IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 2nd December 2012, 19:22
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mmmarela Виж мнението
сега отварят ли се ?
http://dox.abv.bg/files/listtree
Не

Може ли да ми пратиш на лични?
Отговори с цитат
  #72  
Стар 2nd December 2012, 19:44
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
Question

Добре де, напишете телефон на доктора за записване на консултация, как минава процедурата, къде ходихте на преглед, къде ви оперираха.
Така много постно, особено, когато и снимките не се отварят, направо съмнително!!!! Чакам подробно инфо!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 5th December 2012, 22:19
maya2020 maya2020 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, аз се оперирах при Асенов преди около месец. Доволна съм от резултата, от доктора и екипа на УНГ Окръжна болница, Пловдив.
Доктора ми изправи носната преграда и ми махна една малка гърбичка, която се виждаше само под определен ъгъл, а също ми прекъсна някакви връзки на носа, за да не се разширява, когато се усмихвам.
На консултация ходих в кабинета му(не е в болницата), в Окръжна ме оперира.
Самата операция и по-скоро след оперативния период мина много леко. След като се събудих от упойката не ми се гадеше, не ме болеше гърлото, само бях жадна, но не ми дадоха да пия още около 2ч след операцията.
Не съм оставала в болницата, прибрах се. Отток имах само от едната страна, като на 2 ден беше най-голям, точно до окото ми се беше подуло и бях като едноок пират на 3 ден вече беше поспаднал и си виждах нормално.
На 2 ден ми махнаха тампоните, не боли. На 5 док ми смени лонгентата, а на 10 махна лонгентата и плаките.
Ами май това е общо взето. Ако някой има въпроси да пита
Krokodil много заповеднически подхождаш, тук сме за да си помагаме, никой на никой не е длъжен.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 5th December 2012, 22:47
maya2020 maya2020 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Момичета, обърках се малко, не ми махнаха тампоните на 2 ден, а на 3 или 4, не помня точно, на 2 ден ходих да ми слагат някакъв антибиотик.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 6th December 2012, 00:25
bianka28 bianka28 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 17
По подразбиране

maya 2020, може ли да кажеш каква беше цената, ако е удобно?
Отговори с цитат
  #76  
Стар 6th December 2012, 11:46
maya2020 maya2020 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 9
По подразбиране

удобно е 1100лв
Отговори с цитат
  #77  
Стар 6th December 2012, 12:33
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Може ли снимки?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 6th December 2012, 13:05
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Най-после малко раздвижване и в тази тема Първо -честито ново носле maya2020 дано много да те радва и да си го носиш с гордост!
Искам да попитам как си записа час за консултация и дълго ли се чака след това за операция.Също така изследванията в болницата ли ти ги правиха?Трябва и аз най-накрая да се наканя да отида на консултация ама Пловдив ми е малко далеко и трябва да си организирам нещата.Цяла година се мъчих да си запиша час при Джамбазов ама явно няма да се срещна с него-може пък да е за добро.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 6th December 2012, 15:54
maya2020 maya2020 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Благодаря ти, Savi
Час си записах като се обадих на телефона му(едно момиче от форума ми го даде, но каза да не го пиша тук, а само на лични). Не съм чакала дълго, някъде около седмица и нещо. Всички изследвания ми ги направиха в болницата, деня преди операцията.
Успех ти пожелавам и дано по-скоро се осъществят плановете ти
Смятам, че си заслужава да отидеш при доктора на консултация и оттам нататък вече ти си решаваш
Отговори с цитат
  #80  
Стар 6th December 2012, 16:10
maya2020 maya2020 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Dii, снимки може, само че няма да качвам в сайтове, прати ми майла си на лични. Няма да мога да ти пратя веднага, защото в момента нямам апарат, но до седмица мисля, че ще ги имаш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:12.