IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd May 2006, 13:45
Аватара на Ginger
Ginger Ginger не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 47
Изпратете съобщение чрез MSN до Ginger
По подразбиране

Мила, съжалявам, но от 5 дни търся по софийските аптеки АКНЕДЕРМ и са го спряли от производство.
Не ти отговорих веднага, защото 2 дни преди да попиташ си хвърлих моята тубичка, купена от Бургас.
Представляваше крем или гел с 0,25 или 0,5 процента някакво вешесвто.
Струва към 4лв

Дано го намеря, че не знам направо

Ако някой знае някое друго такова лекарство (фактически то е като малката тубичка на VICHY с концентрат или на EXFOLIAC например) да ми каже.
Предпочитам да си е лекарство с предписание и т.н. пък и като количество е повече, отколкото да си взема 30мл концентратът от някоя козметична серия.
__________________
And you run and you run to catch up with the sun,
but it's sinking
And racing around to come up behind you again
The sun is the same in a relative way,
but you're older
Shorter of breath and one day closer to death
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th February 2009, 13:41
fancyfree fancyfree не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 1
По подразбиране St. Ives Apricot scrub

Затова използвам на SWISS FORMULA - SAINT IVES ексфолианта за лице за проблемна кожа. Който го е ползвал знае, че е като чист пясък вътре. А за гърба, където кожата е по-груба, според мен трябва и по-мощен ексфолиращ продукт.

Къде мога да намеря този продукт в София? Обиколих купища аптеки и никъде го няма...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th March 2009, 14:44
bubka33 bubka33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 12
По подразбиране какво помогна на мен

Здравейте на всички,

след като дулго време страдах от акне по гърба и опитвах какво ли не , най-сетне разбрах какво ми е. Оказа се, че имам стафилококова инфекция, пих 7 дни антибиотик и състоянието ми значително се подобри. След това от друг известен форум ми препоръчаха добър Дерматолог, който е подхванал лечението ми и всичко върви много на добре.
Пиша ви всичко това, защото аз дълги години страдах, а се оказа, че има решение. Така, че моят съвет е ходете на лекар, направете си изследвания и си намерете наистина добър дерматолог. Ако ходите по козметици, дръжте изрично на хигиената, от там много лесно се хващат какви ли не неприятни .....вирусчета и инфекции.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th May 2010, 16:55
santra_13 santra_13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, аз също имам пъпчици по гърба и раменете...както и между гърдите. Мажа се по 3-4 пъти на ден след или преди къпане няма значение със Сребърна вода и значително ми намаляха..немога да си позволя солариум,защотото имам бенки и си е малко или много опасно. Пробвала съм и със Акне Аут, но действа по - бавно. Успех
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd June 2010, 07:58
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране Re: Проблем с пъпки по гърба и по раменете

Цитирай:
Първоначално написано от brt
много гадни пъпки едни такива червени и са от много време не мога да се покажа така никъде. С какво да се мажа и кога?
Само мазане не е достатъчно. Взимай Д-р Нийм Комплекс - билкова формула със силен антибактериален ефект - за да отстраниш инфекцията и да изчистиш кожата. Има го в дрогерии Лечител и в аптеките. Пие се 1-2 месеца.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd June 2010, 15:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: Проблем с пъпки по гърба и по раменете

[quote="doria"]
Цитирай:
Първоначално написано от brt
много гадни пъпки едни такива червени и са от много време не мога да се покажа така никъде. С какво да се мажа и кога?

Мазането нищо няма да ти помогне,а ще стресира кожата.Проблемът е отвътре,предполагам в кръвта.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd June 2010, 09:03
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Да, така е. Замърсената кожа е резултат от отлагане на токсини в кръвта. Работата на черния дроб се затруднява от непрекъснатото излагане на замърсен въздух, пушене, алкохол, консервирана храна и т.н. Той не успява да изчисти организма от отпадните продукти и те се натрупват в организма - кръвта ги транспортира из цялото тяло. Резултатът от тази системна интоксикация най-често се забелязва по кожата, която става вяла, нехомогенна, излизат пъпки и обриви. Така че, първата и основна грижа за хуваба кожа е грижата за здрав черен дроб и периодична системна детоксикация на организма.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd June 2010, 15:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doria
Да, така е. Замърсената кожа е резултат от отлагане на токсини в кръвта. Работата на черния дроб се затруднява от непрекъснатото излагане на замърсен въздух, пушене, алкохол, консервирана храна и т.н. Той не успява да изчисти организма от отпадните продукти и те се натрупват в организма - кръвта ги транспортира из цялото тяло. Резултатът от тази системна интоксикация най-често се забелязва по кожата, която става вяла, нехомогенна, излизат пъпки и обриви. Така че, първата и основна грижа за хуваба кожа е грижата за здрав черен дроб и периодична системна детоксикация на организма.
Точно на място!
Добре че се ориентирах...сега взимам нужните за целта
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th February 2011, 16:48
viki_boksa viki_boksa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 2
По подразбиране BIOPTRON

СВЕТЛИННА ТЕРАПИЯ BIOPTRON

Какво представлява светлинната терапия BIOPTRON?

1.Поляризирана – нейните вълни се движат в паралелни равнини
2.Полихроматична без UV радиация – има широк спектър на дължина на вълната, но не съдържа ултравиолетови лъчи
3.Ниско-енергийна плътност – тази плътност притежава силен биостимулиращ ефект.
Как действа светлинната терапия BIOPTRON?

•намалява болката
•подобрява кръвообращението
•хармонизира метаболитните процеси
•засилва имунната система
•стимулира възстановяването и зарастването на тъканите (рани)
Светлината прониква не само в кожата, но и в тъканите под нея и има ползотворно влияние върху целия организъм.

Медицински показания:

1. Лечение на рани и възстановяване на тъкани – рани след травми или наранявания, изгаряния, следоперативни рани, трофични рани по краката, декубитуси

2. Лечение на болкови синдроми

•болки в гръбначния стълб – шия, гръб, кръст
•спортни травми – навяхвания, изкълчвания, счупвания
•радикулити
•синдром на карпалния канал
•тенис лакет - епикондилити
•възпалителни ставни заболявания
3. Стимулира имунната система и възстановителните процеси в целия организъм

4. Инфекции на горните дихателни пътища – ринити, синуити

5. Дерматологични проблеми

•дерматити
•акне
•херпес симплекс и зостер
•псориазис
6. В педиатрията

•инфекции на горните дихателни пътища
•алергични респираторни заболявания
•мускулно-скелетни и неврологични заболявания при деца
•дерматологични заболявания при деца
skyype:viki_Boksa facebook:viktor krustanov
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd October 2020, 16:00
andrekke2 andrekke2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2020
Мнения: 6
По подразбиране

Хапчета срещу акне - https://derminax.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Последно редактирано от andrekke2 : 3rd November 2020 на 13:24
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемпъпкипогърбапораменете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:18.