувала през годините и сега ще си принт-на поста ти да ми е пред очите.

Нали за кръвното казват че хипотониците живеят дълго и мизерно и умират в добро здраве а хипертониците живеят активно и кратко и умират мизерно:)A by the way otkak plushtia po 2000 mg L Karnitin na gladno kruvno 110 na 85.:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #33  
Стар 16th May 2007, 12:38
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Значи не съм само аз поспаланата

katie, правя всичко, което си написала: ставам, разхождам се, излизам в почивка, абе какво ли не правя, но стане ли 14.00 съм като по часовник. Виж досега не съм си полягвала на ръцете, но може и това да направя.
Обикновено когато много ми се доспи и влизам тук да драсна някой ред и да се поразсъня.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #34  
Стар 16th May 2007, 12:53
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Ми няма шанс за нас значи...
Мен ме спасява неяденето, или по-точни малките количества. че като се наям здраво глей какво става... не спя ми хъркам сигурно! А, и гледам много да пия вода, може да ти се стори тъпо, ама като постоянно ти се ходи до WC не ти е много до спане.
Хайде, и като се сетиш някой друг трик, споделяй.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 16th May 2007, 14:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Да ви кажа, на мен като че ли ми помага много редовното ядене на черен дроб (а това ядяли и специалистите по НВД) и на телешко месо, особено с масълце отгоре Много освежително ми действат такива "кървави" меса и определено след тях не ми се приспива.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 16th May 2007, 14:14
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

"Принципа на правата реакция" - човек като се наяде, кръвта се оттича от мозъка и отива към стомаха, за да може да се преработи храната. Затова след ядене човек става ленив и му се доспива. Затова и Кати е налучкала начина.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 16th May 2007, 14:14
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

И на мен ми помага яденето на черен дроб или поне на някакво месо, аз без мръвки съм загубена
Отговори с цитат
  #38  
Стар 16th May 2007, 14:34
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Апо не разбрах ти ги ядеш А L'ANGLAIS ли, леко опечени и да се стича хемоглубина:) не разбрах?

Аз преди ги обичах месищата така хищнически приготвени но май има нещо вярно че с напредване на ЕГНто нещо стомаха не се справял защото сега не ми е добре като ги ям така и си ги поръчвам medium well (средно поопечени)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #39  
Стар 16th May 2007, 15:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Яна, когато ми е много ниско кръвното, телешкото дори и алангле не го ям- ям го чисто сурово- мъжа ми като ме види, лошо му става, ама на мен като наркотик ми действа, направо ми светва на очите
Дроба го мятам на скарата, че ако го ям суров, много канибалско изглежда- направо кървища ми текат от устата
За довечера съм си планирала един хубав бифтек, нямам търпение
Отговори с цитат
  #40  
Стар 16th May 2007, 15:26
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

начи добре са ти резците Апо, азс ураво го ма'ам само у Истанбул като ида ох майко Татар Бифтек, че като я метна оная ми ти сурова кайма, ама то вкусно щот са го ръчкали с люцерна в Анатолiя ама тука не смея така, то боклуци хормони, знам ли пък и тез месища нямат вкус нещо? Ти от специален magazin си ги купуваш сигурно?

ОО и на мен ми светва погледа хеле и с 2 бутилки цaрно и глеи кака ти как засрамва всяка жрица на Place Пигал, кат трифазна прахосмукачка ставам и налитам на расови спеcименти, иначе даже и не ги забелязвам половете, с туй кръвно съм кат преоценена мисирка.

Оффф пак трия'a са ходи към Стамбул:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нискокръвно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:17.