IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th September 2008, 15:57
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране Изпотяването??

Здравейте и аз като много други обмислям малко да се тунинговам откъм гърдите ..та съм се спряла на варианта със слагането на импланта под мишниците.
Доста се изпотявам и се зачудих, дали ще имам някакъв проблем със зарастването на самата рана поради този дискомфорт под мишниците. Доколкото разучих, проблема с изпотяването бих могла да намаля или спра ( незнам точно ) със инжектирането на ботокс под мишниците. Някой знае ли нещо по въпроса? Или имал ли е подобен проблем...?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th September 2008, 19:26
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Аз имам същия проблем да се потя много. След поставянето на импланти и между гърдите ми текат струиики пот, но решение не съм намерила. Чувала съм за такива инжекции, но не ми се струва безопасно, като се има предвид че за определени пори процеса може да стане необратим. Доста рисковано ми се вижда но най-добре да те посъветва лекар или някой който го е правил преди, моето мнение си е само мое без да имам реална представа. Относно разрезите не мисля че ще имаш проблем. Всеки се поти.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th September 2008, 21:07
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

в този случай не мисля, че е подходящо да ги слагаш през подмишниците. аз съм с такъв разрез и имах масни образования след операцията, точно защото беше лято и там се натрупват всякакви секрети, най-вече от потните жлези. естествено, най-точен съвет би могъл да ти даде лекар.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th September 2008, 07:46
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

мерсиии мацки, аз си мислех, че само аз ще имам проблеми с това .Ще мисля варианта за поставяне през зърната.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th January 2009, 11:25
rosseto rosseto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, не разбирам от импланти, но проблема с изпотяването го имах и аз. От 2 години съм го решила и то успешно ,както и помогнах на доста приятелки. Има български продукт, казва се Одорекс спрей. Струва около 7 лева, пръскаш се веднъж на 10 дни и после не се потиш и ако случайно това стане, няма никакава миризма. Предлаганите продукти са 2 Одорекс и Одорекс фут. Аз ви препоръчвам първия продукт. Втория е за крака.
Успех
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th January 2009, 15:15
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

Аз съм ползвала одорекса, наистина действа. Всъщност се пръскаш 3 поредни вечери и след това сутрин се измиваш (за подмишниците
става дума) След това пише, че може след 10 дни чак да се пръснеш. Но на мен лично не ми трябваше в продължение на месец да се пръскам. Аз се изпотявам лятото, но не обилно, затова не мога да кажа как е при обилно потене. Мишниците наистина са сухи през това време.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th January 2009, 15:55
Аватара на franchi
franchi franchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 202
По подразбиране

И аз съм ползвала преди време Одор-а и бях доволна , сега ме подсетихте да си купя пак
__________________
350сс Иска ми се да крещя от кеф!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изпотяването
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:58.