IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 28th March 2011, 18:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7 Виж мнението
Така е, не са малко, аз до преди година също не го виждах реализуемо. Затова пожелавам на всички, които мечтаят за операция при него, да не спират да вярват, че е възможно И изобщо на всички, които обмислят рино - при когото и да се оперирате, дано е точно това, което стои добре на вашето лице, което искате и сте си представяли и на първо място - да мине добре и да се възстановите бързо
Аз имам един въпрос: След като упойката, която той ползва се води локална, има ли интубация при нея? Защото съм чела, че интубирането е задължително при ринопластики.
Айде, чакаме снимки!!! ) Аз лично нямам търпение - обожавам да гледам красиви носове, май ми се е превърнало във фетиш!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #322  
Стар 28th March 2011, 18:45
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Има - и в устата, и в носа
P.S. Всички тръбички са слагани и вадени, докато съм била в безсъзнание, няма ниииикакъв дискомфорт за пациента. А преди малко Dottore Carlo ми се обади да види как съм, защото днес е датата за сваляне на превръзката - прекрасен е

Последно редактирано от jito7 : 28th March 2011 на 20:02
Отговори с цитат
  #323  
Стар 29th March 2011, 19:40
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

Браво, много се радвам за теб! Ще е чудесно, ако качиш снимки когато се чувстваш готова. Пожелавам ти бързо и леко възтановяване!
Отговори с цитат
  #324  
Стар 29th March 2011, 20:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Честито, jito7! Докторът е голям майстор, така че и аз чакам с нетърпение снимките ти!
Отговори с цитат
  #325  
Стар 30th March 2011, 12:04
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

супер е носленцето! видяхме го вече. още е доста надут, ама все пак е 2 седм. след операция. ще стане страхотен!!!!
Отговори с цитат
  #326  
Стар 31st March 2011, 22:06
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito Виж мнението
супер е носленцето! видяхме го вече. още е доста надут, ама все пак е 2 седм. след операция. ще стане страхотен!!!!

Браво, това е чудесно!!!!

Ех, наистина 2 седмици са нищо. Сега когато си гледам снимките на 1 месец, и снимките на 4, има огромна, огромна разлика. Чак сега забелязвам колко съм била подута първите два месеца, и то не само нослето, ни и всичко около него, и особено между веждите. Вече дори опипвайки мога да усетя кое е подутина и кое не.
Отговори с цитат
  #327  
Стар 1st April 2011, 12:32
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

айловмайкат,за мен нослето ти е едно от най-хубавите във форума,доктора е страхотен, май трябваше и аз да ида при него, ама викам си айде в БГ,че по евтино,ама като се замисля ние за месец и половина , парите дето изхарчихме,щях 2 пъти да ида до Италия
Отговори с цитат
  #328  
Стар 1st April 2011, 12:34
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране ре

опа,грешка 2 пъти не ,ама за един път и за шопинг щеше да има
Отговори с цитат
  #329  
Стар 2nd April 2011, 02:49
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

jito7, пратих ти, или поне се опитах да ти пратя лично съобщение, но просто този форум ме убива бавно... вече дори нямам сили да му се ядосам... ;(
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #330  
Стар 2nd April 2011, 16:11
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
айловмайкат,за мен нослето ти е едно от най-хубавите във форума,доктора е страхотен, май трябваше и аз да ида при него, ама викам си айде в БГ,че по евтино,ама като се замисля ние за месец и половина , парите дето изхарчихме,щях 2 пъти да ида до Италия
Мерси, JEIDI!

Да, наистина ако обърнем внимание къде ни отиват парите, ще видим, че ако сме по-дисциплинирани спокойно бихме могли да си позволим операция при Палаоро.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:51.