IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2481  
Стар 29th October 2011, 15:18
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Много ти благодаря,liva !
  #2482  
Стар 15th November 2011, 09:42
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Мили дами от няколко дена съм се зачела в старите ви публикации, за да намеря отговор на въпроса ми, но като гледам ще мине доста време докато прочета всичко затова sorry ама ще питам.Откога започнахте да носите нормални сутиени. Аз вече направих месец след операцията и нямам търпение да се видя с нещо по-различно от спортен сутиен.
  #2483  
Стар 15th November 2011, 12:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Можеш да носиш сутиени, но без банели (за сега без)
  #2484  
Стар 15th November 2011, 14:31
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

мерси Лили ще пробвам да си намеря нещичко
  #2485  
Стар 15th November 2011, 20:09
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Ударих на камък днес със сутиените .Ма много гадни тия модели без банелите kdm,dlf /d/etud ,d/fjdСложих и такъв с банел само от любопитство и имах чувството , че все едно съм си сложила вестници. Ужас Кажете някаква марка например които сте изпробвали и стоят добре. Знам че всичко е строго индивидуално, но все пак .
  #2486  
Стар 15th November 2011, 20:17
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisa04 Виж мнението
Ударих на камък днес със сутиените .Ма много гадни тия модели без банелите kdm,dlf /d/etud ,d/fjdСложих и такъв с банел само от любопитство и имах чувството , че все едно съм си сложила вестници. Ужас Кажете някаква марка например които сте изпробвали и стоят добре. Знам че всичко е строго индивидуално, но все пак .
Triumph,LISCA.

Можеш да махнеш банела на модел,който ти харесва
  #2487  
Стар 15th November 2011, 21:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз като бях бременна и докато кърмех не можех да търпя банелите на сутиените и си накупих няколко без банели. Помня, че единия беше LISCA и ми беше много удобен. Но по принцип съм махала на сутиените с банели самите банели и пак са си стояли добре, при положение, че бюста си ми беше стегнат, но и малък и не тежеше.
  #2488  
Стар 22nd November 2011, 10:36
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте момичета!

След две бременности и две кърмения по 2 години всяко и аз вече се реших да си направя пластична операция. Ходих на консултация при д-р Динев във Вита и д-р Стоянов в Есте клиник. Д-р Динев не ми вдъхна особено доверие и също ме убеждаваше за надмускулно, а аз съм решила да е подмускулно или частично подмускулно (както разбрах оттук). По тази причина съм избрала Есте клиник засега.

Много моля за мнението ви за вида и големината на имплантите, които са си сложа. Мерките ми са: 165 см висока, 55 кг, подгръдна 80 см, гръдна 90 см, имам широки ръмене. Естествено от двете раждания и кърмения имам известно провисване, ето и линк със снимки:

http://lawlaw79.snimka.bg/family/predi.635755.25659810

парола: 1234

Засега съм се спряла след консултация и с хирурга на 425к.к. анатомични Макган частично подмускулно. Не разбрах обаче профила на импланта - на първата консултация Стоянов каза висок, на втората мисля, че записа среден - това утре ще го уточня (понеже на консултацията съвсем си нямах и понятие за профили).

Сега опасенията ми са дали няма да стане бюстът ми огромен. Стоянов каза, че минимума, за да има повдигащ и всякакъв ефект е 375 к.к., но той смята, че 425 к.к. ще е по-добре. Увери ме, че ще съм пълна чашка С. Аз обаче още умувам, страхувам се да не са ми много тези кубици, все пак и аз си имам нещичко останало от моите си гърди.

Ще съм много благодарна на всички, които ми дадат съвет.
  #2489  
Стар 22nd November 2011, 11:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

law моят съвет е да се довериш на доктора. Аз също не исках големи гърди и му го казах, той ми каза да избирам от два размера 285 и 320 кубика, като каза че според него 320 ще е по-добре, а разлика почти няма да има. И аз му се доверих. Той има поглед и представа за нещата, така че най-компетентно мнение ще получиш от него.
  #2490  
Стар 22nd November 2011, 11:19
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Много ти благодаря markova2007! Ти при кой лекар си била? Аз чувам много и различни мнения за повечето лекари, но Стоянов ми се стори най-сериозен от тези, с които се срещах.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:36.