IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 29th July 2008, 16:42
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

момичета,защо е изтрита толкова голяма част от тази тема/както и всички коментари на бюти?питам защото малкото ,което съм намерила писано от нея ми се е сторило много полезно.а конкретно по темата,ако е преместена някъде-кажете моля.че много ме интеесуват 2 метода
Отговори с цитат
  #112  
Стар 29th July 2008, 16:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beatris
момичета,защо е изтрита толкова голяма част от тази тема/както и всички коментари на бюти?питам защото малкото ,което съм намерила писано от нея ми се е сторило много полезно.а конкретно по темата,ако е преместена някъде-кажете моля.че много ме интеесуват 2 метода
защото Бюти вече не пише тук; има друг форум ("Фема"), в който можеш да потърсиш мнението й
Отговори с цитат
  #113  
Стар 29th July 2008, 17:36
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

благодаря ти dwendolin, ще прочета и там
Отговори с цитат
  #114  
Стар 5th December 2008, 15:27
lucky16 lucky16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Момичета, както вече писах - аз съм поредната, която почти вече е взела решение да се оперира и тъпо и упорито изчитам форума, за да събера максимално много информация, за да взема най-правилното решение.
Ето тук например са поставени въпроси, които живо ме интересуват, но за пореден път виждам, че полезната информация е изтрита! Моля ви, някой може ли да ми каже какво се случва в този форум, та хората масово затриват всичките си постове? И сега откъде да изкопая отговорите на хилядите си въпроси... вместо тях - тук намирам усмивчици...
Отговори с цитат
  #115  
Стар 5th December 2008, 16:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lucky16
Момичета, както вече писах - аз съм поредната, която почти вече е взела решение да се оперира и тъпо и упорито изчитам форума, за да събера максимално много информация, за да взема най-правилното решение.
Ето тук например са поставени въпроси, които живо ме интересуват, но за пореден път виждам, че полезната информация е изтрита! Моля ви, някой може ли да ми каже какво се случва в този форум, та хората масово затриват всичките си постове? И сега откъде да изкопая отговорите на хилядите си въпроси... вместо тях - тук намирам усмивчици...
Просто чети по-актуалните мнения - те вече не могат да се променят от известно време... Аз също като теб в началото имах много въпросителни, но... имах желание и разбрах какво искам... В това отношение шапка свалям на lady69, която (да ме извини за израза казвам го с най-топли чувства ) - душеше около месец и кусур като куче тук за най-дребния детайл, докато реши какво точно иска и търси...
Отговори с цитат
  #116  
Стар 5th December 2008, 19:43
lucky16 lucky16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Gwen, мисля да последвам светлия й пример
Отговори с цитат
  #117  
Стар 5th December 2008, 22:35
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от lucky16
Момичета, както вече писах - аз съм поредната, която почти вече е взела решение да се оперира и тъпо и упорито изчитам форума, за да събера максимално много информация, за да взема най-правилното решение.
Ето тук например са поставени въпроси, които живо ме интересуват, но за пореден път виждам, че полезната информация е изтрита! Моля ви, някой може ли да ми каже какво се случва в този форум, та хората масово затриват всичките си постове? И сега откъде да изкопая отговорите на хилядите си въпроси... вместо тях - тук намирам усмивчици...
Просто чети по-актуалните мнения - те вече не могат да се променят от известно време... Аз също като теб в началото имах много въпросителни, но... имах желание и разбрах какво искам... В това отношение шапка свалям на lady69, която (да ме извини за израза казвам го с най-топли чувства ) - душеше около месец и кусур като куче тук за най-дребния детайл, докато реши какво точно иска и търси...

Ами Азззззззз
Отговори с цитат
  #118  
Стар 5th December 2008, 22:45
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

дайте да не парвиме състезание,щото аз ще изляза най-голямата откачалка
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #119  
Стар 5th December 2008, 23:17
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
дайте да не парвиме състезание,щото аз ще изляза най-голямата откачалка
Ние на теб сме ти свикнали вечи и аз спецялно те имам за част от момичетата със импланти
Отговори с цитат
  #120  
Стар 6th December 2008, 00:33
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

мерси, мацка
рано или късно ще вляза в отбора, то се е видяло
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАПРОТИВдватаосновниметодамамопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:53.