IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th March 2011, 12:41
multiple multiple не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 19
По подразбиране моля за съвет - мерки и теглилки:)

Здравейте,

Моля за съвет към по-компетентните момичета относно какъв обем и форма импланти да сложа, скоро ми предстои операция.
Висока съм 178/60кг с много малък бюст, леко увиснал. Подгръдна обиколка 78см., гръдния ми кош отпред е 'кокал и кожа' ако мога така да се изразя.
Не търся агресивна визия, тип 2 топки, по скоро искам естествено оформени гърди, средно големи, без ръб, с плавен преход и с по-широка основа и добре закръглени в долната част; същевременно да не са сплескани, т.е. с достатъчно голяма проекция. Но и да не са стърчащи, нито пък с празен горен полюс.
Лекарят ми препоръчва кубици, които малко ме стреснаха - около 450-500, но те отговарят на широчина 13,4-13,5, която търсим и проекция 4,5-5,5. По-малките кубици са с по-тясна основа съответно, макар че аз имах нагласа за около 350-375 кубика. Той препоръчва кръгла форма поради лекото увисване, висок или среден профил; аз се притеснявам обаче, че ръба няма да се скрие дори след време след улягане, предвид на гръдния ми кош и липсата на всякаква мазнина. Ще бъдат подмускулно, с разрез под гърдата.
Моля ви за съвет относно марка, размер и форма. Има ли разлика на пипане ако са soft touch, според лекаря ми почти не? Искам да са меки и приятни на пипане, не твърди.
Благодаря предварително на всички включили се по темата.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th March 2011, 12:53
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

не се стряскай от кубиците на твоя ръст и не избирай импланти с по-малка основа от тази, която ще ти стои добре...13,5 е серизона основа, но какви са най-подходящите импланти зависи от това какви тъкани имаш за покриване ....на широките основи спочти нулев старт обикновенно се слагат кръгли среден профил, за да носят по-малко кубици и да стоят като анатомични...ако имаш тъкани, можеш спокойно да се ориентираш към анатомични висок профил, които ще носят към 450 сс, като най-естесвената визия се получава с макган софт тъч, а според мен най-сполучливият им модел като параметри е MF ...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th March 2011, 13:02
multiple multiple не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 19
По подразбиране

Благодаря за бързото включване.
Ами, всъщност не съм сигурна какво означава дали имам тъкан. Ако визираш да съм имала гърди и след това да са увиснали, само тъкан - не, тъкан много нямам.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th March 2011, 13:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Аз съм с твоите мерки почти (176/58) - и първо минах през 375 сс кръгли, среден профил, но стояха с разстояние между тях и поисках да увелича основата на импланта - сега е 15.1, което напълно добре ми пасна - тъй като исках едър бюст, но с максимално естествена форма. За мен лично MF моделът е подходящ само за високи жени, както сме ние, но при условие, че има леко отпуснати гърди - по-голямата височина на този модел анатомичен имплант само ще засили формата на естественост - тоест ще я донаправи да изглежда продълговата и респективно - ще подчертае още повече птозата. Моя приятелка ги смени поради тази причина. Иначе, при отсътвие на твои тъкани или пък налични, но не отпуснати, с птоза -- това е перфектен модел за този тип. С кръгли импланти също може да постигнеш естествена визия в твоя случай, но внимателно избирай основата и профила - бих посъветвала профилът да не е ултра-хай, за да не се подчертае импланта...
Толкова от мен, останалото от другите и най-вече - от ХИРУРГА ти; все пак той те е виждал и е професионалист; т.е. предполага се, че е ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th March 2011, 13:27
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
и е професионалист; т.е. предполага се, че е ... Wink
чакай малко и аз да те посбръчкам

лошото е,че в немалко случаи приказката " блаженни са вярващите" важи с пълна сила...,... [/quote]
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th March 2011, 13:32
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
За мен лично MF моделът е подходящ само за високи жени, както сме ние, но при условие, че има леко отпуснати гърди - по-голямата височина на този модел анатомичен имплант само ще засили формата на естественост - тоест ще я донаправи да изглежда продълговата и респективно - ще подчертае още повече птозата.
Гуени, защо да е по-голяма височината на този модел

Тедди, страшен аватар
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th March 2011, 13:47
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

нямат по-голяма височина, височината им е малко по-малка от широчината....

мерсаж да комплЕмента
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th March 2011, 13:48
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko

Гуени, защо да е по-голяма височината на този модел
Точно и аз това щях да питам.

MF са moderate height на моите 335 сс, параметрите са- ширина 12.5, височина 11.6 и проекция 5.1

А на мен Тепавичарова и още един доктор, точно заради отпуснатата кожа ми казаха, че съм за анатомични
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th March 2011, 14:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Гуени, защо да е по-голяма височината на този модел

:
Е как що..? Щот съм оФФца, затва През цялото време говоря за FX модела,не ми обръщайте внимание..MF си е пушка, моделчето!
Гяволенце такова... Записах час за лифтинг зарад теб
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th March 2011, 14:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Разбрахме, че телом си тук, духом- знае ли човек
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: молязасъветмеркитеглилки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:13.