IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th October 2010, 16:25
silvyM silvyM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 8
По подразбиране Пострадали от Николай Георгиев

НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТОЗИ ЛЕКАР НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ , ЗАРАДИ НЕГО СЪМ ЗАВИНАГИ ОБЕЗОБРАЗЕНА.След 4 повтарям 4 реоперации, гърдите ми имат вид на пълни с вода торби, а бяха страхотни преди просто ги исках малко по-големи.Момичета време е да спрем да се доверяваме на рекламните кампании.Кога българките ще разберат, че като някой лекар го покажат по "телевизора" не означава , че е най-добрия, а че просто си е платил да участва в предаването.....

Просто за информация дала съм 15000 лева досега, това са три кредита, който не знам как ще изплатя, всичките ми пари отидоха на вятъра, защото се доверих от коментарите тук на определени хора , които явно са един и то самия лекар НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ.

В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ ЩЕ ПОДАМ СЪДЕБЕН ИСК СРЕЩУ НЕГО, ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО МЕ СПИРА Е ТОВА ЧЕ ДАДОХ ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ , НО ЗНАЕТЕ ЛИ НЕ ТОЙ Е ВИНОВЕН А АЗ ЗАЩОТО МУ СЕ ДОВЕРИХ.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th October 2010, 16:29
silvyM silvyM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Направих отделна тема, защото вярвам, че хората са много, повярвайте ми следя много отблизо този лекар откакто ме ОБЕЗОБРАЗИ и мога да ви кажа, че вече сме се събрали доста хора.


ВАЖНО!!! Ще помоля многобройните профили създанени от ДР. Николай Георгиев за да го рекламират да не пишат тук.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th October 2010, 22:56
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

silvyM, мисля, че разбирам недоволството ти и насъбраните отрицателни емоции към доктора. Аз лично не съм оперирана при него. Но все пак има и много пациентки доволни от него. То и при всички хирурзи е така - едва ли има някой който да е със 100% доволни пациентки. Аз друго искам да те питам - ти пишеш, че 4 пъти си се оперирала при Н.Г.
Е, 4 операции ли ти трябваха, за да разбереш, че Н.Г. не е твоят хирург Не си се харесала след първата операция, ами значи отиваш при друг, който да поправи стореното от Н.Г., а не още 3 пъти да се връщаш при него - надявайки се на какво? На чудо, че сaм ще си поправи калпавата работа ли? И едва ли си "обезобразена". Сигурна съм, че в каквото и положение да са гърдите ти, има оправия. Късмет ти желая!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th October 2010, 05:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

и на мен така ми изглежда....не 1,не2,не 3,а 4 пъти.....без коментар
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th October 2010, 07:59
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

за "любителките" на реопeрациите трябва да споменем, че всяка нова интервенция крие по-голям риск от предишната
Така че, не е сигурно дали друг хирург би постигнал задоволителни резултати.
Силви, на теб какъв ти е бил проблемът след първата операция?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th October 2010, 17:02
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
за "любителките" на реопeрациите трябва да споменем, че всяка нова интервенция крие по-голям риск от предишната
Любителки на реоперациите няма, има ПРИНУДЕНИ да правят реоперации. Когато резултатът от жадуваната операция, за която на всичкото отгоре си платил и немалка сума пари, е незадоволителен или на дай си Боже трагичен, и вместо с коригиран проблем, се сдобиваш с куп нови проблеми и комплекси, какво друго ти остава освен да отидеш на следваща операция

А това, че някой ходи 4 пъти при един и същи хирург, също до известна степен го разбирам - надеждата умира последна. Много често човек вярва повече на външния свят, отколкото на себе си. Да не виним момичето, че никой не е застрахован от подобно нещо . Аз пък имам четири операции до тука при трима различни лекари - и какво от това - все още краят му не се вижда, предстоят ми поне още две операции. Писна ми .
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th October 2010, 17:27
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

именно затова съм сложила "любителки" в кавички!
Въпреки това е вярно, че всяка реопарация крие все по-голям риск и все по-малък шанс за достигане на искания резултат!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th October 2010, 17:48
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Добре, а какво точно се случи? Защо се наложиха 4 операции?
Нека Силви обясни...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th October 2010, 23:04
hahavoto_galence hahavoto_galence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Съберете се и го осъдете! Не бива да се допуска подобно нещо! Аз се чудя как спят спокойно тези хора знейки, че са ограбили и обезобразили някого?! Поначало тяхната професия е да помагат. Най–важното правило в медицината е "Не вреди!"
Успех на теб и другите момичета с подобна съдба!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th October 2010, 21:33
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

И да не е толкова лош резултата представете си този човек да коригира лице,---..... ОБЕЗОБРАЗИЛ е момичето, платила е и не е получила желания резултат, а ако беше лицето пак ли щяхте да кажете, че не е обезобразяване..... СЪД!!!
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПострадалиотНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:45.