IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 13th March 2011, 01:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

В UK масово ги мушкат надмускулно. не знам защо. И хирурзите не са с нищо по-добри от нашите. Не съм видяла едни гърди, в галериите им, които да ми харесат, даже се чудя, дали не ги публикуват тези снимки, за да плашат потенциалната си клиентела...
http://www.lbps.co.uk/breast-plastic...html#ba-photos

Надявам се искрено бюста на Стънинг да е прекрасен и да остане такъв!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 13th March 2011, 07:43
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
diadora, извинявай, това не беше за теб. трябваше да конкретизирам към кого се обръщам. пожелавам на всички много успех, независимо какъв метод са избрали. всеки има свое мнение и виждане по въпроса.
Няма за какво , всичко е наред . Не исках да те засегна . Ти си харесваш резултата и защитаваш метода - това е нормално и е супер .
Аз се оплаках , че не си харесвам резултата . Може би трябваше да поясня , че изходното ми положение беше доста голям и увиснал бюст , защото при малки , стегнати гърди резултата не знам какъв би бил . Виждала съм при липса на бюст - тогава импланта си личи .


Успех на теб , беше ми интересно да разкажеш как ти е прикрепен импланта / сигурно е нещо ново , дали е за жлезата ?/ , но сигурно не ти се пише за това .
Отговори с цитат
  #83  
Стар 13th March 2011, 09:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
В UK масово ги мушкат надмускулно. не знам защо. И хирурзите не са с нищо по-добри от нашите. Не съм видяла едни гърди, в галериите им, които да ми харесат, даже се чудя, дали не ги публикуват тези снимки, за да плашат потенциалната си клиентела...
http://www.lbps.co.uk/breast-plastic...html#ba-photos

Надявам се искрено бюста на Стънинг да е прекрасен и да остане такъв!
Нелс,не само в UK.В Германия също масово им ги бутат над.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #84  
Стар 13th March 2011, 11:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Успех на теб , беше ми интересно да разкажеш как ти е прикрепен импланта / сигурно е нещо ново , дали е за жлезата ?/ ....
Няма ново в тази насока за съжаление...начинът е един и същ - изисква минимални усилия и максимална поддръжка...
Отговори с цитат
  #85  
Стар 13th March 2011, 12:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Успех на теб , беше ми интересно да разкажеш как ти е прикрепен импланта / сигурно е нещо ново , дали е за жлезата ?/ ....
Какво да е новото?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #86  
Стар 13th March 2011, 13:28
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Успех на теб , беше ми интересно да разкажеш как ти е прикрепен импланта / сигурно е нещо ново , дали е за жлезата ?/ ....
Няма ново в тази насока за съжаление...начинът е един и същ - изисква минимални усилия и максимална поддръжка...
Пак подчертавам, че съм пълен лаик, но този метод го дават за нов:

http://www.breast-plastic-surgery.or...-implants.html

Някой чувал ли е за него?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 13th March 2011, 13:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

И е метод за жени с много малко или липсващ начален старт-тъкан.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #88  
Стар 13th March 2011, 13:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Нелс, всъщност методът си съществува отдавна и не е хич нов даже в статията, която виж датичката отдолу
Subfascial Breast Implants to Breast Augmentation Home
11/23/07 Revised 11/17/09

Това е поставяне под жлезата и същевеменно под фасцията на мускула (ципа, с която е обвит мускула)...Не се практикува особено, защото не е надежден от гледна точка на птоза и много бързо увисват пак... Иначе изисква малко повече опит от надмускулното поставяне, което автоматично го прави стъпка нагоре за тези, които умеят само подмускулното
Отговори с цитат
  #89  
Стар 13th March 2011, 13:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Нелс, всъщност методът си съществува отдавна и не е хич нов даже в статията, която виж датичката отдолу
Subfascial Breast Implants to Breast Augmentation Home
11/23/07 Revised 11/17/09

Това е поставяне под жлезата и същевеменно под фасцията на мускула (ципа, с която е обвит мускула)...Не се практикува особено, защото не е надежден от гледна точка на птоза и много бързо увисват пак... Иначе изисква малко повече опит от надмускулното поставяне, което автоматично го прави стъпка нагоре за тези, които умеят само подмускулното
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #90  
Стар 13th March 2011, 13:38
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

последната дума "подмускулно" да се чете "надмускулно" - сори за грешката, но няма редакция в този раздел, за съжаление...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надмускулноилиподмускулнопоставяненаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:56.