IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 26th March 2012, 06:49
Colour Parrot Colour Parrot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ееее, скучно е без теб! Кога се завръщаш със статус "Онлайн"?



Това Тепавичарова ли ти го каза??
Аман от тея дренажи!
Да, когато я попитах колко ще трябва да остана в болницата, тя отговори - докато извадя дренажите. Но аз като прегледах темата, която синтезира операциите и снимките, забелязах, че и другите хирурзи използват дренажи, Стоянов например. Знам, че Енчев не слага.
Отговори с цитат
  #792  
Стар 26th March 2012, 07:54
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Nelka, ще дойда, ама още малко няма да ме има И аз те обичам!

Parrot, само Тепавичарова ги слага за повече от 24 часа
Това с цел наистина да изтече всичко мръсно, така че да не ти се подува после нищо, да нямаш синки и още куп други неща...По-добре потърпи малко неудобство, но ще ти е от голяма полза откъм здравето
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #793  
Стар 26th March 2012, 11:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Nelka, ще дойда, ама още малко няма да ме има И аз те обичам!

И те чакам!

Цитирай:
Да, когато я попитах колко ще трябва да остана в болницата, тя отговори - докато извадя дренажите. Но аз като прегледах темата, която синтезира операциите и снимките, забелязах, че и другите хирурзи използват дренажи, Стоянов например. Знам, че Енчев не слага.
И аз знам, че слагат, но при импланти. И аз бях с дренажи.. Но ми се искаше за повдигането да ми се разминат... Ама каквото-такова.. Важндото е да е добър резултата!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #794  
Стар 26th March 2012, 14:09
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Приемат те в деня на самата операция, изписват те на другия ден. .
Хохохоо, Шоке, не заблуждавай колежката Това при Тепавичарова, никогаШ не мое да стане
Тя държи да постъпиш предишния ден. Ако си от София може да си занесеш изследванията предният ден за да ги прегледа анестезиологът и те пускат, вечерта отиваш да ти сложат компреса и пак може да се прибереш, но това са задължителни неща, не може без тях. Ако не си от София най-добре да си стоиш там.
На моята приятелка искаха да и преместят операцията в понеделник (а беше за вторник) и и казаха, че трябва да постъпи в петък, щото тогава анестезиоложката била на работа Но тя отказа...и много ясно- от къв зор да си зареже децата и да прекара уикенда в няква болница ?!

Неле, тя слага дренажи (накакви мини дренове), дори при обиране на ареоли, което се прави с местна упойка.
Отговори с цитат
  #795  
Стар 26th March 2012, 14:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Хохохоо, Шоке, не заблуждавай колежката Това при Тепавичарова, никогаШ не мое да стане
Тя държи да постъпиш предишния ден. Ако си от София може да си занесеш изследванията предният ден за да ги прегледа анестезиологът и те пускат, вечерта отиваш да ти сложат компреса и пак може да се прибереш, но това са задължителни неща, не може без тях. Ако не си от София най-добре да си стоиш там.
На моята приятелка искаха да и преместят операцията в понеделник (а беше за вторник) и и казаха, че трябва да постъпи в петък, щото тогава анестезиоложката била на работа Но тя отказа...и много ясно- от къв зор да си зареже децата и да прекара уикенда в няква болница ?!

Неле, тя слага дренажи (накакви мини дренове), дори при обиране на ареоли, което се прави с местна упойка.
Миссс, нямам представа как е при Тепавичарова. Аз и за това поясних, че съм била при Стоянов. Ама вие , Тепавичарките изчезнахте нещо от форума та реших да се опитам да помогна на момичето. Добре, че се появихте иначе наистина ще си я подведа.
Отговори с цитат
  #796  
Стар 26th March 2012, 16:38
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

На мен дранажите ми бяха най-неприятното усещане от всичко, след операцията. Не мога да си представя да стоя в болница толкова дни, пък и с дренажи, заради цици, това ми изглежда средновековно мъчение. Вярно, че оттоците си отиват по-бързо, но това е супер висока цена.. Моите бяха по-малко от 24 часа. Отток имах под една седмица, и то само циците + коремче. Но пък аз ходя на масажи и пия супер много вода, това определено помага.
Отговори с цитат
  #797  
Стар 26th March 2012, 21:57
Colour Parrot Colour Parrot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Мерси за коментарите момичета. Аз си знам, че при Тепавичарова се стои повече и още се чудя как ще го организирам. Точно за това се чудя ако операцията е в понеделник, кога ще ме вика. Не съм от София и никак не ми е стои излишно. Разбира се ще я попитам, но исках да разбера и вашия опит.

Последно редактирано от Colour Parrot : 26th March 2012 на 22:00
Отговори с цитат
  #798  
Стар 26th March 2012, 22:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението

Неле, тя слага дренажи (накакви мини дренове), дори при обиране на ареоли, което се прави с местна упойка.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #799  
Стар 30th April 2012, 17:17
etooo etooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Да попитам колко горе долу излиза ринопластиката при Тепавичарова ? Мерси предварително
Отговори с цитат
  #800  
Стар 30th April 2012, 18:45
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...t=11508&page=2
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:53.