IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th June 2007, 10:00
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

не става веднага след като се прибереш. трябва да минат няколко дни. поне при мен беше така, бяха пораснали около 4 мм и тогава паднаха с гъбата
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th June 2007, 10:32
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Офф,благодаря ти,дано и при мен да стане така,че не ми се сменя студиото...
П.П.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th June 2007, 11:30
maariaa maariaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 105
По подразбиране

Без паника! При мен и двата пъти, т.е. и на мишниците и на триъгълника им трябваше 8-10 дена за да започнат да падат!
__________________
www.ida.bg
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th June 2007, 11:33
sachito_88 sachito_88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Как унищожените косми се изхвърлят от кожата?
От 3-4 до 5-7 дни след епилацията овъглената част от косъма започва да "набожда" на повърхността на кожата. Това създава лъжливо усещане, че те растат. След 7-10 дни от процедурата косъма трябва да опадне.Това се осъществява чрез регенерацията (подменянето) накожните слоеве, при което вече ненужният и чужд за кожата косъм се изхвърля на повърхността й. Този период - "период на избутване" продължава 2-3 седмици, след което полето се изчиства от тъмнеешите остатъци на космите.
__________________
За да видиш пеперудата, трябва да изтърпиш гъсеницата!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th June 2007, 11:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maariaa
Без паника! При мен и двата пъти, т.е. и на мишниците и на триъгълника им трябваше 8-10 дена за да започнат да падат!
а сега как е положението?
аз щото ходих на 8 май, и досега са ми изникнали едва десетина процента от космите. на 4-ти си записах час за втора лазерна, да видим дали ше изчезнат съвсем /да уточня, че имам три фотоепилации преди това, според мен безуспешни/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th June 2007, 12:18
maariaa maariaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 105
По подразбиране

Ами аз бях на 13 май на втора на мишници и първа на триъгълник. Резултата е поразителен, обаче задължително ще трябват всичките 5-6 процедури и то през точно определения период от 40 дена! Имам позната, работеща лазерна епилация в Израел и тя каза, че е точно така броя и времето между процедурите. Аз в началото като видях, че след 2 процедури на мишниците имам 10 косъма и си казах, че още най-много веднъж да отида и, че тези ме лъжат от салона само и само да продължавам да ходя. Но се оказа,ч е не е така. Познатата ми обясни, че ако не ги направя до край, дори и сега да не растат, след време ще започнат и после наново трябва да ги почвам отначало.
__________________
www.ida.bg
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th June 2007, 15:12
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Офф,изключително ви благодаря,ако бях взела да попрочета нещо по въпроса,нямаше да се ядосвам толкова досега
П.П.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th July 2007, 06:49
jova jova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Барселона
Мнения: 22
По подразбиране

Бихте ли ми казали каква е разликата между лазерната и фото епилацията? Аз си направих на мишници и триъгълник вече поне по 5 процедури и си продължават да излизат Вярно че значително по-малко, но за мен този резултат е незадоволителен.
П.П. Мисля че моето е фото
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th July 2007, 07:54
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Лазерна епилация
Изключително успешен метод за епилация.Прилага се диоден лазер, който селективно разрушава косменият фоликул чрез абсорбация на меланина в косъма. Лазерната епилация е изключително сигурна, бърза и безболезнена операция. Общият брой процедури е между 6 и 8, резултатът е 80% отстраняване на нежелателното окосмяване. Недостатъкът на този метод, както и на фотоепилацията, е, че не могат да се отстранят бели и руси косми – в тях няма достатъчно меланина, който да абсорбира светлинната енергия в топлина, за да се извърши термично унищожаване на косменият фоликул. При тези методи кожата не трябва да е със загар.
Фотоепилация
Тя е една съвременна и ефективна технология за трайно обезкосмяване по всички части на тялото – бързо и безболезнено.Контролиран сноп от терапевтична светлина се насочва към окосменото място, при което светлината избирателно се абсорбира от пигмента в косъма – меланин.При абсорбирането на светлината се отделя топлинна енергия, която разрушава фоликула на косъма без да уврежда околната тъкън.
За да се постигне напълно премахване на окосмяването, са необходими 6-8 процедури през месец и половина – неколкократно третиране се налага, защото при фотоепилацията се унищожават само космите във фаза на растеж.Този метод се прилага в много от козметичните и дерматологичните центрове.


п.п. ходила съм и на двете, от фотото не съм доволна. хем боли, хем ми излязоха почти всички косми после. с лазерна имам две процедури, и са ми изникнали едва десетина процента от космите.голям кеф е да се чустваш като гол охлюв
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th July 2007, 08:52
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Бимбе,ти си цяла енциклопедия Кои зони си си епилирала и каква е цената на една процедура А и боли ли Ама че много въпроси станаха
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛАЗЕРНАЕПИЛАЦИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:01.