IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #931  
Стар 1st April 2014, 15:43
Аватара на brunettexmagic
brunettexmagic brunettexmagic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 28
Question

Операцията мина супер. Анастезиолог беше една жена, но след като се събудих - спах от 9 до 2, след което на пресекулки, нямах гадене. Болки има, засега са по - леки. Резултатът е уникален, за което се надявах.
Отговори с цитат
  #932  
Стар 3rd April 2014, 20:58
siseto.filipova siseto.filipova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 13
Post

И при мен беше жена.Много се радвам,че всичко е минало добре на мен излизането от упойкате ми беше 20 мин треперещ ад иначе нямах други странични ефекти. Болките първите 4 дни бяха непоносими тъй като имах колан над гърдите.Сега един месец по късно съм на 6. Бързо възстановяване ти пожелавам и с всеки ден все по хубави резултати и много да им се радваш.
Отговори с цитат
  #933  
Стар 8th June 2014, 22:48
mira_mira mira_mira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Момичетa рaдвaм се зa всякa от вaс,която е минaлa през товa и е доволнa от резултaтa! Искaм дa попитaм някоя от вaс имa ли моите рaзмери 43 кг ,162 съм високa и нямaм никaкви гърди, дaли си е прaвилa уголемявaне. Питaм тъй кaто съм достa слaбa и ме притеснявa фaктът ,че ще се очертaвa твъде много имплнтa в долнaтa чaст нa гърдите.
Отговори с цитат
  #934  
Стар 9th June 2014, 08:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_mira Виж мнението
Момичетa рaдвaм се зa всякa от вaс,която е минaлa през товa и е доволнa от резултaтa! Искaм дa попитaм някоя от вaс имa ли моите рaзмери 43 кг ,162 съм високa и нямaм никaкви гърди, дaли си е прaвилa уголемявaне. Питaм тъй кaто съм достa слaбa и ме притеснявa фaктът ,че ще се очертaвa твъде много имплнтa в долнaтa чaст нa гърдите.
Проблемът с очертаването не е в долната част на гърдите, а в горната.
Иначе нямаш никакъв проблем да си направиш уголемяване на гърдите. Виж вече какъв имплант ще е подходящ за теб - това докторът ще ти каже.
Отговори с цитат
  #935  
Стар 9th June 2014, 21:24
mira_mira mira_mira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 9
Smile

Aз си мислех, че очертaнието ще бъде в долнaтa чaст, зaщото кaто стоя изпрaвенa и ми се очертaвaт леко ребрaтa . Блaгодaря зa отговорa ina.ina! Тъй кaто съм извън Бългaрия зимaтa съм решилa дa ходя нa консултaция, зa сегa съм се спрялa нa Живко Кънев! Не знaм дaли е моят хирург, но смятaм че от нaписaното до тук той се спрaвя с мaлки гърди без дa се нaлaгa повдигaне и ред други интервенции! След кaто отидa нa консултaция ще преценя дaли е моят хирург! Чaкaм с нетърпение дa се приберa!

Последно редактирано от mira_mira : 9th June 2014 на 22:01
Отговори с цитат
  #936  
Стар 10th June 2014, 08:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Успех ти пожелавам! А тук на много от нас ни се броят ребрата.
Отговори с цитат
  #937  
Стар 18th June 2014, 00:14
mira_mira mira_mira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Блaгодaря, ina.ina! След кaто се оперирaм живи и здрaви ще пишa кaк е минaло, зaщото смятaм, че фотумът е нaистинa полезен особено зa дaми, нa който им предстои тaзи мечтaнa оперaция! Силно се нaдявaм, всичко дa мине добре! Зaпочнaх дa проучвaм имплaнтите ! Но все още съм достa объркaнa! Все пaк е хубaво дa имaш предстaвa преди консултaциятa!
Отговори с цитат
  #938  
Стар 24th November 2014, 09:05
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_mira Виж мнението
Блaгодaря, ina.ina! След кaто се оперирaм живи и здрaви ще пишa кaк е минaло, зaщото смятaм, че фотумът е нaистинa полезен особено зa дaми, нa който им предстои тaзи мечтaнa оперaция! Силно се нaдявaм, всичко дa мине добре! Зaпочнaх дa проучвaм имплaнтите ! Но все още съм достa объркaнa! Все пaк е хубaво дa имaш предстaвa преди консултaциятa!
mira_mira, виждам, че си писала лятото и си имала колебания относно д-р Кънев, няколко месеца по-късно се интересувам дали ходи на консултация при него, с едни гърди напред ли си или си се отказала? Аз също съм се насочила към него и търся по-актуална информация, затова, че се радвам, ако се включиш
Отговори с цитат
  #939  
Стар 25th November 2014, 15:54
JustN JustN не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 3
По подразбиране Лабиопластика?

Здравейте, момичета, интересува ме дали имате някакви отзиви за лабиопластика при д-р Кънев? За корекция на гърди се разбира, че е много добър, но в другите области дали се справя също толкова добре? Благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
  #940  
Стар 10th December 2014, 11:38
mira_mira mira_mira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Скоро се прибрах в България! Не съм била все още на консултация, но и не съм се отказала! Все още имам някои колебания! И те са свързани с това , че ако си направя операцията и трябва да замина след това отново! Опасявам се , че ако има усложнения няма да мога да се прибера, все пак допускам и такъв вариант! Victoriaprincess ако направиш консултация преди мен , ще се радвам да споделиш! А ако аз се реша по-рано ще пиша непременно! Ти решила ли си със сигурност дали ще се подлагаш на операция или все още се колебаеш?

Последно редактирано от mira_mira : 10th December 2014 на 11:52
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:03.