IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 19th March 2011, 23:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Теда., ако не си моята зодия, пък на! страшен тайминг!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 20th March 2011, 00:04
Аватара на Чочи
Чочи Чочи не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Цитирай:
Първоначално написано от Stella82
Nells,мила,отговора,който съм дала за несъразмерно малкия ми бюст,беше към Te_dda -тя ме попита да не би да съм с несъразмерно малък гръден кош за моята височина. Твоя въпрос съм го пропуснала,съжалявм.Явно си останала с впечатление,че отговора е към теб и е нормално да се подразниш,като си помислиш,че съм те баламосвала.Не съм искала да подваждам никой,нито пък след това да го карам да се чувства недобре.Сподлих сега докрай всичко,за да не се получават повече недоразумения.Надявам се вече всичко е ок,и да спрете да ми се дразните.Не се регистрирах тук за да си пиша ала-бала,а защото форума ми харесва и мисля,че е полезен за всички.
ю


Явно се получи недоразумение тук. Аз реагирам много остро, не когато ме обвинят в нещо, а когато аз сама се почувствам гузно, но това го знят хората, които ме познават. Стана ми много неприятно, че ние обсъждаме кубици и пластични хирурзи, докато ти си имала реален проблем. Съжалявам за което. Но някъде спомена, че очакваш операцията с нетърпение и аз автоматично изключих това като възможност.

Ако се касае за реконструктивна хирургия, във форума също могат да се назоват имена, което повярвай ми само ще ти е от полза.

какъвто и да е случая, пожелавам ти най-добрия и най-красивия изход!
Ооо,да,чакам я с голямо нетърпение Първо за да реша преоблема,и второ за да изпълня една своя мечта ...която не мога и до днес да си обесня защо не осъществих по-рано,а чаках да допре ножа в кокъла и да стане наложително.Няма за какво да ти е неприятноче сме обсъждали тези неща,все пак съм влязла в такава тема,защото това силно ме вълнува и няма как да е иначе де ... макар,че като се замисля май силно поразмихме темата
Отговори с цитат
  #83  
Стар 20th March 2011, 00:12
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Теда., ако не си моята зодия, пък на! страшен тайминг!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 20th March 2011, 00:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Стела, желая ти и аз успех с операцията! При теб все пак ще има усложняващи нещата обстоятелства и аз лично бих те посъветвала да си направиш няколко консултации при пластични хирурзи и при възможност да не пропускаш доц. Тепавичарова, чийто опит в реконструктивната хирургия не е за подценяване!Още веднъж, успех!
Отговори с цитат
  #85  
Стар 20th March 2011, 00:15
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Подкрепям мнението, но смао да вметна,че проблемът с избора в случая е сложен, тк всеки онкохирург( който е водещия в случая, ако става въпрос за операция 2 в 1) работи с определен реконструктор, тепавичарова от своя страна - също - с определени онколози, тк единия трябва да отиде в болницата на другия, което не е проста работа и не зависи смао от нея като избор....ако са 2 отделни операции вече е друго...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 20th March 2011, 00:26
Аватара на Чочи
Чочи Чочи не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Подкрепям мнението, но смао да вметна,че проблемът с избора в случая е сложен, тк всеки онкохирург( който е водещия в случая, ако става въпрос за операция 2 в 1) работи с определен реконструктор, тепавичарова от своя страна - също - с определени онколози, тк единия трябва да отиде в болницата на другия, което не е проста работа и не зависи смао от нея като избор....ако са 2 отделни операции вече е друго...
Точно за 2 в 1 говорим Ще видим как точно ще се развият нещата. Благодаря ви момичета
Отговори с цитат
  #87  
Стар 20th March 2011, 17:38
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от stella82 Виж мнението
точно за 2 в 1 говорим ще видим как точно ще се развият нещата. благодаря ви момичета
мила,много успех ,с теб сме,да го знаеш!!!!
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #88  
Стар 20th March 2011, 17:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

успех на стела,дано нямаш никакви грижи и спънки към тази така мечтана продобивка
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Депресия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:00.