IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2291  
Стар 13th March 2010, 14:38
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077

Аз на концерти на Отварачките не ходя, ама имам познати дето ходят и са свестни хора. Тъпо е да се слагат всички под един знаменател. И к`во значение има как се забавляват другите.

Аз никак не харесвам метъл, ама приятелите ми които го слушат не ме дразнят и просташки песни не обичам , независимо дали са чалга или рап примерно

Ето ви една "чалга" с прекрасен текст и музика , ако разбира се не ви е срам да я изслушате

http://vbox7.com/play:19e63d79
Moже би идва реч не толкова за самите песни ,колкото за хората които ги поднасят,за тяхното поведение,ценностната им система,но аз не постнах всичко,де.Грешката е моя.
  #2292  
Стар 13th March 2010, 14:46
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз не го насочвам към теб конкретно това мнение, просто не може да се слагат всички под един знаменател. Аз лично гледам на тези девойки като циркаджийки , които ме забавляват с музиката си (дори не се и вслушвам в текста) като опъна две водки
До скоро се чудех тая Андреа има ли и 1 фен , ама ето Сладито и е супер фенка, сигурно и още много други, които аз не разбирам , ама и не упреквам

И в тая връзка, ако Мадона додИ да ми звънне на вратата и ме помоли да ми попее в хола, ше и ритна един шут по стълбите ... не я харесвам, ама милиони хора я харесват и на мен това никак не ми пречи

Ама на две водки и на нейната музика се чекносвам
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #2293  
Стар 13th March 2010, 14:59
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Аз не го насочвам към теб конкретно това мнение, просто не може да се слагат всички под един знаменател. Аз лично гледам на тези девойки като циркаджийки , които ме забавляват с музиката си (дори не се и вслушвам в текста) като опъна две водки
До скоро се чудех тая Андреа има ли и 1 фен , ама ето Сладито и е супер фенка, сигурно и още много други, които аз не разбирам , ама и не упреквам

И в тая връзка, ако Мадона додИ да ми звънне на вратата и ме помоли да ми попее в хола, ше и ритна един шут по стълбите ... не я харесвам, ама милиони хора я харесват и на мен това никак не ми пречи

Ама на две водки и на нейната музика се чекносвам
Сигурно си права,но Мадона е институция в световната музика дори и да е фалшива понякога/но това е риска на живото пеене/.Но тези Балкански парцалеси,световно Неизвестни,те с какво са допринесли за музикалната култура ,освен с курвалък и младите момичета ги харесват и ги копират.А баба Мадона се е доказала и са я оценили хора които многооооооооооооо разбират от музика.Грамита не се взимат току така,тя е невероятен артист на сцената и е много харизматична на живо.Просто залепва публиката умее да държи тълпана нащрек!То това е всъшност,пак казвам,мое мнение.Мисля,че поне мъничко ама много мъничко,разбирам от музика
  #2294  
Стар 13th March 2010, 15:06
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Ама, то изобщо няма спор кой е световната величина

Благодаря ти за отзивите, моите приятелки ходиха по 3 пъти по концертите на Мадона и никак не са ме накарали да я харесвам.... те и не са искали де.

Ама к`во ти пука на тебе, че Пенка харесва Груда (дето вика Марулка)

И шЪ мЪ извиняваш , ама като разбираш от музика, не си ли чула, че поне 10 от наш`те чалгаджийки пеят по-Убаво от Мадона
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #2295  
Стар 13th March 2010, 15:10
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Pо принцип не ми пука,но това ми е професия и е нормално да се интересувам какво харесват хората.Аз съм музикант,ако бях строител,щях да се интересувам от хубави къщи,например......................... ..За това и постнах това.
  #2296  
Стар 13th March 2010, 15:14
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Е, има и такива които не се занимават с музика, а си губят времето да правят задълбочена психо-морално- социална характеристика на чалга потребителите
Подозирам , че са вродени мрънкалници и това е поредният повод да се чувстват "полезни"
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #2297  
Стар 13th March 2010, 15:18
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Е, има и такива които не се занимават с музика, а си губят времето да правят задълбочена психо-морално- социална характеристика на чалга потребителите
Подозирам , че са вродени мрънкалници и това е поредният повод да се чувстват "полезни"
Може и така да е! Нещо се разминахме в темата,но карай да върви.
Аз лично разделям музиката на стойностна и не стойностна.А кой я пее е отделна тема.
  #2298  
Стар 13th March 2010, 15:18
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Любящите хора живеят в свят пълен с обич. Враждебните хора в свят пълен с омраза. Същият свят!
МРАЗЯ НОРВЕЖЦИТЕ
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
  #2299  
Стар 13th March 2010, 15:25
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Армандо, как разбра, че песента не е авторска
След 1 мин. ровене в Гугъл ти казвам , че е по музика на Мария Нейкова
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #2300  
Стар 13th March 2010, 15:29
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

миленке, никой няма да напише, че песента е изкопирана от некоя друга, всеки се бори за авторството, щото това значи пари

но самата музика е много шаблонна и напомня на други песни, не знам как да го нарека, може би имитаторство =)))

но да, приятна е и ми харесва =)



жалко, че райна е такава БСП =)))



са така каго си мисля за наща музика... много ми е тъжно като ги гледам румънйещите ква музикална индустрия направиха
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексговорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:58.