IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 31st July 2010, 16:38
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

От както една козметичка ме настиск ужасно с ръце и каквото можеше хич не ги харесвам, хич не са ми приятни. Оправям се сама, добре че нямам акне, само малко черни точки.
Отговори с цитат
  #742  
Стар 1st August 2010, 08:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сахара
От както една козметичка ме настиск ужасно с ръце и каквото можеше хич не ги харесвам, хич не са ми приятни. Оправям се сама, добре че нямам акне, само малко черни точки.

акнето ми се развихри от черните точки,които сама си мислих,че оправям Сега остава белезите и петната да махна
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #743  
Стар 1st August 2010, 13:32
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Лоша работа, дано успееш да се оправиш. Аз напоследък се удържам да не се пипам, ама ми трябва добра косзметичка, че вече споменах какво ми се случи скоро.
Отговори с цитат
  #744  
Стар 1st August 2010, 17:01
albenacvetkova albenacvetkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

бих ти препоръчала моиата козметичка от АМАРАНТ тел.0896774875-ТАНЯ. Тиа ми излекува акнето.
__________________
Ал.Цветксва
Отговори с цитат
  #745  
Стар 1st August 2010, 17:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз на козметик не съм ходила вече 2 месеца сигурно,просто добавките,които взимам се справят сами с всичко
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #746  
Стар 2nd August 2010, 08:08
EK EK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 1970
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Аз на козметик не съм ходила вече 2 месеца сигурно,просто добавките,които взимам се справят сами с всичко
Би ли казала кои са добавките?Търсих назад,за да не се повтарям,обаче не можах да ги намеря.
Ползата от козметичките е спорна-аз лично не ходя,защото те не работят с биокозметика;но за акнеичните кожи са си направо вредни.
Аз заведох лично дъщеря ми за да й види лицето и прецени може ли да помогне,без да стиска пъпките,после дъщеря ми се върна с настискани пъпки,които впоследствие се инфектираха.Можеше да каже,че случаят не е за нея,ама пуста алчност.
От Екаклара виждам някакво съвсем леко подобрение-синкавите петна изсветляха до светлочервени,няма нови гнойни пъпки,някои си хванаха корички,но това не е достатъчно.То си иска време и се надявам до месец да сме по-добре.
Отговори с цитат
  #747  
Стар 2nd August 2010, 10:07
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Миналата година дъщеря ми имаше много пъпки, водих я в Токуда при Попова и тя и изписа серията на Авен за мазна и акнеична кожа към 120 лв всичко + акне аут за третиране на възпалените участъци.
Вместо акне аут обаче аз купих зинерит и се мажеше редовно + кремче за хидратиране и за почистване на авен. Лицето и се изчисти буквално за 2 седмици и аз реших, че заслугата е на изписаните ни кремчета от Попова. След време сменихме зинерите с акне аут както си беше по рецепта и пъпките се появияха отново, тс акне из цялото лице.
Та разбрах, че всъщност Зинерита и изчисти лицето и го ползва докато не свърши а не до 14 дни от приготвяне на сместа, както го пише.
Отговори с цитат
  #748  
Стар 2nd August 2010, 10:14
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от albenacvetkova
бих ти препоръчала моиата козметичка от АМАРАНТ тел.0896774875-ТАНЯ. Тиа ми излекува акнето.
Благодаря, когато разчистя графика може да се запиша при нея.
Отговори с цитат
  #749  
Стар 2nd August 2010, 11:10
EK EK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 1970
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabriel
Та разбрах, че всъщност Зинерита и изчисти лицето и го ползва докато не свърши а не до 14 дни от приготвяне на сместа, както го пише.
Ами може и до него да допрем накрая.Не,определено Ефаклара не вреди-виждам,че регулира мастната секреция донякъде,Авен си е хубава,щадяща козметика,но тъй като целта ми е изчистване на пъпки,може и до антибиотичния Зинерит да се стигне.Засега чакаме.
Отговори с цитат
  #750  
Стар 2nd August 2010, 19:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от EK
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Аз на козметик не съм ходила вече 2 месеца сигурно,просто добавките,които взимам се справят сами с всичко
Би ли казала кои са добавките?Търсих назад,за да не се повтарям,обаче не можах да ги намеря.
Ползата от козметичките е спорна-аз лично не ходя,защото те не работят с биокозметика;но за акнеичните кожи са си направо вредни.
Аз заведох лично дъщеря ми за да й види лицето и прецени може ли да помогне,без да стиска пъпките,после дъщеря ми се върна с настискани пъпки,които впоследствие се инфектираха.Можеше да каже,че случаят не е за нея,ама пуста алчност.
От Екаклара виждам някакво съвсем леко подобрение-синкавите петна изсветляха до светлочервени,няма нови гнойни пъпки,някои си хванаха корички,но това не е достатъчно.То си иска време и се надявам до месец да сме по-добре.

Vision,но са адски скъпи
Хич не ми пука за козметиците вече,отказах се.тялото от вътре се изчиства
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:22.