IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #891  
Стар 5th January 2011, 23:13
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Здравейте сладурки! Чета понякога форума и бях решила повече да не се включвам, но... Искам да ви кажа,че преди време изкрещях ,,силно'', че съм щастлива от това,че се реших на тази операция. Бях поругана от различни страни и обвинена, че рекламирам. Дадох си сметка, че наистина може би е прозвучало така, макар и да не съм имала такова намерение.

Искам да ви кажа отново: ходете на консултации, съветвайте се с лекари- те са хората,които разбират! Решавайте сами и помнете- всяка операция е риск! Форумите,според мен, са първоизточник! Решението е лично! А резултата ... Дано е супер! Няма гаранции за нищо в този живот!

Напред и дерзайте! Не се отказвайте, струва си, дори да не е перфектно!
Отговори с цитат
  #892  
Стар 6th January 2011, 15:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mi4ETO
ето ме и мен-година и 3 месеца след операцията,носа ми до 3-4 месец се променяше,оттогава не е мръднал.Като че ли върха си му остана мааалко по-повдигнат,отколкото ми се искаше,но и така ми харесва.Мога да кажа като цяло,че съм доволна от резултата.Успех на всички,който са се решили,но тр да знаят,че може да не се получи точно това,което са си мислели,преди да легнат на операционна!
Здравей,радвам се,че си добре и доволнаДано никога нямаш проблеми!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #893  
Стар 8th January 2011, 23:33
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mi4ETO
ето ме и мен-година и 3 месеца след операцията,носа ми до 3-4 месец се променяше,оттогава не е мръднал.Като че ли върха си му остана мааалко по-повдигнат,отколкото ми се искаше,но и така ми харесва.Мога да кажа като цяло,че съм доволна от резултата.Успех на всички,който са се решили,но тр да знаят,че може да не се получи точно това,което са си мислели,преди да легнат на операционна!
Здравей,

Кой те оперира ?
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #894  
Стар 9th January 2011, 09:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

как кой ,темата е за Йорданов,а тя е негова пациентка.не беше влизала от доста време
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #895  
Стар 11th January 2011, 15:10
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mi4ETO
ето малко снимки-снимка.бг,име на албума-mlady,парола:mil4eto,първата снимка е преди
Здравейте,

Вероятно се шегувате...
Първата снимка е най-добра !
Втората е нормална, но е в профил... а ние не знам как е бил преди операцията....
Третата .... не е много добра...
Четвъртата е ужасна..... Силно се надявам, че просто светлината нещо е паднала зле....и носа не изглежда по този начин - сплескан, безформен....като счупен по средата....
Петата - не е ясно кои е на тази снимка...
Като сравня всички с първата... ще излъжа, ако не кажа, че според мен на първата нещата са най-добре...т.е. преди операцията...
Все пак е добре, че Вие си се харесвате....
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #896  
Стар 11th January 2011, 15:37
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Подготвих се да видя нещо ужасно... слава богу, не видях.
Вярно е, че върхът е повдигнат в повече и за моя вкус (втората снимка). Но въпрос на вкус. Не е вирнат до степен да се вижда вътрешността на ноздрите.
Според мен обаче снимките почти не позволяват да се направи сравнение преди - след, защото са в различни пози една спрямо друга, да не говорим, че на някои (третата) Мичето прави гримаси.
В горе-долу еднакво положение на главата са снимани само първата (преди) и четвъртата (след), но пък това положение е такова, че не "дава" много пълно инфо за формата на носа, освен че върхът май преди е бил "падащ".
Петата не се вижда в голям "формат" и съответно не може да се разгледа добре.
Отговори с цитат
  #897  
Стар 11th January 2011, 15:40
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

П.П. Не мисля, че носът "изглежда по този начин", както на четвъртата снимка. Там изглежда зачервен в долната си част, или поне аз нищо друго "нередно" не забелязах. На третата е съвсем нормален на цвят.
Отговори с цитат
  #898  
Стар 11th January 2011, 20:01
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

Всеки си има критерий за красота,на мен пък момичето ми харесва,на едно некрасиво лице ако ще и на Анджелина Джоли носа да сложиш пак няма да стане по красиво.Миче гледала съм твой снимки във ф.бук ,страхотна си,за мен е важно цялостното излъчване,а ти го имаш в излишък.....пп...носът не е пластелин,
Отговори с цитат
  #899  
Стар 5th March 2011, 07:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Докторът се свърза с мен и в края на април съм на контролен преглед.Ще са минали 10 месеца от операцията :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #900  
Стар 5th March 2011, 15:43
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Той или ти се свърза с него? Бих искала да разбера дали и на останалите пациентки, оперирали се при него им се обажда и ги кани на преглед. На мен не ми е определял дата за контролен преглед нито след 3 нито след 10 месеца, нито след година. А и надали ми пази телефона, за да ми се обади за консултация. Може би има избирателност в отношението към пациентите. Не мисля, че този доктор има има практика да определя дати за контролен преглед. При него операцията минава и после кой от къде е, освен ако пациентът не го закъса, та пак се наложи преглед.

От моята операция минаха 4 месеца и половина и вече след като ми спаднаха отоците и по носа и по лицето, в момента от дясната страна горе костта ми е хлътнала и там имам сянка, а вляво е изпъкнала (това не е оток!!!) и се получава една голяма кривина в анфас, която преди операцията я нямаше, плюс това носът ми не е стеснен след като е пилено отгоре. Върхът ми също не е фин, а дължината е същата като преди операцията, само дето е малко по-повдигнат от преди. Това е разликата. Опитвам се да не мисля, но от време на време полудявам и като анализирам сега след като мина толкова време си се чудя как съм се подвела да се оперирам при този доктор. Сега всичко ми се вижда абсолютно аматьорско. Плюс това има нещо, което ми беше направило впечатление. След операцията слага лонгети, които са ламаринени, просто обвити в обикновени бели лепенки, та разбрах, че една истинска пластмасова лонгета, която някои други доктори слагат на пациентите и която би трябвало да се използва струва 25 евро. Може би с тези 2000 лв, които платих не ми се полага на мен, както и на останалите пациенти една нормална лонгета?!
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:44.