IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 25th March 2012, 12:11
Colour Parrot Colour Parrot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте! Може ли някой с повдигане без импланти и разрез около ареолата и вертикален при доц. Тепавичарова, да ми изпрати снимки на colour.parrot@yahoo.com. Ще съм ви много благодарна и ако споделите опит и подробности свързани с този вид операция. Ще ми се да знам колкото се може повече предварително, особено за болката след операцията и обезболяването.
Отговори с цитат
  #782  
Стар 25th March 2012, 12:13
Colour Parrot Colour Parrot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

И да ви попитам, ако операцията е насрочена за ден понеделник, кога ви приемат в неделя или в деня на операцията.
Нямам други операции и затова да попитам:
Какво не трябва да се яде и пие преди операция? Лекарства?
Какво носите преди приемане (нощница, халат, джапанки…), носите ли си сутиен за след операцията или той е за по-късен етап.
Кога се плаща – при приема или при изписването?
Предварително благодаря за инфото!
Отговори с цитат
  #783  
Стар 25th March 2012, 14:06
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Colour Parrot Виж мнението
И да ви попитам, ако операцията е насрочена за ден понеделник, кога ви приемат в неделя или в деня на операцията.
Нямам други операции и затова да попитам:
Какво не трябва да се яде и пие преди операция? Лекарства?
Какво носите преди приемане (нощница, халат, джапанки…), носите ли си сутиен за след операцията или той е за по-късен етап.
Кога се плаща – при приема или при изписването?
Предварително благодаря за инфото!
Аз съм при Стоянов , но все пак мисля че ще ти помогна. Приемат те в деня на самата операция, изписват те на другия ден. Вечерта си хапваш и пийваш до 21.00 часа, след това абсолютно нищо до операцията, нито храна нито кафе. Никакъв аналгин или аспирин, въобще всякакви аналгитици 24 часа преди операцията. Носиш си пижама, с къси ръкави, за да са ти свободни ръцете за системите и чехли. Сутиена си го носиш с теб, специален спортен, Стоянов изписва на триумф - енерджи. Веднага след като те оперират ще ти го сложат. Плащането, аз си платих един ден предварително, защото така си прецених, заедно с изследванията. Може и в самия ден.
Отговори с цитат
  #784  
Стар 25th March 2012, 15:16
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Colour Parrot Виж мнението
Здравейте! Може ли някой с повдигане без импланти и разрез около ареолата и вертикален при доц. Тепавичарова, да ми изпрати снимки на colour.parrot@yahoo.com. Ще съм ви много благодарна и ако споделите опит и подробности свързани с този вид операция. Ще ми се да знам колкото се може повече предварително, особено за болката след операцията и обезболяването.
С повдигане и без импланти и Пини (виж темата със снимките), но тя го прави в Германия.
Болката е строго индивидуална, а ако не слагаш импланти мисля, че няма да е нещо особено.
Колкото до операцията - някъде искат анестезиолога да те види предишната вечер; храна и ВОДА (мен това ми беше много трудно) не се позволяват - около 7-8-10 часа преди операцията; от лек-вата - нестероидните противовъзпалителни, вит. Е и водорасли не се позволяват 2 седмици преди операцията. Към нестероидните противовъзпалителни спадат - аспирин, аулин, нимезил, енетра, фелоран, диклак, диклофенак дуо, ибупрофен (него го има в много продукти - нурофен, ибудолор, ибупром, кафетин менструал и др.), фламексин, афламил, мовалис и др.
Отговори с цитат
  #785  
Стар 25th March 2012, 16:34
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Colour Parrot,
Тепавичарова в никакъв случай няма да те изпише на другия ден
Поставят се дренажи и се следи всеки ден нивото на кръвта. Когато достигне около 30-40 мл, тогава се махат дренажите, но това става не по-рано от 3-4 ден...може и повече.
За преди операция - на мен ми беше казала да не ям червени плодове и зеленчуци, алкохолът също се изключва. Спортният сутиен е на Триумф - с един номер по-малък от очакваната бъдеща обиколка. Най-често се взема С размер
Каквото друго те интересува - насреща съм
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #786  
Стар 25th March 2012, 19:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Лъке, липсваше!!!

Къде се изгуби??


За повдигане само пак ли се слагат дренажи? Аз забравих да питам в клиниката.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #787  
Стар 25th March 2012, 20:49
Colour Parrot Colour Parrot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Благодаря ви за инфото. Изчетох цялата тема - наистина е много полезно да знаем някои подробности предварително. Лъки, мерси че ми каза за дрехите с откопчаване отпред, че аз нямам такива и щеше да падне майтап, сигурно щях да ги режа И за храна също нямаше да се сетя - в болницата не дават ли, че ядене за една седмица как да нося...?
Отговори с цитат
  #788  
Стар 25th March 2012, 21:13
Colour Parrot Colour Parrot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Лъке, липсваше!!!

Къде се изгуби??


За повдигане само пак ли се слагат дренажи? Аз забравих да питам в клиниката.
Ще има дренажи.
Отговори с цитат
  #789  
Стар 25th March 2012, 21:44
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Nelka, мерси за топлото посрещане
Засега съм със статус "Away"
Беше някаква голяма случайност, че се регнах и видях че имам запитване на ЛС
А и Тепавичарова ми е тема-фаворит Почувствах се длъжна да се включа

Parrot, да,- дрешки с предно закопчаване. Храна може и да не си носиш, но поне някакви дреболийки..защото има вероятност да не ти хареса. Има във факултета на долния етаж едно ресторантче-столова с топла храна за деня - там е по-сносна храната...и...освен това се посещава от студенти и млади докторчета
Абе..няма да скучаеш
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #790  
Стар 25th March 2012, 21:56
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Nelka, мерси за топлото посрещане
Засега съм със статус "Away"
Ееее, скучно е без теб! Кога се завръщаш със статус "Онлайн"?

Цитирай:
Ще има дренажи.
Това Тепавичарова ли ти го каза??
Аман от тея дренажи!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:46.