IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th May 2018, 23:19
frambuesa frambuesa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: Варна
Мнения: 6
По подразбиране Корекции в интимна зона с хиалуронова киселина

Мили дами, предлагам да "разчепкаме" една сравнително нова процедура за нашите географски ширини процедура:
- Уголемяване на големи срамни устни;
- инжектиране в G-точка;
- третиране на болезнен белег от епизиотомия ;
- вагинална сухота;
------------всички това с филър с хиалуронова киселина----------------------------
Според мен има какво да обсъдим, не мисля че има по-подходящо място от тук.
Искам да споделя и защо ми е интересно. В края на този месец ще гостува лекар - гинеколог, който е пионер в областта на естетичната гинекология и в този ред на мисли, търся модели за безплатна процедура, безплатна защото целта е да обучим избрани лекари. Все пак, не става въпрос за "опитни зайчета", а за жени, които са наясно че има какво да подобрят, тоест срещнали са нуждата, но не знаят как или с какво. Та намирането на модели се оказа трудна задача, аз самата съм имала възможност да наблюдавам процедурата и не видях нищо притеснително, болката се изчерпва с поставянето на анестетик, а продължителността е около 20 мин.
Ще се радвам да споделите какво мислите.
Eто и допълнително инфо, но за съжаление само на английски http://www.saveface.co.uk/desirial-v...-rejuvenation/

П.П. Не е реклама, продукта посочен в статията не ми е познат, просто това е най-доброто описание, което намерих.
__________________
Бог създал мъжа преди жената, за да може да каже поне няколко думи.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекцииинтимназонахиалуроновакиселина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:45.