IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 30th January 2011, 21:47
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
И аз хванах прИмоцията при Мирчевска. Чакането и избирането си струваше, докторката е мн внимателна и съм доволна от резултата. Аз отидох за запълване и на назолабиални бръчки, но тя ме убеди, че нямам нужда и сложи цялата ампула в устата:

http://neligeorgieva.snimka.bg/tunin...67371.22249125
3777

Да вмъкна, че снимките "преди" са накрая на албума. На три дни са тук. Колко да очаквам да спадат още?
Много хубавки са станали браво ..Но да те попитам тук на кой ден са ти снимките ,че аз като знам от една ампула какви ми бяха станали големи ужас ..май само аз имах такъв отток...не бях за показване ха ха ...на мен ми сложи цяла ампула доц.Емил Георгиев само в горна а аз си имах устна де не е като без да съм имала и стана големичка ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #72  
Стар 31st January 2011, 00:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Цитирай:
Първоначално написано от Nells
И аз хванах прИмоцията при Мирчевска. Чакането и избирането си струваше, докторката е мн внимателна и съм доволна от резултата. Аз отидох за запълване и на назолабиални бръчки, но тя ме убеди, че нямам нужда и сложи цялата ампула в устата:

http://neligeorgieva.snimka.bg/tunin...67371.22249125
3777

Да вмъкна, че снимките "преди" са накрая на албума. На три дни са тук. Колко да очаквам да спадат още?
Много хубавки са станали браво ..Но да те попитам тук на кой ден са ти снимките ,че аз като знам от една ампула какви ми бяха станали големи ужас ..май само аз имах такъв отток...не бях за показване ха ха ...на мен ми сложи цяла ампула доц.Емил Георгиев само в горна а аз си имах устна де не е като без да съм имала и стана големичка ..
Мерси, KEIS!
Имам една снимка на първия ден, и останалите са на 3-ия. нямах голям оток. Но на мен ми е сложена една ампула в двете устни.

Между другото имам едно хематомче на горната устна. Дали ще спадне само или да го масажирам?
Отговори с цитат
  #73  
Стар 6th February 2011, 11:35
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

Моите устни поспаднаха лекичко, но определено не са върнали предишната си форма. Сега е 10тия ден. Мислех другата седмица да ходя пак на промоциите в есте и медика-естетика, но май ми е рано. И аз имах хематомче на горната устна, сега е по-мекичко, почти е изчезнало, но го има още. За това ще ходя покрай 8 март. Надявам се тогава да има пак готини промоции.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 22nd August 2016, 13:44
beni622 beni622 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Чувам за нови филъри - пак швейцарски Apriline. Някой слагал ли си е?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Направихсиустниsurgidermискаммнение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:16.