IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Здраве


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #381  
Стар 5th November 2009, 17:06
Anelia Borislavova Anelia Borislavova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: София
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! И аз имам един въпрос към Явор.Възможно ли е при растене на мъдреци, и то 3 наведнъж да вдигам температура 38 градуса,първоначално вдигах малко над 37,сега се покачи.Нямам никакви болки и оплаквания.Направиха ми снимки на двата-горен и долен 8-ми или не знам как се води,няма проблеми-само единият расте малко накриво,но имало достатъчно място и да не се тревожа.На третият не съм правила все още снимка.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #382  
Стар 8th November 2009, 02:20
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Здравейте!
Възможно е да е свързано с това,но е слабо вероятно ,имайки предвид ,че сезона е такъв и е "модерно" да си с температура
Трябва да се видят снимките и да се реши дали въпросните са за махане,защото нее добре да се чака до край,ако има показания за раздяла с тях
Отговори с цитат
  #383  
Стар 10th November 2009, 11:47
Anelia Borislavova Anelia Borislavova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: София
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря много за отговора.В най-скоро време ще посетя зъболекар.Дано всичко е наред
Отговори с цитат
  #384  
Стар 18th November 2009, 12:56
Аватара на oli
oli oli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 21
По подразбиране

Към Явор : Ето, че най-накрая мъдреца е изваден, това стана в петък, днес е сряда и все още имам болки, особено при преглъщане и най - вече нощем. Имам 3 шева, пия антибиотик, подуването спадна, но болката не. Нормално ли е след 5-6 дни все още да има силна пулсираща болка особено нощем? Какъв е най-добрия начин за хигиена в това положение, т.к миенето на зъбите особено от травмираната страна ми е доста трудно. Мерси предварително
Отговори с цитат
  #385  
Стар 18th November 2009, 14:30
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Нормално е...все пак това е голяма рана в костта...
Пийте обезболяващи и противовъзпалителни ,жабуркайте с Елудрил два пъти дневно за по-добра хигиена..
Отговори с цитат
  #386  
Стар 19th November 2009, 12:17
Аватара на oli
oli oli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 21
По подразбиране

Blagodaria za otgovora
Отговори с цитат
  #387  
Стар 22nd November 2009, 17:26
mihova mihova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 20
По подразбиране

по принцип ако мъдреца не ти прави проблем може да не се отстранява. Ако не ти изкревява зъбите,не е развален не го махай.
Отговори с цитат
  #388  
Стар 17th December 2009, 22:30
kerkezeto kerkezeto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, на 17 съм и съм момче. От около 2 седмици ми расте горен десен мъдрец. Болеше малко докато проби първия връх ако мога така да го нарека. Сега е пробил и втория. Не ме боли, просто си расте. Казах на зъболекарката ми и тя ми отговори че няма какво да се прави. Просто чакаме да израстне. След като изчетох известна част от постовете в темата не съм сигурен дали трябва просто да чакам. Т.е трябва ли да се види дали расте направо, дали има място на венеца за него и т.н.
Отговори с цитат
  #389  
Стар 23rd December 2009, 15:10
skrof skrof не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Преди седмица започна да ме боли долен десен мъдрец, който почти е излязъл, има съвсем малък капишон. не отидох навреме на зъболекар, и през почивните дни съжалих милиони пъти за това. Та в понеделник осъмнах с възпалени сливици, болки в ушите, гърлото, зъбите и сериозно недоспала.
Посетих си стоматолога, после джи пи то и сега пия Аугментин за гнойната ангина и разни други за болката и температурата. Прочетох темата от началото до края и мисля, че най-разумно ще е да започна да вадя мъдреците като минат празниците, но има няколко неща, които ме вълнуват. Какви са цените в Пловдив? Какво е "дренче"? Къде се поставя упойката?
благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #390  
Стар 4th January 2010, 18:59
Аватара на InLoveAndLonely
InLoveAndLonely InLoveAndLonely не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 307
По подразбиране

Искам да попитам нормално ли е при растеж на мъдрец устата ми да се отваря по-малко
__________________
just one look into your eyes, one look and I'm crying. just one touch and I'm on fire, one touch and I'm ready to die, cause you're so beautiful
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Растемимъдрецкакводагоправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:51.