IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1391  
Стар 24th July 2013, 22:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ROLEX ROLEX Виж мнението
АМИ ЧОВЕКА СИ Е НАХОДЧИВ И САМ СИ ЗАНАЕ КАК ДА СИ ИЗБЯГА ОТ ПРОБЛЕМИТЕ И ОТЧАЯНИТЕ ДЕВОЙКИ, ДЕТО САМО МУ ДОСАЖДАТ ДА СИ ИСКАТ ПАРИТЕ ОБРАТНО, ТА ГОРКИТЕ ДА СЪБЕРАТ ЗА КОРЕКЦИЯ ............. И ДОКТОРИЕТО ЙОРДАНОВ КВО ДА ПРАВИ ,ПАРИ МУ ТРЯБВАТ И НА НЕГО -- ХАИДЕ ДА ГРАДИМ КАРИЕРА В СОФИЯМЕД=НАСЛУКА ,КАТО НЕ ВЪРВИ БИЗНЕСА В АНГЛИЯ
АБЕ КОЙТО ГО МОЖЕ ГО МОЖЕ !!!! ТОЙ ДОРИ В ОТЧАЯНИЕТО НА СВОЯТА НЕКАДЪРНОСТ ИМА ПАРАНОИЧНАТА НАГЛОСТ ДА СЕ СРАВНЯВА СЪС ИКОНАТА НА БГ РИНОПЛАСТИКА ПРОФ.Д-Р ДЖАМБАЗОВ
И ДАЖЕ МИСЛЯ ЧЕ СЕ ВМАНЯЧИЛ ДА ГО ЧЕРНИ

ПОЗОР ЗА ДОКТОРИЕТО ЙОРДАНОВ
ХАХА е ся чак загрях за кво става на въпрос, добре ме разсмя човече евала Явно някой близък на д-р Джамбазов по собствена инициатива или не е решил да извади лайномета и да изстреля някоя и друга бомба или още по вероятното просто човек без работа, който опитва да създава интрига и да се забавлява от това !
Отговори с цитат
  #1392  
Стар 24th July 2013, 23:39
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Що пък Джамбазов трябва да е иконата на Бг ринопластиката. Аз пък познавам вече около 4 момичета които са окепазени от него на които ама никаква работа не е свършил с носовете им. Не защитавам никого защото не познавам нито единия нито другия ама пък чак икона звучи ми дори смешно.
Отговори с цитат
  #1393  
Стар 25th July 2013, 09:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Икона???,хаахххахахааххааах хаха
Винаги ще има доволни и недоволни от даден хирург!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1394  
Стар 4th August 2013, 15:22
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Аз рядко пиша,но човешката злоба и глупост край нямат! Не мога да разбера има ли модератори този форум,защото подобни крясъци в която и да е тема са недопустими!
Не съм оперирана от д-р Йорданов,но толкова хубави нослета съм видяла тук,включително и реоперации на Джамбазовите творения!
За информация на горе крещящите: ние доматите не ги ядем с колците,вярваме единствено на снимков материал и твърденията-: "Вие знаете ли какаво видях-тука не минават!!
Като толкова харесваш Джамбазовата естетика-добре,но не плюй така грубо и неоснователно по други лекари.
Отговори с цитат
  #1395  
Стар 6th August 2013, 02:05
mariq1111 mariq1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Защо немога да виждам снимкитеее :@@@@@@@@@@@@@@@ Какво ги триете толкова, като чели някой, ще си колекционира носове :X

Последно редактирано от mariq1111 : 6th August 2013 на 02:22
Отговори с цитат
  #1396  
Стар 12th August 2013, 10:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq1111 Виж мнението
Защо немога да виждам снимкитеее :@@@@@@@@@@@@@@@ Какво ги триете толкова, като чели някой, ще си колекционира носове :X
И аз не знам що ги трият,явно им е неудобно..хаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1397  
Стар 29th August 2013, 08:50
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

С радост мога да кажа,че вчера видях снимки на момиче с което поддържаме връзка по скайп,оперирано от Йорданов с удивителен резултат,но и тя е решила да не споделя във форума...така че да има доста добри операции,но не се споделят...
Отговори с цитат
  #1398  
Стар 29th August 2013, 08:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
С радост мога да кажа,че вчера видях снимки на момиче с което поддържаме връзка по скайп,оперирано от Йорданов с удивителен резултат,но и тя е решила да не споделя във форума...така че да има доста добри операции,но не се споделят...
Разбираемо е предвид какви особи се навъртат в тоя форум....дет видиш ли само техните носове се признават,хахааха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1399  
Стар 31st August 2013, 22:42
JennyJane JennyJane не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте мили дами,от много се каня да се регистрирам,тъй като аз също смятат да ползвам услугите на д-р Йорданов, чета все хубави неща,но не съм виждала нищо негово. Ще се радвам ако някоя дама ми помогне със снимки от ринопластиката си! Много ще съм Ви благодарна!
Отговори с цитат
  #1400  
Стар 1st September 2013, 12:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JennyJane Виж мнението
Здравейте мили дами,от много се каня да се регистрирам,тъй като аз също смятат да ползвам услугите на д-р Йорданов, чета все хубави неща,но не съм виждала нищо негово. Ще се радвам ако някоя дама ми помогне със снимки от ринопластиката си! Много ще съм Ви благодарна!
http://www.tialoto.bg/forum/showthre...t=9116&page=38
По-надолу на страницата и на предишната съм постнала мои снимки.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:41.