IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 17th February 2011, 12:52
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Ами от гледна точка на клиент ми е честно казано през МРП какво е мнението на певици, сервитьорки, бармани и друг обслужващ персонал. Както обичам да казвам - никого насила не са го накарали да работи това и трябва да го прави професионално, с усмивка и качествено. При условие, че парите от моята сметка му плащат заплатата, не само че ще ми диша тютюневия дим ами и огънче ще ми дава
абсолютно съм съгласна
Супер грозно изказване .....и това го казвам от позицията на пушач
Според вас работещите по заведенията , не са човешки същества , а животни ли бе
Дай да ги третираме като роби , щото видите ли , нЕмат нашите възможности и си изкарват хляба , дишайки отровите ни
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #162  
Стар 17th February 2011, 12:53
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Лудо Куче ай стига вече с изхвърлянията! Има си тема за хвалене така че бягай там на ясно ли си колко земат по малките градове и колко лева са пенсиите? На фона на общата мизерия малко е смешно да говориш за клубове и 5000 лв заплата!
Честно казано не ме интересува, колко са заплатите по малките градове. Да знам колко са пенсиите и? Общата мизерия?!? Че аз да не съм социален работник- просто не ме интересува. Честно. Имам майка, баща и баба пенсионери- помагам им. Това ми е социалната програма. Бачкам от 16 годишен и съм почнал във фирмата в която работя от момче за всичко. Това че съм достигнал до определено административно и финансово ниво съм го постигнал сам. Който не еимал данните, акъла или шанса да го направи- сори батка. За 5 бона не знам но поне 70% от познатите ми имат среден доход на член от семейството над 2000.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #163  
Стар 17th February 2011, 12:57
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Ами от гледна точка на клиент ми е честно казано през МРП какво е мнението на певици, сервитьорки, бармани и друг обслужващ персонал. Както обичам да казвам - никого насила не са го накарали да работи това и трябва да го прави професионално, с усмивка и качествено. При условие, че парите от моята сметка му плащат заплатата, не само че ще ми диша тютюневия дим ами и огънче ще ми дава
абсолютно съм съгласна
Жалко ... Мислех че по младото поколение ще оправи държавата но Явно съм се лъгала. Дано не си представителна извадка на младото поколение!
ти защото не си видяла поколението след моето. там вече е трагедията.
въобще не се надявай да се оправи държавата
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #164  
Стар 17th February 2011, 13:01
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Оооо да имаш прекрасни познати някои от които пращат жените си в болницата от ревност
За това сме на този хал защото никой нищо не го интересува! Имаме сме големи родолюбци!
Отговори с цитат
  #165  
Стар 17th February 2011, 13:02
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Супер грозно изказване .....и това го казвам от позицията на пушач
Според вас работещите по заведенията , не са човешки същества , а животни ли бе
Дай да ги третираме като роби , щото видите ли , нЕмат нашите възможности и си изкарват хляба , дишайки отровите ни
Извинявай Ани , ама по невъзпитани , намусени и надути сервитьорки от тези в БГ аз лично не съм срещал. Любезни са само като им отърва. Аз нали не се оплаквам като вися по нощите да правя презентации на пауър пойнта или трябва да търпя простотиите на определени клиенти ? Те СА ПЕРСОНАЛ- персонала има основното функционално задължение да прави клиентите щастливи и да изпълнява желанията им в рамките на политиката на заведението. Ако знаеш колко печели една сервитьорка в Син Сити например изобщо няма да ги жалиш. В САЩ например- да наистина бакшиша от 10% минимум е закон божи, но всички ти стоят на лапички а не си ровят по телефоните и не киселеят като ще пиеш само фреш и кафе.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #166  
Стар 17th February 2011, 13:04
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Оооо да имаш прекрасни познати някои от които пращат жените си в болницата от ревност
За това сме на този хал защото никой нищо не го интересува! Имаме сме големи родолюбци!
Специално този ми познат не е българин по произход ама няма значение. Просто не съм социално или социалистически насочен- да цитираме Меги Тачер "Ако всеки един от нас направи най- доброто от себе си да бъде по добе- рано или късно цялото общество ще е по- добре".
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #167  
Стар 17th February 2011, 13:08
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

МадДога пак е добре..че с 5 бона живее сам, няма жена и деца
Пък ние пак с по толкова, ама и с деца и тогава хич не изглеждат много.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #168  
Стар 17th February 2011, 13:17
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Ако знаеш колко печели една сервитьорка в Син Сити например изобщо няма да ги жалиш.
Не обичам да гледам в "чуждите паници"

Радвам се , ако са добре обезпечени финансово !

Мислиш ли , че е приятно да се работи в подобна опушена и шумна атмосфера , преминавайки под хвърчащите салфетки и мазните погледи/подмятания на незадоволени мъжаги
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #169  
Стар 17th February 2011, 13:25
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
МадДога пак е добре..че с 5 бона живее сам, няма жена и деца
Пък ние пак с по толкова, ама и с деца и тогава хич не изглеждат много.
Не съм казал че вземам 5 бона Но и не съм на 800 лв. заплата. А за семейство - права си- минимума за добър живот е толкова някъде на семейство.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #170  
Стар 17th February 2011, 13:27
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Не обичам да гледам в "чуждите паници"

Радвам се , ако са добре обезпечени финансово !

Мислиш ли , че е приятно да се работи в подобна опушена и шумна атмосфера , преминавайки под хвърчащите салфетки и мазните погледи/подмятания на незадоволени мъжаги
Някой да ги е карал насила? Сами са направили своя житейски избор и ще си носят негативите и позитивите от това. Всеки има свободната воля да търси и евентуално намери своето место в живота.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Забранaзапушененаобществениместа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:30.