IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 21st May 2008, 15:43
yulka yulka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: на небето
Мнения: 188
По подразбиране Re: Отговор за Дива

Цитирай:
Първоначално написано от lili212
Цитирай:
Първоначално написано от дива
Какви са цените , престоя ти , трябва ли да ходиш на контролни прегледи ? И още нещо важно - правят ли се ако вече си имал механично срязване на очния мускул ?
Иначе - честито , радвам се за теб и то много , защото това е сериозно нещо - необходимост , а не прищявка .
Разкажи ни повече и за предварителните прегледи - внасяш много важна тема при нас .
Струваше 1060 евро. Вътре в тази цена:
1. процедурата с най-добрият лазер на света Wavelight Allegretto Wave Eye-Q Имаше една изложена статия там за някакъв Американски пилот дето е отишъл там спецялно за процедурата миналата година--дори в Америка са нямали тоя лазер още, а пък само старият модел

2. всички прегледи преди и след процедурата (проверяват всичко в окото и зад окото....)
3. капки дето трябва да ползвам за една седмица
4. 5-годишна гаранция/застраховка: ако имам някакви проблеми, или вероятно ако ми трябва втора процедура тогава всичко ще е безплатно

Ако изкате могат и да ви вземат от летището или автогарата (с Мерцедес!), и също да ви направят резервация на хотел (4* около 45 евро казаха--но на мен не ми трябваше защото бях на гости...)

Цената 1060 евро за двете очи ли е? Или само за едно око? Защото доколкото знам тук в БГ 850 евро е за едното око-ако някой знае моля за спешен отговор-БЛАГОДАРЯ!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 26th September 2008, 11:28
lili212 lili212 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до lili212
По подразбиране малко късно но...

цената е за двете очи и вече имат доживотна гаранция. имат нов сайт (намерих я по google): www.lasikbg.com
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th January 2009, 16:07
Аватара на elince88
elince88 elince88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 314
По подразбиране

аз си правих лазерна операция преди почти 3 години въе Варна,клиника Св.Петка.Направиха ми пълни изследвания няколко месеца преди това.Самата корекция трае много кратко,не се усеща нищо.След това мен лично много ме боляха очите.Все едно метални стружки имах в тях и само сълзяха,пареха,щипеха......не знаех къде се намирам,но това беше само 1 ден.Резултата е виден още в първите минути макар да не е окончателен.2-3 месеца след операцията не виждах съвсем чисто,но с времето погледа ми се избистриЛявото око беше с 5 d,а дясното с 2.5d.Сега съм с около 0.75-0.80.Бях далекогледа и с астигматизъм.Сега съм чувствам добре,дори забравям,че е имало подобно нещо.Отношението на екипа на доцент Митов беше много добро,той също беше много мил.А що се отнася за раждане след напражена лазерна орекция аз също знам,че трябва да е със секцио заради напъните.Но все си мисля,че си заслужава.Това да не зависиш от очила или лещи си е голяма работа Ако някой се интересува от нещо по-конкретно да пита
__________________
"В света има много повече глад за любов и признателност,отколкото за храна"
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11th January 2009, 18:39
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

elince88 каква е цената на операцията?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 12th January 2009, 12:54
Аватара на elince88
elince88 elince88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 314
По подразбиране

преди почти 3 години моята беше 2400 лв.Мисля,че сега цените са променени,обаче
ето сайта,но не пише цени.
http://www.st-petka-eyeclinic.bg/
__________________
"В света има много повече глад за любов и признателност,отколкото за храна"
Отговори с цитат
  #46  
Стар 25th March 2009, 12:07
diavol4e diavol4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране Re: /

Аз си направих корекция преди 6 месеца в EyeSTAR LASIK INSTITUT в Истанбул и ми излезе доста по-евтино!!!Даже ми дадоха доживотна застраховка и ми казаха,че ако искам да се прегледам или да си правя нещо друго то си е за тяхна сметка.

А прегледите,изследванията и капките си влизаха в цената.Даже след корекцията ме разхождаха из града.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 28th March 2009, 18:56
joan joan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Правила съм си такава операция в Ихтиман преди около 10тина години. Тогава я рекламираха като единствената на Балканите клиника за лазерно лечение на късогледство. Имах 3д, оперираха ме, упойката беше капки, които подействаха бързо, с нещо като шпатулка ми "изчегъртаха" очите(виждаш си всичко което ти правят) и след това за няколко секунди не трябваше да мърдам очите докато действа лазера. Казаха ми, че ако все пак помръдна лазера спира да работи. Всичко мина бързо и безболезнено. На следващия ден останах с превръките, след това известно време ходех с тъмни очила и си капех капки. От тогава до сега не съм имала никакви проблеми и вече не си спомням, какво е да не виждаш. Зрението ми все още е на 0д. Тогава ни казаха, че при моя диоптър ще мина с една операция, но при хора с по-високи се налага втора.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 28th March 2009, 19:20
joan joan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Да добавя, че съм раждала (естествено раждане, не секцио) и това също не ми се отрази негативно
Отговори с цитат
  #49  
Стар 29th March 2009, 13:44
Аватара на elince88
elince88 elince88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 314
По подразбиране

А предупредиха ли те лекарите,че при нормално раждане им риск за зрението ти?На мен никой нищо не ми каза,но от много места чувам,че трябва да се ражда със секцио след подобна интервенция,защото риска е 50/50
__________________
"В света има много повече глад за любов и признателност,отколкото за храна"
Отговори с цитат
  #50  
Стар 29th March 2009, 15:18
joan joan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Не са ми казвали, че има някаква опасност при нормално раждане. Най-добре да се попита лекар. Допускам, че има рискове ако е скоро след операцията, но случая при мен е друг, родила съм 7год след операцията.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивотбезочилаЛазернатамиоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:27.