IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 16th February 2011, 10:20
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Земи си пепър спрей на Сейбър. Работи на роми ,кучета и наркомани... Проверено лично и за трите .
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #152  
Стар 16th February 2011, 21:04
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Да му ... държавата! Повръща ми се от гледката на майки с деца които опъват цигарите като дърти циганки а децатА им в количките до тях! И сега не ми казвайте че не е вярно защото това е масова гледка!
Това ми напомни за октомври 2009, слънчево супер време, бях си в БГ и извеждам дъщерята на парк да играе на едни пързалки/люлки. Две млади майки с цигара в ръка седят до катерушките и помагат на лапетата им да се качат и пепелта от цигарата пада по дрехите и главичките на децата. Майчетата най-старателно изтупваха децата от пепелта и продължиха усърдно да дърпат от фасовете.
Отговори с цитат
  #153  
Стар 16th February 2011, 21:15
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

имам една приятелка която отказа цигарите след като дъщеря ( 4 годишна тогава) се разплакала като я видяла с цигара и и казала, че не иска мама да умре, защото дробовете и ще се напънят с малки черни мехурчета
Отговори с цитат
  #154  
Стар 17th February 2011, 05:17
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
габи отдавна съм забелязал че имаш навика да четеш диагонално и да возприимаш само това което ти изнася на теб:


Примерът ти с това че си свирила един месец (сега е момента всички да ти паднем на колене) е почти като примера за масления геврек "Бе аз не съм ял ама брат ми веднъж видял един човек да яде такъв на гарата в Горна Оряховица и било много благо". Представи си че съм вечерял/обядвал в доста частни клубове по света - чисто и просто хората в бизнеса с пукала са доста заможни един вид
Естествено,че възприемам това,което ми изнася на мен ,това е нормално,аз работя в заведения и не ми е приятно до като си напъвам гласните струни,да дишам дима.С това си вадя хляба!!!
А това за частният клуб,нямаше да го спомена,ако ти не беше писал,че си вечерял в частен клуб и едвали не там всички си правят каквото си искат,само защото са богати.Е в Швейцария не е точно така.Няма значение колко пъти си бил в частен клуб,законите касаят И ТЕБ,защото ти не си този баровец от частния клуб,нито милионерите на пушкала,ще си прехвърлят банковите сметки на твое име.Така,че не се опитвай да прибираш акъли!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #155  
Стар 17th February 2011, 12:33
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Естествено,че възприемам това,което ми изнася на мен ,това е нормално,аз работя в заведения и не ми е приятно до като си напъвам гласните струни,да дишам дима.С това си вадя хляба!!!
А това за частният клуб,нямаше да го спомена,ако ти не беше писал,че си вечерял в частен клуб и едвали не там всички си правят каквото си искат,само защото са богати.Е в Швейцария не е точно така.Няма значение колко пъти си бил в частен клуб,законите касаят И ТЕБ,защото ти не си този баровец от частния клуб,нито милионерите на пушкала,ще си прехвърлят банковите сметки на твое име.Така,че не се опитвай да прибираш акъли!!!!!!!!!!!!
Ами от гледна точка на клиент ми е честно казано през МРП какво е мнението на певици, сервитьорки, бармани и друг обслужващ персонал. Както обичам да казвам - никого насила не са го накарали да работи това и трябва да го прави професионално, с усмивка и качествено. При условие, че парите от моята сметка му плащат заплатата, не само че ще ми диша тютюневия дим ами и огънче ще ми дава
Примерът с частните клубове го дадох само като илюстрация на факта , че никъде по света закона не е баш еднакъв нито за заведенията нито за всички хора. Ама както и да е. Ти да ми нямаш банково извлечение та да знаеш с какви пари разполагам А и не считам че кариерата ми е приключена- тъкмо напротив - смятам че големите пари тепърва ще се изкарват. А и в БГ с 5 бона на месец човек може да си позволи 99% от нещата които си позволяват хората с 10 000 евро в Западна Европа. За сведение единият "частен" ( в смисъл на затворен клуб) у нас е доста достъпен , проблема е , че се изкат не само пари за да бъдеш допуснат там.
ПП. МРП =Малката Рунтава Пишчица
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #156  
Стар 17th February 2011, 12:36
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Ами от гледна точка на клиент ми е честно казано през МРП какво е мнението на певици, сервитьорки, бармани и друг обслужващ персонал. Както обичам да казвам - никого насила не са го накарали да работи това и трябва да го прави професионално, с усмивка и качествено. При условие, че парите от моята сметка му плащат заплатата, не само че ще ми диша тютюневия дим ами и огънче ще ми дава
абсолютно съм съгласна
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #157  
Стар 17th February 2011, 12:43
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Ами от гледна точка на клиент ми е честно казано през МРП какво е мнението на певици, сервитьорки, бармани и друг обслужващ персонал. Както обичам да казвам - никого насила не са го накарали да работи това и трябва да го прави професионално, с усмивка и качествено. При условие, че парите от моята сметка му плащат заплатата, не само че ще ми диша тютюневия дим ами и огънче ще ми дава
абсолютно съм съгласна
Жалко ... Мислех че по младото поколение ще оправи държавата но Явно съм се лъгала. Дано не си представителна извадка на младото поколение!
Отговори с цитат
  #158  
Стар 17th February 2011, 12:45
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Е то 1 човек може да е представителна извадка, ако младото поколение се състои от 2-ма
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #159  
Стар 17th February 2011, 12:47
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Лудо Куче ай стига вече с изхвърлянията! Има си тема за хвалене така че бягай там на ясно ли си колко земат по малките градове и колко лева са пенсиите? На фона на общата мизерия малко е смешно да говориш за клубове и 5000 лв заплата!
Отговори с цитат
  #160  
Стар 17th February 2011, 12:49
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solver
Е то 1 човек може да е представителна извадка, ако младото поколение се състои от 2-ма
Дано не е че страх ме хваща... В главата и само цици и цигари
Опс гледам че разбира и от п.ишки... )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Забранaзапушененаобществениместа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:56.