IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5111  
Стар 15th July 2009, 13:10
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

3y3ka не се притеснявай,важното е ти да си щаслива,прави си каквото искаш,не си малка,можеш да прецениш сама за себе си,кое е добре и кое не,.....всеки има право на избор
  #5112  
Стар 15th July 2009, 13:15
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Понякога е много хубаво, когато можеш да споделиш какво ти тежи. Малко или много ми помага. Аз имам право на избор, като всеки друг, но някои хора не го разбират. Повярвайте ми, това, за което ме обвиняват... е нещо, което за вас ще е на 100% нещо съвсем нормално. Дори хората, които ми държат сметка го смятат за нормално, но не знам какво ги кара да ме винят...

jolifille, благодаря за разбирането.
  #5113  
Стар 15th July 2009, 13:20
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Моите родители са корено различни,.......те не се интеруват,с кой сам,къде сам,какво правя,защо го правя,.........добре че съм от съвестните,че не съм пропаднала до сега,........радвай се,все пак,че се интересуват от теб и искат да се предпазят,....на мен това усещане ми е чуждо
  #5114  
Стар 15th July 2009, 13:24
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
добре че съм от съвестните,че не съм пропаднала до сега
какво значи да си свестен и да не си пропаднал?
  #5115  
Стар 15th July 2009, 13:29
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
добре че съм от съвестните,че не съм пропаднала до сега
какво значи да си свестен и да не си пропаднал?
Ми веднага ти давам пример,...с една моя позната от моя град,....родителите са и в Гърция,съответо тя живее сама,....нищо не прави в тиях,мизерница,постояно влизат и излизат различни момчета в апартамента и,някои от които са ми близки приятели и ме се хвалят,как я били оправяли всичките заедно,....тя без контрол от малка,глезла,...родителите и дума никога не са казвали.....сващаш ли какво означава пропаднала
  #5116  
Стар 15th July 2009, 13:30
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Радвам се, че за загрижени, но конкретно това, което ми тежи... не може да се нарече загриженост от тяхна страна. Постъпките им са адски странни и ми се иска да ми дадат логично обяснение, а най-интересното е, че нямат. Говорила съм с тях и освен да ми се развикат, друго не могат. Защото знаят, че аз не мога да споря, но за щастие - когато съм убедена в нещо, не могат да ме накарат да се съглася с тях.
Загриженост за мен е това да дойдат при мен и да ме попитат как съм, какво ме тревожи, дали имат с какво да ми помогнат, но не и да говорят зад гърба ми и най-лошото да правят нещата още по-зле. В момента мога да кажа какви неща са говорили, какво правят и т.н., но ще си замълча. Просто исках да споделя, за да не ми се насъбира.
  #5117  
Стар 15th July 2009, 13:34
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

3y3ka просто обърни страницата,....всичко ще се нареди,....и на мен нерви не ми останаха от моите родители,но какво да ги правя,такива са,....цял живот няма да живея с тях,....както и ти,....един ден ще сме самостоятелни,тогава всичко е различно,...
  #5118  
Стар 15th July 2009, 13:37
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

След всяко обвинение се опитвам да обърна нова страница и да се държа мило с тях, все едно не съм наранена. И така до следващия път... Сега пак ще постъпя така, познавам се. Родителите ми не са проблем, а някои други членове на семейството.

В крайна сметка всичко е в нашите ръце.
  #5119  
Стар 15th July 2009, 13:40
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
След всяко обвинение се опитвам да обърна нова страница и да се държа мило с тях, все едно не съм наранена. И така до следващия път... Сега пак ще постъпя така, познавам се. Родителите ми не са проблем, а някои други членове на семейството.

В крайна сметка всичко е в нашите ръце.
  #5120  
Стар 15th July 2009, 14:14
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Нали знаеш старата поговорка Зузка: "Старите хора осъждат това, което вече не могат да правят".
Казва ти го възрастна жена, която се опитва само да насочва сина си, да го подкрепя без да се налага. Не че не мога, но не трябва.
Приемай нещата по-спокойно и се опитай да разберат, че можеш да бъдеш самостоятелна.
Не знам на колко си години, за да обобщавам.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:56.