IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th February 2008, 00:14
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране Д-р Палаоро-италия

http://www.pallaoro.com/chirurgia/es...prima-dopo.php Пускам сайта на човека направил този нос www.snimka.bg/album.php?album_id=211420 а това са цените http://www.pallaoro.com/chirurgia/es...sti-prezzi.htm започвате от максимум цени за първа операция,после средната колонка с цени за втора и т.н
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th February 2008, 04:50
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Здравей.На снимките много естествено стои нослето и отива на формата на лицето,изобщо не се вижда че е правен браво
Обаче едва ли някой знае много за тази клиника За съжаление Може и да е някоя Реклама това е форум и всеки може да пуска каквото си иска,това е сериозна работа и могат да се подлъжат много момичета.Ако е възможно сигурно не е проблем и е удобно да се пуснат няколко снимки преди операцията за да се види работата на този хирург.
Така и информацията би била полезна за останалите.
__________________
Идеални са само човешките намерения
Н.Георгиев-пл.хирург
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th February 2008, 05:00
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
Здравей.На снимките много естествено стои нослето и отива на формата на лицето,изобщо не се вижда че е правен браво
Ако е възможно и можеш да пуснеш няколко снимки преди операцията за да се види работата на този хирург в тази клиника в Италия.
Така и информацията ще е по пълна и полезна за останалите,въпреки че пак е индивидуално ,но все пак..,
__________________
Идеални са само човешките намерения
Н.Георгиев-пл.хирург
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th February 2008, 05:57
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
Здравей.На снимките много естествено стои нослето и отива на формата на лицето,изобщо не се вижда че е правен браво
Обаче едва ли някой знае много за тази клиника За съжаление Може и да е някоя Реклама това е форум и всеки може да пуска каквото си иска,това е сериозна работа и могат да се подлъжат много момичета.Ако е възможно сигурно не е проблем и е удобно да се пуснат няколко снимки преди операцията за да се види работата на този хирург.
Така и информацията би била полезна за останалите.
не е реклама аз съм съвсем истинска и операцията ми също,имам и позната която я заведох там за гърди и корем,но нея ея е срам да качи снимките и тварди пред другите че е природно красива,ще пусна мои снимки "преди" те са правени 30 мин.преди операцията,ама да не се оплашите
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th February 2008, 06:10
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

и скам да кажа още нещо по тази тема защото го смятам за ВАЖНО,виждала съм както казах за 15 дни престой при него гърди,кореми и лица правени от него и за съжаление стигнах до заключението че е добър само на лицата-скули ,носове,устни с имплант,брадички,лифтинг и т н.,но за гърди и кореми не ми харесва как ги прави.Поне не са по мой вкус.,А иначе там може да се засечете с мацките от рай уно и рай дуе,но аз се депресирах те са много красиви,идват за малко и си отиват,не стоят с простолюдието/такива като мен/ по 15 дни.....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th February 2008, 09:10
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

нослето ти е избарано страшно хубаво ,и ти пасва идеално на лицето на хирурга ти ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th February 2008, 09:56
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
нослето ти е избарано страшно хубаво ,и ти пасва идеално на лицето на хирурга ти ...
Благодаря ти много мила
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th February 2008, 10:10
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

645CI, много сладко носленце е станало , но ти цялата си много хубава
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th February 2008, 10:11
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

645CI,нослето ти е чудесно.Абе като цяло си красива жена!и с по-грозно носле да беше,пак би била хубава.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th February 2008, 11:46
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Може ли да ми кажете защо ми се отваря само страницата с цените?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:12.