IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd February 2011, 15:10
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране Съмнение

Здравейте , искам да попитам възможно ли е да имам наличието на цветна бременност , при положение ,че правих тест , който излезе отрицателен ? Съмненията ми са породени от това , че ми дойде много по рано от колкото очаквах с около 10 дни и беше много краткотрайно 3 дни , като в първия ден ми прекъсна за около 2 - 3 часа . И кога най рано мога да установя реалното ми положение на лекар ли да ходя или да правя кръвен тест ? Ако това е от значение имам силни болки в гърдите и чуствителни зърна .... Благодаря ви , дами
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd February 2011, 18:24
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Ако не дадеш дати е трудно да се ориентира човек, кървенето може да не е цикъл а зацапване от имплантирането , но все пак дай дати и напиши нормално ли ти дойде или зацапа розово , кафяво ?
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th March 2011, 13:09
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

На твое място щях да направя кръвен тест. И ако той е положителен - отивам на лекар. Макар, че е доста рано да се установи бременност с вагинален ултразвук, все пак ще се види изменение в лигавицата.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съмнение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:02.