IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 3rd January 2007, 21:10
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Цвета , пак си мислех , че задаваш весели въпроси , но уви . Просто не мисли още отсега тези неща . Случаят тогава ще ти покаже кой вариант ще ти е най-подходящ . А сега се пази доста , докато се възстановиш и изчакай поне половин година за следващо забременяване. Поне преди лекарите така казваха .
П.П. съжалявам , че ти се е случило такова нещо , но имаш сили да го споделиш , може би си го преодоляла вече .
Отговори с цитат
  #122  
Стар 9th January 2007, 13:40
maariaa maariaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 105
По подразбиране За фигурата

Здравейте на всички. Имам такъв въпрос, понеже и аз се замислям скоро за евентуална бременност, че интересува ме за последствията върху бюста. Предварително благодаря
Отговори с цитат
  #123  
Стар 9th January 2007, 13:47
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране Re: За фигурата

Цитирай:
Първоначално написано от maariaa
Здравейте на всички. Имам такъв въпрос, понеже и аз се замислям скоро за евентуална бременност, че интересува ме за последствията върху бюста. Предварително благодаря
Последствията са катастрофални най-вече след кърмене. Но има и късметлийки (малцинство са) на които им се разминава увисването и след кърмене...
Отговори с цитат
  #124  
Стар 9th January 2007, 13:49
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране Re: За фигурата

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
Последствията са катастрофални най-вече след кърмене. Но има и късметлийки (малцинство са) на които им се разминава увисването и след кърмене...
Такива се броят на пръсти.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 9th January 2007, 14:06
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране Re: За фигурата

Цитирай:
Първоначално написано от maariaa
Здравейте на всички. Имам такъв въпрос, понеже и аз се замислям скоро за евентуална бременност, че интересува ме за последствията върху бюста. Предварително благодаря
Последствията върху бюста зависят от няколко неща:
- дали бюстът ти има широка или тясна основа, ако е широка е по- благоприятно и има по- малка вероятност да увисне, дори и да е по- голям.
- големината има отношение, но донякъде. Това, че бюстът е малък не е гаранция, че няма да увисне.
- кърменето- бюстът не увисва само и единствено от кърменето, както си мислят повечето жени, той се уголемява доста още по време на бременността. И изобщо да не кърмиш, пак може да увисне. Най- зле се отразява рязкото спиране на кърмата, особено с хапчета. Защото така гърдите рязко се изпразват и кожата няма време да се прибере. Ако спираш кърмата, независимо дали ще е веднага след раждането или след време- нека бъде плавно и постепенно, а не рязко. Има си начини това да стане и без хапчета. Изисква обаче повече търпение.
- кожата- ако имаш здрава, дебела и еластична кожа това ще се отрази благоприятно на възстановяването.
- при някой жени бюстът след бременност и кърмене може да остане по- малък, по- голям или с предишния си размер, всичко е индивидуално.
- много е важно по време на бременността и кърменето да се носи винаги сутиен или поне безшевно бюстие. Бюстът нараства и натежава доста, да не забравяме за гравитацията, все пак.
- и не на последно място- по време на бременността и кърменето е хубаво да се ползват ежедневно кремове за бюст, кожата трябва да се поддържа мека и хидратирана.
Общо взето е въпрос на ген, но все пак и грижите за бюста в този период не са за пренебрегване.
Аз лично нямам промяна в бюста си, за щастие, макар че съм кърмила близо 6 месеца. И мен ме беше страх от ефекта прани чорапи или уши на кокершпаньол, но за щастие ми се размина.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 9th January 2007, 14:14
maariaa maariaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 105
По подразбиране

Благодаря за бързия и изчерпателен отговор Дано всичко да е наред. Притеснявам се, защото имам малък бюст да не сане така, че изобщо да изчезне , че много гадно....
Отговори с цитат
  #127  
Стар 9th January 2007, 15:47
MINI MINI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Много ме изкефи отговора на Lady marmalade ! Много точно и изчерпателно ! Бих добавила само още нещо ( понеже аз имах много кърма) - редовно освобождавай гърдите си от излишното кол- во кърма в тях - както ще те посъветва лекара ти разбира се - защото аз бях глупава да не го спазвам а да наблягам повече на разходките по парковете и съответно сещаш се за ефекта от това .....
Отговори с цитат
  #128  
Стар 10th January 2007, 02:30
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

В периода на кърмене не носех сутиени , те ми спираха притока на кърма , през бременността - си е задължителен . / Естествено при излизане бях със . /
Отговори с цитат
  #129  
Стар 10th January 2007, 12:04
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

аз също имам малък бюст. шест месеца вече кърмя-вече почти не, стига толкова всъщтност бих кърмила още но малката се отби и суче само нощем. бюста ми си е същия, без промяна. сдобих се само с няколко стрии на едната гърд, от цеденето в началото въпреки това не съжалявам, кърмата е здраве!!!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 10th January 2007, 12:09
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

МАМЧЕТА, ИСКАМ ДА ПИТАМ-вече отслабнах до почти същите кг. като преди. не съм правила диети заради кърменето. ОБАЧЕ-над секциото имам една гадна кожа, която не се прибира. наистина ли така ще си остане?? с намаляване на теглото ми намалява и тя но все пак си стои?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Раждането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:57.