IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Тренировъчни програми > Тренировки вкъщи


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 10th July 2006, 13:43
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Ами истината е, че на мен не ми хареса, защото може би иска продължително да се работи, а аз съм нетърпелива.
Преди години я излъчваха по "Мустанг" всяка сутрин - това е варненска кабеларка, сега МСАТ - така, че се пънах да играя на всичко,без гирите, защото и досега нямам гири
Та правих упражненията доста време, обаче не видях някакъв ефект върху тялото си и се отказах. Сигурно иска и диета, за да се усети нещо осезателно.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th July 2006, 13:50
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

не знам дали са излучвали същата програма, защото тя има и една по-стара - тази е уж усъвършенствана..аз бях много редовна и се чувствах чудесно, докато всеки ден я правех, но..тогава нямах и един излишен грам и не знам дали сега ще ми помогне за отслабването
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th July 2006, 13:53
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

ами аз съм наистина доволна и от A New Dimension и от Shape Your Body Workout..... определено съм постигала резултати с тях.имала съм периоди да правя само нейните програми без фитнес и т.н. и съм била възхитена от ефекта при ....крака,ръце,корем най вече.според мен си струват.....(диетата се подразбира)
п.п.извинявам се че включих и Shape Your Body Workout но го направих защото обикновенно ги комбинирам за по голям ефект а пък и за разнообразие
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th July 2006, 14:06
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tsvety
Ами истината е, че на мен не ми хареса, защото може би иска продължително да се работи, а аз съм нетърпелива.
Преди години я излъчваха по "Мустанг" всяка сутрин - това е варненска кабеларка, сега МСАТ - така, че се пънах да играя на всичко,без гирите, защото и досега нямам гири
Та правих упражненията доста време, обаче не видях някакъв ефект върху тялото си и се отказах. Сигурно иска и диета, за да се усети нещо осезателно.
Помня го това време с мустанга, то беше преди 10тина години - аз я играех от тийнейджърска суета - беше мн модерно, но резултати - не знам - тогава бях хилаво хлапе, ама пубертета ми разказа играта на тялото
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th July 2006, 14:12
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Ох момичета, аз съм играла известно време гимнастиката на Синди, ноо много е досаднааа, направо ще заспя като се сетя, на мен лично не ми достави никакво удоволствие и никакъв стимул, но това е въпрос на вкус, като при всичко друго
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th July 2006, 15:36
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

оворим за програтама която е записала след раждането ли?
изисква 1 час от времето ти и аз когато правя нещо в къщи нямам стимул. по добре в фитнес залата според мен.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th July 2006, 09:28
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

програмата се казва следващото предизвикателство - the next challange - с продължителност един час, има кардио тренировка и упражнения за всяка част на тялото, завършва с разтягане,а след тренировката има и "речник" за правилното изпълнение на някои упражнения, за да не се получават травми и т.н.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th August 2006, 08:18
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

наистина не знам към кого се обръщаш, още в първия пост съм писала, че аз имам гимнастиката,а на другите им е ясно, че могат да си я изтеглят от интернет, съвсем достъпна е и 20 лв за това си е загуба на пари !!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th August 2006, 10:20
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

момичета,ако толкова искате гимнастиката - на двд или на видео касета, аз бих ви я записала безплатно, не давайте 20 лв.ако случайно не можете да си я изтеглите от нет - насреща съм.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th August 2006, 17:42
Italianlover Italianlover не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Аз познавам тази тренировка - добра е. Доста по-сериозна е от предишната й касета Оформете Тялото Си.

Мисля, че е прекалено амбициозна идея да се прави тази тренировка всеки ден. Дори Синди, доколкото зная, тренира 3-4 пъти седмично. Няма нужда от друго аеробно натоварване наред с тази тренировка.

Ако с нещо друго мога да помогна - питай.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotСледващотопредизвикателствоquotСиндиКрофърд
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:33.