IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th July 2008, 12:09
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Въобще не прекаляваш нали затова сме тук и сички сме били на твоето място..
Аз съм раждала и смятам до няколко години да родя още едно..
Имам импланти и те са под мускулно ,но за да добиеш ясна представа най добре отиди на няколко консултации при различни доктори и ще стигнеш само до твоя избор .
Тук има много момичета със под и над и ако попиташ всяка ще ти каже че от нейният метод си е най доволва..
А относно това кое боли повече пак зависи дали ти режат мускула или само го отлепят но под мускулното май боли доста повече
Мен спецялно ме боля така сякаш ме беше ударил влак
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th July 2008, 12:12
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beatris
понеже всички са много отзивчиви,без да прекалявчм искам да попитам на раждали жени,които не предвиждат слшдващо раждане надмускулно ли се препораъчва/КОЕ БОЛИ ПОВЕЧЕ,и въобще дали ще има следващо раждане влияе ли се от типа поставяне....


При всеки случай е хубаво да се слагат под мускулно, поставянето е предпочитано и по-практикувано.
Единстевенно ако желаеш да кърмиш , някои момичета казват че не е хубаво разреза да бъде около ареолата, но аз немисля така, всеки ден гледам операции в Америка по тяхната телевизия и всички разрези са през ареолата, и никога под гърдата.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 29th July 2008, 15:33
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

ами,значи ще мисля за по безболезненото.ако е възможно разбира се.общо взето,ако си избера и доктор-вече направо си е напредък
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th April 2009, 10:24
Аватара на natalkabs
natalkabs natalkabs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 22
По подразбиране

аз на 7.04.2009год. правех такава операция!имам 450cc подмускулно и обиране на ореолата,без този разрез котва,които д-р Н.Георгиев искаше да ми прави!снимки нямам още понеже съм с конците още,но ги видях малко са сплескани,но са точно това което исках доволна съм!а бяха страшно увиснали,преди това бях с надмускулно и си бяха увиснали!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th May 2009, 13:19
lysi2 lysi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: sofia
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalkabs
аз на 7.04.2009год. правех такава операция!имам 450cc подмускулно и обиране на ореолата,без този разрез котва,които д-р Н.Георгиев искаше да ми прави!снимки нямам още понеже съм с конците още,но ги видях малко са сплескани,но са точно това което исках доволна съм!а бяха страшно увиснали,преди това бях с надмускулно и си бяха увиснали!
Natalkabs искам да те питам колко ти струваше операцията,защото моята ще е подобна ,но при Тепавичарова./6500лв с инплант,повдигане и обиране /. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 11th May 2009, 00:18
Аватара на natalkabs
natalkabs natalkabs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 22
По подразбиране

ми платих 1650 евро за изваждане на имапланти(старите) и за повдигане.3150 евро платих след това за поставяне на импланти и тогава ми направиха повдигането!при мен е по сложни4ко малко!надявам се да съм помогнала !
Отговори с цитат
  #37  
Стар 12th May 2009, 17:23
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Луси, понеже и аз съм се спряла на Тепавичарова, би ли ми казала за какви импланти е тая цена, и какви кубици при твоето тегло и ръст е определила, че всички се оплакват, че слагала малки импланти, пък на мен ми е доста широк гръдния кош-към 87 см. И за кога горе долу насрочва операции?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 12th May 2009, 18:01
lysi2 lysi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: sofia
Мнения: 25
По подразбиране

Здрасти Габриел!При всеобщото мнение не беше въобще дръпната,но трябва да си запишеш какво точно искаш да я питаш,защото наистина ако няма въпрос не се задъбочава.Работи с френски и американски инпланти,като едните са макган.Това което ми показа не беше голямо/колкото свита шепа/-едните бяха с по-грапава повърхност,но каза ,че при поръчка едните струват 1900 евро ,а другите 2100.Не ми съобщи цена за размер ,но ще пробвам с ластичен потник.При мен размера не е от голямо значениеАз основно я разпитвах за проблема и начина на решаване.Аз съм 164,около 53 кг и обиколката при мерене беше 85-87.Свободни дати около края на юни.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13th May 2009, 08:46
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Лошото е при мен, че под гърдите е 87 см и от 3 -4 години съм доста наедряла, да не казвам дебеличка(при 165 см ръст съм сигурно 63 кг) а като съм 56-57 кг съм идеално изглеждаща на вид. Ама едва ли ще стана пак 56 при положение че от 2006 г.все не успявам.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 15th May 2009, 12:40
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalkabs
ми платих 1650 евро за изваждане на имапланти(старите) и за повдигане.3150 евро платих след това за поставяне на импланти и тогава ми направиха повдигането!при мен е по сложни4ко малко!надявам се да съм помогнала !
Наталка, при теб как е сега положението с гърдите...?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: повдиганеимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:33.