IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Тренировъчни програми > Тренировки вкъщи


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 24th August 2006, 17:57
Italianlover Italianlover не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Сещам се да добавя - тази тренировка по принцип не е за сутрин.

Много по-добре е да я правиш, когато мускулите са добре затоплени, а и дишането и сърцето са по-навлязли "във форма", т.е. следобяд, примерно към 4 часа. Това е по мое мнение. Иначе рискуваш не само почти сигурна мускулна треска, но и не е полезно толкова внезапно и силно натоварване скоро след ставане от сън.

Но тренировката е супер, определено една от най-добрите.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 29th August 2006, 09:01
Sofie Sofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Sofie
По подразбиране

преди години имах двете касети с упражненията на Синди и ги правех редовно,бях страшно доволна,отслабнах доста,разбира се като се ограничавах и в храненето..наскоро реших пак да ги почвам и тъй като касетите след толкова време някъде са изчезнали,си ги дръпнах от интернет ,включително и a new dimension,само че е на китайски и абсолютно нищо не разбирам та исках да питам някой знае ли сайт,от който мога да сваля субтитри към тях ???и изобщо има ли някакъв сайт за субтитри за този тип филмчета???
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st September 2006, 06:49
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
СИНДИ И НЕЙНАТА ТРЕНИРОВКА,МОЛЯ ВИ!
имаме си достатъчно теми за тае бо,за пилатес, за бойни изкуства и какво ли не!
Пак питам, освен апоклистика, някой занимавалли се е сериозно с това и би ли дал отзиви?Аз имам оригинална касета от години,не съм я сваляла от нет,с отлично качество е..тренировката е комбинирана - аеробна част и упражнения, разтягане, тренира се цялото тяло, продължителност един час
Дано не закъснявам с отговора си!
Тази тренировка е доста добра! Не се колебай да продължаваш по нея(надявам се вече си започнала)! Със сигурност ще имаш резултати, лично аз съм имала, познавам няколко жени, които са много доволни
Моя съвет е, да правиш един ден по касетата, един ден тае-бо(май това каза, че имаш) 5 дни, 6-тия и 7-мия пълна почивка. И ако можеш диетка или поне вечерното хранене да не е след 19ч.
Гарантирам успех!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th February 2007, 17:49
artkill artkill не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 1
По подразбиране БГ Торент Тракер

http://torrentfarm.net - BG TRACKER

Качвайте на воля каквото ви хрумне! Липсват регистрация и каквито и да било усложнени процедури при ползване.

Сървъра се намира извън БГ на високоскоростно трасе и не е под юрисдикцията на българската държава.

TorrentFarm.NET

Ако сте българин в чужбина и искате да отворите ArenaBG.com, можете да ползвате следния адрес:

http://kalin.org:1111
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th March 2007, 13:03
deja_vu deja_vu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
...който има наблюдения от тази тренировка, моля да пише
Преди време правех "Следващото предизвикателство" почти всеки ден. Определено е много добро! Не знам до колко се отслабва обаче. Аз не отслабнах, но не съм и искала. Последната й програма на Синди никак не е лоша, даже май по ми харесва. Можеш да я изтеглиш от тук. http://store4.data.bg/theadmin/Video...ody%20Workout/
Има три нива според степента на напредналост, аз обаче докаот го схвана ги правех всичките наведнъж Но така е по-добре.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th March 2007, 16:54
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Не можах да разбера коя програма е по-добра a new dimension или shape your body workout ???Благодаря ви предварително.
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 16th April 2007, 08:03
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_shikawa
Не можах да разбера коя програма е по-добра a new dimension или shape your body workout ???Благодаря ви предварително.
До колкото знам, new dimension е гимнастика за скоро раждали жени, докато shape your body workout е по-интензивна
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th April 2007, 07:02
dellinda dellinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 8
По подразбиране

http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

Тук няма точно The next challenge, но има доста други тренировки. Аз правя на Jordan и съм супер доволна и тя е разделена на различни видове упражнения
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th May 2007, 20:26
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Сега са пуснали 3-те части с вестник за жената. Аз си ги взех (1 и 2, чакам 3), бях си дръпнала a new dimension от нета, ама е на японски и някои думи не ги хващам
Отговори с цитат
  #30  
Стар 8th May 2007, 20:33
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallina
бях си дръпнала a new dimension от нета, ама е на японски и някои думи не ги хващам
ай сиктир бе...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotСледващотопредизвикателствоquotСиндиКрофърд
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:11.