IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th June 2009, 13:46
Аватара на muiiio
muiiio muiiio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 28
По подразбиране Относно аминокиселините и режим на прием

Здравейте отново,

Вероятно отговори на въпросите, които ще задам, има из форума, но сигурно са разпокъсани из разнообразни теми. Ще карам направо.

От около 3 месеца тренирам, а от около 2-3 седмици ходя по 5 пъти в седмицата. Инструкторът ми ме посъветва да започна прием на аминокиселини и може би Л-карнитин. Става дума за продукти на Dymatize, ако си спомням правилно. Добра марка ли е?

Ако взимам аминокиселини, трябва ли да променя начина си на хранене? Има ли опасност от тях да започна да пълнея? Все пак се опитвам да топя мазнини, защото вече си имам достатъчно (90кг, основно сланини / 190см). Трябва ли да намаля въглехидрати, протеини и/или мазнини? В момента не спазвам строг хранителен режим.

Според един приятел, ако използвам аминокиселини, особено както съм съвсем начинаещ и доста немускулест, на практика си осигурявам скъпа урина. Така ли е?

Благодаря на всеки отзовал се!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st June 2009, 23:05
Аватара на Ruskia
Ruskia Ruskia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 8
По подразбиране

И ето че 6те ти отговоря по най простия на4ин за сваляне на килограми-става6 сутрин в 7 4аса отива6 на някой стадион прави6 3,4,5,6,9 обиколки със всеки изминал ден гледаи да ги овели4ава6,за храната не пий бира газирани напитки яж пълнозърнест хляб по 2 филии карай пове4е на плодове и злелен4уци.аминокисилините са много вредни така знам де 6тот един приятел бе6е по4нал да взима целия се наду и обмена на ве6тествата се премени или обърка незнам и стана по дебел бе6е 1 месец на системи...тези боклуци които ги пият останалите си навреждат изклу4ително на организма.Твоя си работа бате аз ти препоръ4вам по естествен път да отслабне6
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st June 2009, 23:54
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Да и приятелят ти се е подул изключително и единствено от аминокиселините

Аминокиселините правят точно обратното, облекчават храносмилането и не натоварват черния дроб. Аминокиселините се ползват за възстановяване. Няма как да надебелееш от аминокиселини, тъй като дори превърнати в енергия, тя се използва за усвояването на самите аминокиселини, не може да се отложи излишна енергия и да се натрупа в организма под формата на мазнина. И не знам колко трябва да изпиеш, за да стане това, след като нормалната доза е 4-10 грама. И все пак си говорим за аминокиселини, ако твоят приятел е пил някакви си хапчета от неизвестна фирма с наименованието "аминокиселина" , не виждам смисъл да го обсъждаме изобщо.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Относноаминокиселинитережимнаприем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:57.