IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #261  
Стар 17th November 2007, 20:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Да, продължавам да съм на мнение, че на всички могат да бъдат поставени импланти подмскулно и с обиране или по-голям размер сс - си заспиват...Но КОНКРЕТНО за нейния случай - не мисля, че има такъв проблем.
Отговори с цитат
  #262  
Стар 17th November 2007, 22:23
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз пък съм на обратното мнение, ама не ми се спори. виж все пак и диастема какво е писала.
Отговори с цитат
  #263  
Стар 17th November 2007, 23:35
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Явно си говорим на различни езици, Бимби. Мен също не ми се спори с теб. Всъщност се опитах да кажа това, което Диастема е написала... Няма значение... Писна ми да обяснявам какво съм имала предвид. Пък и не е толкова важно. Просто някой тук поиска мнение.
Отговори с цитат
  #264  
Стар 18th November 2007, 09:53
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Ама напротив, според мен е доста важно. Аз също те разбрах като Бимби- че винаги може да се направи подмускулно.
Аз нея съм я виждала и направо не мога да си представя тя да е подмускулно. Освен ако не си сложи 900 кубика И да наеме някой да върви пред нея и да и ги носи

Според мен при силна птоза няма как да са подмускулно и е по-добре да е над отколкото да се натъпчат най-големите възмжни кубици.
Отговори с цитат
  #265  
Стар 18th November 2007, 10:52
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Аз нея съм я виждала и направо не мога да си представя тя да е подмускулно. Освен ако не си сложи 900 кубика И да наеме някой да върви пред нея и да и ги носи
Аз пък не разбрах за мене ли говориш Милена? Явно ме бъркаш с някой, аз дори не съм в Б-я. А измерванията са ми точни/какъв е смисъла да се самозалъгвам/ Просто поисках мнения, съзнавайки, че могат да бъдат противоречиви. Все пак последната дума ще бъде на хирурга, но може би има и други момичета, които си задават този въпрос и би било интересно да се знае приблизително.
Цитирай:
Да, продължавам да съм на мнение, че на всички могат да бъдат поставени импланти подмскулно и с обиране или по-голям размер сс - си заспиват...Но КОНКРЕТНО за нейния случай - не мисля, че има такъв проблем.
Мисля, че има логика в тези думи. Май се опитвате да кажете едно и също, но сякаш говорите на различни езици и не се разбирате.
пп Момичета, в никакъв случай не исках да създавам спор, а просто да чуя мнения.
Отговори с цитат
  #266  
Стар 18th November 2007, 13:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Според мен при силна птоза няма как да са подмускулно и е по-добре да е над отколкото да се натъпчат най-големите възмжни кубици.
Само че, никой не говори за силна птоза при Наталия, иначе съм съгласна с теб.

Наталия, нали ще напишеш какво е казал док по въпроса... че вече се изостри любопитството ни към твоя случай...
Отговори с цитат
  #267  
Стар 18th November 2007, 13:53
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Тържествено обещавам, че ще пиша с всички подробности и снимки, но ще трябва да почакате до февруари. Просто Милена си е втълпила, че съм друг човек. Надявам се да обясни изказването си, защото аз мога да го докажа със снимки и нямам никакъв проблем да покажа лицето си. Мисля, че човек трябва да помисли преди да прави подобни изказвания
Отговори с цитат
  #268  
Стар 18th November 2007, 15:19
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Сигурно е така. Явно грешно съм разбрала. Просто аз зададох въпроса, не Бимби, затова не видях връзката.
Отговори с цитат
  #269  
Стар 18th November 2007, 20:02
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Мдааа, Бимбито имах предвид
Натали, теб не съм те виждала и затова нямам мнение по твоя случай, лекаря най-добре ще прецени. Аз говорех по принцип.

Но иначе ще ми е приятно да се запознаем някога
Отговори с цитат
  #270  
Стар 18th November 2007, 20:05
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Страшно съжелявам за тъпата грешка Милена, очаквах, че ще си ми много ядосана. Вече ти писах на лични. Благодаря ти за проявеното разбиране
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.