IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 29th November 2014, 11:40
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте! Два пъти вече съм си слагала ботокс. Ефектът е страхотен! Обикновено хората свързват ботокса с такива снимки, като по-горе посочените. Такъв резултат със сигурност може да се постигне само, ако се прекали с всичко - не само с ботокс! Аз съм си намерила чудесна дерматоложка, която е изключително против свръх дозирането на каквито и да е филъри, ботокс и т.н. Количествата, които ми слага са просто перфектни - изглеждам съвсем естествено.
И още нещо, откакто слагам ботокс нямам пристъпи на мигрена!
Отговори с цитат
  #412  
Стар 30th November 2014, 13:30
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Слагаш ли си на челото?
Отговори с цитат
  #413  
Стар 1st December 2014, 19:34
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Да, слагала съм, въпреки че докторката ми каза, че ботоксът е лицензиран за работа само в зоната между веждите и около очите. Това, обаче, е лекарство, както казва тя, и може да се поставя и в други зони по лицето. В случая, обаче, говоря за Botox с европейско име Вистабел, а не за други видове ботулинов токсин.
Отговори с цитат
  #414  
Стар 1st December 2014, 21:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

попитах за челото не за друго, а защото по принцип ботокс поставен там води до главоболие, особено пък ако се прекали.
Не мисля, че има някакво отношение спирането на главоболието ти със слагането на ботокс.
Отговори с цитат
  #415  
Стар 2nd December 2014, 09:10
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Както написах ботоксът е и лекарство. Използва се и за лечение на някои здравословни проблеми, а не само за разкрасяване. Ботокс се инжектира при хиперхидроза (прекомерно изпотяване), чувала съм и за лечение при деца с церебрална пареза. За мигрената специално, знам със сигурност, че се лекува с ботокс, но инжектирането при този проблем не е в челото, а в зоната между веждите. Така, че действително главоболието ми изчезна не от ботокса в челото, а от ботокса между веждите. Също против мигрена знам, че може да се инжектира ботулинов токсин и някъде на тила в основата на главата, но не мога да кажа подробности.
Отговори с цитат
  #416  
Стар 2nd December 2014, 10:48
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз не виждам логика в челото да води до главоболие, а между веждите да предотвратява главоболие.
Отговори с цитат
  #417  
Стар 2nd December 2014, 11:38
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Ами аз не съм чувала за случаи на главоболие от ботокс в челото. И пак казвам - говоря за оригиналния продукт Botox, а не за други видове ботулинов токсин, защото на пазара има всевъзможни такива. Много от тях дори нямат лиценз за поставяне в лицето.
Отговори с цитат
  #418  
Стар 6th January 2015, 16:01
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Скоро някой да е слагал ботокс при Денкова ? Имате ли отзиви, как се справя ?
Мисля да и се доверя, до момента не съм слагала, но вече ми е време, а и отдавна искам
Отговори с цитат
  #419  
Стар 24th November 2015, 14:15
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Като например за промоции с неясно съдържание и резреден - за по-малко пари. По-малко пари е = на лек ефект, който не отговаря цена-качество. Минах от там и не мисля да го повтарям за в бъдеще.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #420  
Стар 24th June 2017, 09:57
Аватара на martina333
martina333 martina333 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 134
По подразбиране

За такива процедури аз лично не се доверявам на промоции. Предпочитам да дам повече пари, но да съм сигурна, че няма да си навредя. За такива процедури разчитам само на специалисти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:39.